• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sladění obleku, která kravata se líp hodí?

15. března 2013 
Ahojte holky brácha jde v dubnu za svědka a chce po mě názor, která kravata se líp hodí k šedému obleku a světle žluté košili-svatba je ve žultých barvách a sama nevím spíše ta první či druhá?
14. bře 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to těžké posoudit,když člověk nevidí přesně ten oblek a košili.Asi bych volila tu šedou kravatu.Jestli je totiž ta košile hodně světla,aby nevypadala s tou výraznou žlutou kravatou jako vybledlá.Taky záleží jakou budou mít kytku v klopě,předpokládám,že v ní bude neco žlutého.Takže by to bylo jako na střídačku-šedý oblek-žlutá košile-šedá kravata-žlutý kytka.
Ideální by by bylo tón v tón-aby ta košile byla stejně žlutá jako ta kravata.A nebo bílá košile a žlutá kravata.Tím se nic nezkazí.
No není to lehké :wink:
14. bře 2013 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zltu kravatu by som volila len v pripade, že by bola PRESNE takej istej farby, ako kosela. Inak radsej sedu, ale tiez záleží na tom, či nie je prilis odlisna od saka. Ak máš este čas, zober koselu i sako so sebou do obchodu a dolad priamo tam. Konieckoncov, snad by nemusela byt kravata jednofarebna, a kravat so zltym vzorom najdes urcite dost.
14. bře 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ente tyky...žlutá se mi líbí o trošku ví,ale obě jsou pěkné
15. bře 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek