• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilinky - rok a více. Podpořme se

16. prosince 2010 
Ahojky holčiny,všechny moc zdrvím.Takjsem dneska byla na krvi a mám hladinu HCG 547IU,na UTZ mám náznak těhotenství,prý to bylo ještě moc brzo po Ketu(18.den),Dr.mi napasal že jsem 5+1 oni to počítají od poslední menzes(11.2 2010),tak jsem klidnější a mám velkou šanci že bublinka poroste.Příští pátek jdu znovu na krev a na UTZ.Já jsem na UTZ nic neviděla,dr.něco malého tam prý je,ale pozná to až za týden.Testíky mámpořá pozitivní tak to bude určitě dobrý.Všechny moc zdravím a držím pšstičky!!!

pici a rampi děkuji za podporu!!!!!Jste zlatíčka :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lali, tak to mam moc velkou radost!!! Budu se tesit, co zase pristi patek napises:slight_smile: Jsem moc rada! Stvalo mi, ze konika zrovna predelavaji... Tak jsem na tebe myslela aspon na dalku:slight_smile:
A co u ostatnich noveho???
20. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rampi děkuji,mě to taky štvalo,že jsem nemohla ani napsat co a jak...ale už to maká......
20. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule. no aj ja som bola docela na nervy ze nam konik nefunguje :D

lali tesime sa velmi s tebou. urcite to o tyzden bude lepsie a potom este lepsie a potom najlepsie... davajte na seba pozor...

