• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sladký krém. Jak ho zužitkovat?

19. prosince 2009 
ahoj holky chtěla bych poprosit o radu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zbyl mi z cukroví krém a přemýšlím jak ho zužitkovat poradí mi některá?předem díky :wink:
16. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
udelej neco nepeceneho.. nadrt piskoty, pridej rum a kokos nabo orisky a udelek kulicky nebo roladu (do pulky dej kakao)
16. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berus a když udělám ty kuličky třeba s ořechama vydrží mi do vánoc jako nepečené cukroví?
16. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz to das na balkon do zimy tak proc ne... :wink: nebo to dej do mazaku do plastoveho boxu a vytahuj pak po troskach... to je pak za hodku "povolene"
16. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc za radu :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni zac, ja ted zase schanim krem :grinning: ze Salka nechce MM, ale me se obyc pudinkovy delat nechce a posledne se mi srazil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak nevim jak dopadnu :unamused:
16. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem dělala podle receptu odsud z koníka.ve vodní lázni umíchat do zhoustnutí 4vejce a 20dkg cukru a po vychladnutí ušlehat s 40dkg másla.a potom podle libosti vmíchávat přísady,oříšky,rum,kokos a tak.je to ale konská dávka,ted už bych to udělala z poloviční. :wink:
16. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja potrebuju naplnit 65 kosicku tak pro me asi akorat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo to udelam z polovicni a pak zbytek tim pudinkovym... to by slo...
jak dlouho to slehas nad tou parou???
16. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no šlehala jsem to asi tak 20,30minut.
16. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mně zbyl krém z vosích hnízd.
Holky, na co ho můžu ještě použít?
19. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vyslehejte si maslo s troskou cukru a pridejte tam dle chuti nutelu... dochutte rumem a mate vyborny kremik...:wink: Ja jsem teda jeste odlehcovala pudinkem...

Uvarim si pudink, jeste na horky dam freshfolii, pak ho nasleham a pridavam do nej kostky zmekleho masla... pak rum a je hotovo... Pudink delam hodne sladky, abych nemusela slehat cukr s maslem....
19. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek