Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

pici
11. bře 2010

lali... ked ti len dneska ma prist mrcha tak este to vobec nemusi ukazat.. uvidis o tyzden.. priznaky mrchy su rovnake aj ked ziadna nedorazi :D

no mam to hsg za sebou. neviem ci som tomu doktorovi dobre rozumela. ale hovoril, ze vsetko je priechodne... idem so snimkom poobede k svojmu, lebo aj tak som objednana na prsia tak uz tam na neho pockam a uvidime ci to potvrdi alebo co :D a hlavne co mi povie, co bude dalej

inak co sa tyka zakroku.. dalo sa to prezit, ale tak viem si aj prijemnejsie veci predstavit, dostala som tramal s niecim mixnuty, tak som bola uvolnena. lekar aj sestricka moc mile... no pockame si na vysledok

lalina846021
11. bře 2010

PICI JSEM RÁDA ŽE UŽ TO MÁŠ ZA SEBOU A ŽE JSI TO VYDRŽELA,URČITĚ VÝSLEDKY BUDOU DOBRÝ.
S TOU MRCHOU MI JE TO JASNÝ,NO UVIDÍME ZA TÝDEN 🙂 😢

megynka
11. bře 2010

jej pici, super že to máš za sebou 😉 aspoň že ťa trošku oblbli, tak to je fajn 😉

lalina tak držím palce aby z tej druhej slabej čiaročky bola za pár dní poriadna 😉

vveru
11. bře 2010

Lali, moc držím palečky, když to nevydržíš můžeš to zkusit i zítra jestli je to jak má, tak Ti hladina hcg poroste rychle nahoru a druhá čárečka bude tlustší než dnes =o)

Pici, určo dej vědět jak jsi dopadla u svého doktora. Držím pěsti.

pici
11. bře 2010

jasne baby dam vam vediet. vecer tu budem. idem si teraz oddychnut...

lalina846021
11. bře 2010

holky děkuju,taky jdu odpočívat tak zatim pa 🙂

pici
11. bře 2010

zajtra o 16/00 mam volat dokymu kedy idem na laparku :D

lalina846021
11. bře 2010

TAK AŤ TI DAJÍ NEJAKÝ NEJBLIŽŠÍ TERMÍN,JÁ MUSELA ČEKAT 3 MĚSÍCE NEŽ MĚ VZALI.

pici
11. bře 2010

no to ja myslim ze ma zoberie niekedy buduci tyzden ?:D teda aspon tak sa tvaril ze kukne do operacnej knihy

pici
12. bře 2010

baby a to tu dneska nikto nie je?

sedmitecka
12. bře 2010

pici, super, že jsi to tak krásně zvládla a hlavně že je všechno v pořádku 🙂 statečná holka!

lalina, přidávám se s gratulací, a držím palce ať čárka už jen sílí 😉

megynka
12. bře 2010

pici ahoj 😉 tak super, jadno už máš za sebou 😉 🙂

pici
12. bře 2010

hej hej uz aby bola aj ta laparka za mnou s dobrym vysledkom... lali... dufam ze to vide.. myslim na teba...

baby vy co nove?

megynka
12. bře 2010

pici, ja nič nové, sedím v práci ☹ ale dnes len do 14:00 🙂 a s drahým sme začali užívať tie kvapky čo nám predpísala, tá pani v Žiline, manželovi je z nich trošku ťažko na žalúdok 😝 ale inak v pohode 🙂
asi budúci týždeň zavoláme do centra objednať sa na pohovor

pici
12. bře 2010

no megy a kam sa chystate? ja uvidim co toto vsetko prinesie a potom uvidime co odporuci lekar... ako dalsi postup

simib
12. bře 2010

Ahojte.Pici som rada že si to zvládla a že to je OK.A prečo chcú laparku vlastne?Inak ja som sa odhodlala objednať k lekárovi,takže v utorok idem.Aj tak musím kôli cytologii.

megynka
12. bře 2010

pici, pôjdeme do Martina, ale neviem č Helios alebo myslím že už je tam aj ISCARE 😉

pici
12. bře 2010

simi tak hsg odhalilo len priechodnost vajecnikov a on patra dalej po pricine... moc to neanalyzujem. je odbornik, tak vie, co robi. :D

no som zvedava co povies megy ako tam bolo... co chceli aky bol pristup atd

simib
12. bře 2010

Aha.No tak nech aj tá laparka dobre dopadne.Držím palčeky. 🙂

megynka
12. bře 2010

ja som v HELIOSE bola už dvakrát tak to tam dobre poznám 🙂

pici
12. bře 2010

simi a vy ako pokracujete?

vveru
12. bře 2010

Ahoj holky, tak co, jak je v pátek, už abysme byli doma, že? I když mě čeká hora prádla na žehlení, abych to měla z krku kvůli té laparce a hysterce, paní doktorka mě upozorňovala, že pak nebudu moc věšet prádlo abych se nenatahovala a moc dlouho stát, tak se na to vyloženě těším =o/

Pici, tak to vypadá, že zatí to jde, ne? Co se týče zdravotního stavu?

Lali: něco nového?????? Je ta potvůrka tlustší? Myslím na Tebe.

simib
12. bře 2010

My?No uvidím čo povie lekár v utorok.Musím ísť kôli cytologii a uvidím čo navrhne mne ďalej aj ohladom tehu.Ja mu verím a nechávam to už len na neho.Takže tak nejak.

pici
12. bře 2010

a doteraz ti co povedal preco sa nedari simi?

veru, no zatial som v pohode. to hsg bolo len neprijemne a krvacam a citim sa ako ked mas mrchu ale inak som ok. ta laparka bude asi vacsi masaker..

simib
12. bře 2010

Nepovedal nič.Nechápe to,že prečo sa nedarí.Nič nenašiel.No niekto hovorí že laparka je lepšia ako HSG ale asi je to individuálne.

pici
12. bře 2010

ano ale bez priciny ma asi nechcel rezat.. ???? alebo ma kazdyi śvoje postupy... co ja ti viem... a riesi to s tebou? ved sa nedari viac ako rok nie?

vveru
12. bře 2010

Pici tak to mi povídej, jsem hroznej poserááá . . .

simib
12. bře 2010

Ano je to už cez rok.My sme tak postupne robili nejaké vyšetrenia.Ja som sa do toho moc nechcela hrnúť.Zdalo sa mi to skoro.A teraz som tam bola naposledy v oktobri,takže ani netuším čo navrhne ďalej.

pici
12. bře 2010

vveru

ale nebud. aj na to hsg baby pisali ze odpadavali. a dalo sa to prezit, prijemne to rozhodne nebolo, ale sestricka mi povedala, zte rozhodli ste sa pre nieco bojovat, tak vydrzite a mala pravdu... viacej som sa bala tohto hsg ako laparky co ma caka... neboj sa to bude v poriadku.

vveru
12. bře 2010

Já vím, asi se spíš bojím toho, že pořádně nevím co a jak mě čeká, toho neznámého a toho jak to dopadne.
Ta laparka mě ani tak neděsí, ale ta hysteroskopie . . . ale také to prý není tak hrozné, nu což.