Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Školka a čestné prohlášení. Prarodiče v rodinném domě, ale odděleně, vztahuje se?

martisek11
1. kvě 2020

Ahojte, chci se optat, ale prosím odpovědi těch, co se v tom aspoň trochu vyznají🙂
Přemýšlím nad tím, zda dceru dát nyní do školky po znovuotevření, ještě nemáme stanovené datum ani žádné info, ale jak ji otevřou, bydlíme v rodin. domku v patře, a rodiče (senioři 65 let) bydlí v přízemí. Vztahuje se tohle v čestném prohlášení jako rizikoví senioři-rodiče, když nemáme společnou domácnost, ale stejný dům???? nevíte někdo jak to je, zda tedy musí být společná domácnost, nebo dům....který obýváme společně, prostory sklepní, zahradu aj.
děkuji

kukysenemyl
1. kvě 2020

@martisek11 jsme na tom stejně, akorát našemu seniorovi je 80. Řídila bych se tím, jak moc se s rodiči v rámci domu stýkáte nebo stýkat musíte. My vzhledem k péči o seniora denně, takže syn do školky nepůjde. Pravdivost toho, co do prohlášení vyplníš nikdo kontrolovat nebude, je to v podstatě alibi, kdyby něco. Řiď se dle vlastního uvážení.

martisek11
autor
1. kvě 2020

@kukysenemyl tak děti jsou u našich pořád, a hlavně máme společnou zahradu, sklep a jiné..vidí se často, hrají si spolu...ale každý máme svou domácnost..

okoun09
13. kvě 2020

Jsme na tom stejně.My bydlíme v patře a v přízemí máme seniory jeden 71 let a problémy se srdcem a druhý 69let.Takže dceru do školy nepošlu.Navíc manžel pracuje v zahraničí a jaký,nebo kdy bude návrat zpět je ve hvězdách.Dnes jsem byla ve škole a bylo mi řečeno,že je to sice odděleně,ale jeden rodinný dům ale společný venkovní prostory.

Sem začni psát odpověď...

Odešli