Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

pici
14. led 2010

ja som akurat dopracovala... dam sprchu a ideme trosku za manzelom.. mam plodne dni.. tak treba 😀

pici
15. led 2010

dievcence.. kde se?ja idem cvicit...

kkamca
15. led 2010

ahoj.
rampepurda11:jj už sem koukala,že bětka..jak je to tu průmrně na roky se snažením?můžu sem vůbec když už je to 3.5 roku? 🙂

karol84
15. led 2010

kkamca, to víš, že můžeš 🙂 u mě je to zatím 1,5. tudíž základní podmínku pro vstup do diskuze splňujeme obě

pici
15. led 2010

jasne kamci ze sem mozes.. cim viac nas tu bude.. tym menej ti bude pripadat ze je to len tvoj problem...

povzbudime sa. poradime. a hlavne to nevzdame...

ja som po cviceni trocha ko...

karol84
15. led 2010

pici, alespon je videt, zes to cviceni opravdu neflakala 🙂

pici
15. led 2010

no to ano. po sto rokoch som bola v posilke a zajtra mi asi do smiechu nebola.. akurat som dosla z prechadzky....ty co porabas?

karol84
15. led 2010

ja se ucim ☹ a jeste par dni budu

pici
15. led 2010

chodis do skoly? ja som minuly rok skoncila tak som rada ze mam po tych stresoch

karol84
15. led 2010

no spis nechodim; v praci toho je posledni dobou tolik, ze by se to ani zvladat nedalo; tak nastesti zbyvaji uz jen statnice a disertacka a bude to za mnou 😉

pici
16. led 2010

no tak to nejako zvladnes.. aj ked pisanie prace bol pre mna najvacsi nerv...

karol84
16. led 2010

no pro me bude taky, diplomka byla hrozna a ted to nevypada zatim lepe. normalne by me to bavilo - jen kdyby to nebylo vazano na oficialni obhajovani, vydavani atd. jak se neco dela z povinnosti, tak je to vzdycky horsi 🙂

kkamca
16. led 2010

pici:cvičíš?co konkrétně?
karol:a ty studuješ co?

pici
16. led 2010

ja chodim do posilovne, najradsej stepper, beziaci. cvicim hlavne na rit nohy a ruky...

rampepurda11
autor
17. led 2010

Ahojky Kamco,
to je jasny, ze sem patris. Jak te vubec napadlo, ze ne?
Jaky je vlastne u tebe problem, ze to nejde? Jedno ditko uz mas, to jsi otehotnela v pohode?

Ja mam taky ted uceni plnou hlavu, ale proste mi nejde se poradne soustredit... Nejak valne ten rok nezacal, doufam, ze se to brzy zlepsi 😉

Nevite, co je s Hali? Uz douho nic nenapsala a mela jit k Dr., tak jsem cekala optimistickou zpravicku 🙂

Mejte se krasne. Pa paaaa

pici
17. led 2010

neviem co je s nou. tiez som si vsimla ze tu dlhsie nebola...

kkamca
17. led 2010

rampepurda11:Ani ti nevím jaký je u nás problém.Sexikuje,vypadá to,že ovu občas proběhne,na clostil reaguju i na malou dávku,ale stejně se nepodařilo.
Jinak na kluka sem čekala 2 roky než se povedlo. 😒

rampepurda11
autor
18. led 2010

Kamca: Urcite se vam zadari. Kdyz vis, ze to jde, tak to asi chce jen trpelivost 😉 Nebo zkuste zajit na nejake vysetreni, at vite v cem je problem...
Ja jsem na patek objednana k Dr., aby nas nekam poslala... Mam strach, ale snad nam pomohou k vytouzenemu "uzlicku"🙂

pici
19. led 2010

a kde ste vsetky zmizli?

karol84
19. led 2010

ahoj pici, já jsem jen občas nakouknu, teď se ještě asi týden vyskytovat spíše nebudu - nevím ani, kde mi hlava stojí... ale pak budu připravená diskutovat skoro pořád a o čemkoliv 😉

rampepurda11
autor
19. led 2010

Ahojky pici, ja se nakoukavam skoro porad, mam ted zkouskovy, tak stale neco hledam na netu 😠
Je tu najednou nejakej velkej klid 😖
Jak se citis po plodnych dnech? Meris si bazalku? Nebo delas testiky?