ja nemam nic nove. uz sa neviem dockat stredy... :D

v piatok som bola na odberoch, v utorok mam vysledky. a mam nadchu. porazit ma ide tak sa cpem vsetkym moznym aby to preslo
20. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pici děkuji,středa už je za chvilku,dočkáš se........neboj přejde to....odpočívej
já taky myslím že příští týden už bublinku uvidím......
opatruju se a dávám na nás pozor, :slight_smile: přitel mě nenechá nic dělat,musím jen ležet,ležet všechno dělá on,dokonce i vaří,pere je to švanda na něho koukat.........všechny moc zdravím :slight_smile: :astonished:
20. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak ja se budu pristi tyden objednavat do CARu. chtela jsem na konikovi vyzjistit nejake informace, tak me ta odstavka taky chytila v nespravny cas :frowning2:
20. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lali, ty si uzivej klidu :slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zjistíš teď,myslímže nás to zaskočilo všechny,hlavně nám bylo smutno,tak ti držím pěstičky
neboj užívám si
20. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, zjišťuju a píšu dotazy. jej jsem se chtěla objednat už v týdnu, ale přece jen chci nejdřív něco pozjišťovat, tak jsem to odsunula po neděli
20. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi to jasný,je lepší o tom něco vědět
20. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
najlepsie asi podla osobnych skusenosti bab co niekam chodia nie? ja som akurat mala robotu tak som rada ze som vsetko dokoncila.. kamoska je u tety v blave tak ani nemam co robit. manzel je so svagrom na stavbe dojde az vecer tak idem sa prejst a ku kamoske... trosku. nech nepremarnim cely vikend... :D
20. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jsem zpět mezi živými!!!
Jdu dočítat . . .
21. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vveru,to jsme rády :slight_smile: že jsi zpět!
21. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pici, presne tak, osobni zkusenosti jsou nejlepsi - proto me mrzela ta odstavka konika
21. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru - a jak jsi dopadla? uz neco vis?
21. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky. Zaujala ma vaša téma, aj keď mám čo robiť, aby som ju prelúskala celú :grinning: .
No teraz som doma na PN so sadrou na nohe, tak budem mať spústu času zajtra si vás prečítať.
Tiež patrím medzi dlhodobejšie snažilky, cca rok a 3 mesiace (aj keď sme tiež snažilkovali 2006-2007, ale kvôli práci sme to museli prerušiť). Teraz snažilkujeme od 01 / 2009.
Mávam nepravidelné anovulačné cykly, kvôli podzreniu na PCO som absolvovala laparoskopiu, ktorá dopadla na jednotku, všetko ok, žiadne PCO. Tak som to začala riešiť po tej hormonálnej stránke - u endokrinológa, kde mi akurát minulý týždeň zistili autoimunnú tyreoiditítu a nasadili Euthyrox. Mám za sebou nejaké cykly s clostilom, ktorý bol u mňa úspešný aspoň na vyvolanie ovulky. Jo a spermiogram máme vcelku dobrý, len manžela asi zas naládujem nejakým selezinom alebo niečím takým.
21. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, měla jsem tam tu endometriozu, tak ji zlikvidovali a po ženský stránce bych měla být v pořádku. Z nemocnice mě pustili hned ve čtvrtek, skoro do soboty jsem všechno prospala.
Děkuju, že jste na mě mysleli.
Lali, tak co maminko, jak je???
21. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru tak to je dobře že už jsi v pořádku,ale přesto se pořád šetři.Je mi dobře,akorát mě dneska strašně bolí prsa......ale to k tomu patří.Nemáš za co děkovat,to je samozřejmí že na tebe myslíme.
Govinda vítám tě mezi náma..... :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru a jinak to oslovení maminko se mi líbí jen aby to nebylo předčasné uvidíme jak to dopadne v pátek,škoda že si člověk nemůže krev a utz udělat sám aby věděl na čem je....do pátku je ještě daleko ach jo!!!! :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, že bolí prsa je dobrá zpráva, mě taky boleli . . .
Co bych za to dala aby boleli znovu, zítra jedeme na konzultaci kvůli imunologii a ve středu do Gennetu, kde nám paní doktorka už řekne na jisto co s námi. Jsem zvědavá.
21. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru, tak to jsem zvědavá na další informace
govinda, také tě tu vítám
21. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co rikate na zalozeni soukrome skupiny? takhle novinka na konikovi se mi docela libi - prece jen internet je vec verejna a obcas mam problem uplne verejne vsechno vypsat, pripada mi, ze v uzavrene diskuzi je moznost byt mnohem otevrenejsi...
21. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru tak to nás musíš hned informovat jak jste pořídili....budu držet pěstičky a neboj ten pocit bolení prsou taky zase zažiješ......věř mi cítím to v kostech......
karol jo není to špatné,soukromí je soukromí a pokud nikdo nechce aby to četl jen tak nikdo tak bude mít možnost....
21. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, ďakujem za privítanie :slight_smile:
21. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
GOVINDA, jak přišli laparoskopií na to, že nemáš PCOS?
21. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bohužel PCOS mám, takže si o tom zjišťuju poslední dobou všechno možné...
21. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, no áno, laparoskopiou. Na usg sa to môjmu lekárovi nepáčilo, môj hormonálny profil a anovulačné cykly len potvrdzovali, že ide o PCO syndróm a tak ma poslala na laparku, kde mi mali urobiť prefuk vajcovodov a taktiež drilling vaječníkov. No pri laparke zistili, že vaječníky sú v poriadku, žiadne cystičky, žiadne PCO, vajíčkovody priechodné, maternica tiež, prosto po tejto stránke bolo všetko ako podľa lekárskej knihy. Takže ma poslal lekár na endokrinológiu a teraz to riešia tam.
21. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby... vveru tak to som nesmierne rada ze si spat :D
ja uz sa zacinam obavat.. ake boli pocity po prebudeni.. prosim rozpis to trochu ako to cele prebiehalo nech viem do coho idem-....ň

govinda vitaj medzi nami, dufam ze sa tu dlho neohrejes :D

lali.. aj ja by som bola za to, ze piatok by bol rovno zajtra :DD

karol... a co sa tyka tej sukromnej temy.. ja som za... hocikto cita. a potom clovek aj rozmysla co napisat... ja som za zalozenie.. len netusim akos a to robi atd....
21. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mozem sa pridat?my sa snazime uz rok a nedari sa
21. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pici, som to krátko, takže neviem ... čo ťa to vlastne čaká? :confused:
nanuska, vitaj. :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek