Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

rampepurda11
autor
6. kvě 2010

Nase pripravy na svatbu zatim moc nepokrocily... Ale utika to🙂 Spis zatim vsechno obhlizim na netu🙂 Na saty se koukam taky jen z obrazku, cekam ze neco zhubnu. Vim jak jsem to mela pred maturakem. Saty, ktery jsem si vybrala mi nakonec byly velky, takze jsem mela jiny🙂
Na prstynky pujdem pristi tyden a koncem mesice jedem do toho mestecka, kde to chceme spachat a tam budu mit zkousku ucesu, zamluvime restauraci, ubytovani, objedname kytku...
Bude to jen malinke, se svedkama, tudiz nastesti neni zarizovani tolik. Ale je fakt, ze ted jeste se zkouskama ve skole me to mozek docela zamestnava, takze nedepkuju kvuli snazeni 😉
Uz se ale tesim az pujdeme do CAR. Jen mam taky trochu strach, aby nenasli neco me, to uz by byla fakt desna kombinace...

pici
6. kvě 2010

megy aj ja mam dovolenku zajtra takze dneska mame maly piatok?

vveru
6. kvě 2010

Teda holky, já Vám závidím . . .

pici
6. kvě 2010

no ja idem k napravacovi, co je dost bolestive tak to mi moc nemas co zavidiet ale potom idem na reflexnu chodidiel a to je makacina.. to kludne zavid :D

megynka
6. kvě 2010

rampi, užívaj si prípravy, my sme mali svadbu tak cca 70 ľudí ale boli to krásne starosti a tiež som niečo schudla pred svadbou 😉

pici vlastne áno, máme piatok, hurááá, mne to akosi ešte nedochádza 🙂 no ja si musím zajtra vybaviť nejaké papiere ohľadne doplnkového starobného sporenia, idem to rušiť a vyberať peniažky a potom mám do večera veget 😉

janushik1
6. kvě 2010

no caute baby, tak uz som tu od doktora..
verdikt nasledovny: po clostyle vacsie mnozstvo vajok ale malinke, takze nic z toho, asi zaniknu. teraz mi dal duphaston a buduci mesiac budem opat stimul clostyl ale vacsia davka az 7 dni po 3 tbl.
ak ani to nezaberie tak nasledujuci mesiac zacneme pichat merional..

ale dufam, ze ten clostyl zaberie! drzte mi palce

pici
6. kvě 2010

a ta laparka co?

janushik1
6. kvě 2010

pici, laparku dnes vobec nespomenul, lebo ja som mu minule povedala, ze na laparku nepojdem a ze to si radsej dam pauzu nejaky cas.. ale tak on asi nechce premarnit dalsie mesiace, tak zatial takto.. ale toto mi vyhovuje aj tak viacej, lebo ja by som na laparku sla az dakedy v oktobri.. no a dovtedy mozno budem tehu... verim, ze ano

pici
6. kvě 2010

no kiezby :D
ja by som zase volila opacny postup. laparka, to mas vysledok hned jasny. vselijake clostily, a ine hormony, ta tym pichaju nonstop a ked sa nepodari tak zbytcone telo prepchate hormonmi ,strateny cas a laparka ta aj tak neminie..

ale kiezby to nebol tvoj pripad a bola si co najskor tehu :DDD

janushik1
6. kvě 2010

ja si myslim, ze budem tehu.. lebo mne sa vajicka tvoria, len nedojde k ovu.. a myslim, ze liekmi to podporime a bude to ok

pici
6. kvě 2010

no budeme ti v kazdom pripade drzat palce silno :D

janushik1
6. kvě 2010

dakujem 🙂 aj ja vam budem.. teraz budem cakat na mrchu a koncom maja opat zacinam snazilkovat..

nanuska12
6. kvě 2010

Ahojte!
No vcera prisiel ten bratranec aj tu spal ale super sme sa zabavali 😵 😀
Maly mrnus mi dava riadne zabrat dnes ma tak bolia prsia ☹ 😠 No ale co uz asi sa pripravuje na MS v hokeji 😀

nanuska12
6. kvě 2010

megynka.........neboj to sa spravi proste jej narovinu povedz ze ty mas aj ine povinnosti 😉 ........neboj ty si silna 😵

nanuska12
6. kvě 2010

rampepurda11 no aj my sme mali mat 7.7.2010 svatbu aj vsetko sme mali zajednane ale prelozili sme to na iny termin kedze vtedy budem mat uz velkee brusko 😉 A ja si chcem svatbu uzit a viem ze by som bola unavena uz o 22:30 😖 Takze sme si ju prelozili na 29.1.2011 😉 To uz budem mat Salmicku alebo Maximka pri sebe 😉 To si mena na 90%uvidime 😵

megynka
6. kvě 2010

nanuska ďakujem, ja ju už proste čakať nebudem, možno nás niekedy doma zastihne 😉 tak super že ste sa dobre zabavili a mrňús sa zdá zabáva stále 😀

