Sladění obleku, která kravata se líp hodí?

Ahojte holky brácha jde v dubnu za svědka a chce po mě názor, která kravata se líp hodí k šedému obleku a světle žluté košili-svatba je ve žultých barvách a sama nevím spíše ta první či druhá?
hav81
14. bře 2013
Je to těžké posoudit,když člověk nevidí přesně ten oblek a košili.Asi bych volila tu šedou kravatu.Jestli je totiž ta košile hodně světla,aby nevypadala s tou výraznou žlutou kravatou jako vybledlá.Taky záleží jakou budou mít kytku v klopě,předpokládám,že v ní bude neco žlutého.Takže by to bylo jako na střídačku-šedý oblek-žlutá košile-šedá kravata-žlutý kytka.
Ideální by by bylo tón v tón-aby ta košile byla stejně žlutá jako ta kravata.A nebo bílá košile a žlutá kravata.Tím se nic nezkazí.
No není to lehké 😉
elephant
14. bře 2013
Zltu kravatu by som volila len v pripade, že by bola PRESNE takej istej farby, ako kosela. Inak radsej sedu, ale tiez záleží na tom, či nie je prilis odlisna od saka. Ak máš este čas, zober koselu i sako so sebou do obchodu a dolad priamo tam. Konieckoncov, snad by nemusela byt kravata jednofarebna, a kravat so zltym vzorom najdes urcite dost.
zamilovanadonej
14. bře 2013
šedá
miparime
15. bře 2013
Ente tyky...žlutá se mi líbí o trošku ví,ale obě jsou pěkné

Začni psát odpověď...

Odešli