pici
19. led 2010

viete co..-. robila som si ovu testy predtym hned ako som vysadila hak aby som vedela ze co a ako.. a cyklus mam pravidelny ovu tak v strede takze testy som uz odlozila ked som si potvrdila, ze to co sa mi priznakmi ako ovu zda ovu aj je...
ale za to tych tehotenskych som porobila uz docela dost... 😢 😠 ☹
citim sa fajn. dnes som bola cvicit, dosla som domov a dala som si minonky... no velmi dobre po cviceni...

bazalku nemeriam lebo na to nemam podmienky. minimalne nespim pravidelne tolko kazdy den.. takze by to nemalo vyznam.

manzel ide vo strvrtok alebo dalsi utorok k urologovi na prehliadku tak sa popyta aj na spergmigram.. ozaj neviete ci to robi aj urolog alebo iba v centrach asistovanej sa to da?

a ja pojdem k dokymu ked tentokrat dorazi mrcha cize druhy februarovy tyzden... tak by vlastne nemusela dojst. ale tak uvidime...

a vy co nove?

karol84
19. led 2010

u nas noveho celkem nic, novinky zacnou chodit az od unora - dalsi kolecka vysetreni, uz se tesim, az to budu mit vsechno za sebou. dokonce bych si prala zacit do sebe ladovat vsechny ty hnusne prasky, jenom at se to uz pohne...

teplotu taky nemerim, pac to u me nema vubec zadny vyznam - kdysi jsem to zkousela, ale u cyklu, ktery mel 125 dni (a byl na mou zadost nasilne prerusen 😀), jsem to vzdala asi v polovine a uz nezacala - k vysledku to stejne nevedlo a bez mereni mam o povinnost mene = o trosku spokojenejsi zivot

s tim spermiogramem nevim, nas na nej posilaji do caru

pici
20. led 2010

no ja uvidim ako dopadneme.... 😉

rampepurda11
autor
20. led 2010

Ja taky nejdriv utratila plno penez za tehotensky testiky a vytouzena carka nikde... Od ty doby, kdy merim bazalku, vim tak 2 dny dopredu, ze dorazi potvora... A denne v uplne stejnou hodinu to taky nemerim. Snazim se tedy tak nejak kolem urcite hodiny, ale ne vzdycky mi to vyjde🙂
S tim spermiogramem by mi to taky zajimalo. No uvidim v patek. Jestli nas rovnou Dr. posle do CARu nebo "jen" pritele na spermiogram...

sedmitecka
20. led 2010

ahoj holky,tak to tu trošku obživlo 😉 hlásím se po delší době.
můžu se zeptat, která berete clostilbegyt, jak na něj reagujete? máte nějaké vedlejší účinky? a chodíte během jeho užívání na UTZ kontroly? já ho dnes vyfasovala 😒

rampepurda11
autor
20. led 2010

Ahojky sedmitecko,
ja ho brala a na kontoly jsem nechodila. Ty chodis?
Brala jsem ho od 5DC a pak od 20DC Duphaston. Cykly s nimi jsem mela jako hodinky.
Hodne se mi po nem zhorsila plet a byla jsem jakovy nafoukla... Ale nevim, ktery z leku to delal... Pak jsem mela jeste natekly citlivy prsa, ale to myslim, ze spis delal Duphaston.
Nebud smutna, ze ho beres... Myslim, ze ti neublizi... Ba naopak... Muzes ovulovat tak, ze budes mit dvojity stesticko🙂
A tys ho dostala, protoze nemas ovulaci, nebo aby se ti upravil cyklus?

karol84
20. led 2010

rampepurda, pokud mas fungujici cyklus, tak to mereni neni spatne. ale treba v mem pripade je uplne zbytecne. 😒

karol84
20. led 2010

sedmitecka - na utz by se chodit melo - aby bylo videt, jestli ten clostik funguje, pripadne kolik je foliku, jestli pichnout ten pregnyl atd. bez utz to asi nema moc cenu

karol84
20. led 2010

rampepurda, ja jsem nafoukla a s blbou pleti po utrogestanu, coz je takovy silnejsi duphaston - takze bych si tipla spis na nej.