nanuska12
6. kvě 2010

veru veru 😀 😵

rampepurda11
autor
6. kvě 2010

nanuska: V cervenci by si prece jeste moc velke brisko nemela, ne?🙂
To ja zase doufala, ze az se budu vdavat, tak s briskem🙂 Fakt jsem tomu verila, hledala jsem na netu i svatebni saty pro tehotne🙂 A nic...
Normalne ti ty tehotenske nevolnosti zavidim🙂 V kolikatem tydnu ti vlastne zacaly? Pozorovala jsi na sobe neco jeste pred pozitivnim testem nebo az po? 🙂

nanuska12
6. kvě 2010

rampepurda11 no ale mozno aj male take vacsie brusko 😉 No nevolnosti tak od 5tt 😝 No ale ved december je zachvilu 😀 😀 😀 Nie iba som bola viacej unavena a spravila som si tehu testik a bol tam maly duch 😵

megynka
6. kvě 2010

dnes sme prišli z práce bola riadna búrka tak sme ľahli a zaspali a hádajte čo sa stalo, zvoní zvonček a prišla sociálna pracovníčka najlepšie je fakt nechať veci nech sa pomaly sami vyvíjajú a nenervovať sa len keby sme to vždy tak vydržali, bola hrozne milá, vyplnila s nami dotazník, pár otázok a išla, stále sa smiala, taká vyškerená, hrozne milá, konečne mi odľahlo

nanuska12
6. kvě 2010

megynka super....dalsi krocik... 😵 😉 Hrozne sa mi ulavilo lebo som na teba myslela 😉 ...Gratulujem a tesim sa s tebou 😉 😵 😎 🙂

megynka
6. kvě 2010

nanuska ďakujem ale mysli hlavne na mrňúska a na seba 😉 aby ste boli v poriadku ale jasne že ma poteší že na mňa myslíš a ja myslím na vás všetky ostatné 🙂 ešte že vás mám 🙂

nanuska12
6. kvě 2010

megynka 😉 😵 No my riesime meno uz mame na 90% vybrate Salma Zoe ale budeme jej hovorit Salminka,Sasi,Salmicka
a ked chlapcek tak Tobias-Tobik,Tobi,Tobiasko alebo Maxim-Maxik,Maxi,Maximko 😉
a kocik concord neo bezovy farba bamboo je na 1.mieste a Casualplay S4 na druhom
1.fotka je Casualplay s4
2.fotka concord neo 2010 bamboo to je ten co asi budeme mat

megynka
6. kvě 2010

pekné mená 😉 a kočíky tiež a tiež som mrkla do tvojho fotoblogu a máš tam krásne vecičky 😵 no miminko sa bude mať pri vás krásne 😵

rampepurda11
autor
6. kvě 2010

megynko, super zpravicka!!! Parada, tak ted uz bude jenom dobre!!!

lalina846021
6. kvě 2010

ahojky!
megynka super zpráva,zase další krůček............... 🙂
nanuska hezký jména 🙂
jinak všechny mocinky zdravím 🙂 🙂

pici
6. kvě 2010

megy... no vidis... stacilo trochu trpezlivosti... :DDDDDD

nanus... salma sa mi moc nepaci ale zoe je skvele aj maxi a tobias... :D

yasminne
7. kvě 2010

caute kocky dlhsie som sa neozvala, ale vidim ze same dobre veci sa udiali 🙂

Megy tak sa vam to pohlo 🙂 co bude ako dalsi krok a na kolko to vidis, ze to bude cele trvat? my s manzelom tuzime po vlastnom, ale dost casto a uz dlhodobo sa bavime, ze casom by sme tiez adoptovali. cestovali sme par mesiacov po Indii a niekedy to bol teda hardcore vidiet mlade rodinky v Bombayi ako byvaju doslova na chodniku a ich male niekolko mesacne deti ledva oblecene sa pri nich hrali s kamienkami a odpadkami... a to su tam i deti bez rodicov zneuzivane mafiou na zobranie a preto by sme sa tam chceli vratit a nieco poriesit, dat aspon jednemu mozno aj dvom sancu na novy a lepsi zivot...

Nanus to je fajn ze si OK a ze si to konecne uzivas len tak dalej, my ostatne sa dufam cochvila pridame 😀 mena su kazdopadne zaujimave my sme vybrali len pre dievca a chlapec je tak trosku s otaznikom.

Pici ako sa dari? kedy ides na dalsiu laparku nieco som tu zachytila...

ja som prave zase v tom poovulacnom obdobi kedy sa tvarim ze sa vobec nesledujem nic neocakavam ale predsa cakam ako to opat dopadne 😀 je to druhy cyklus po laparke ...

tak vas vsetky pozdravujem a piste piste 😝

megynka
7. kvě 2010

ahojte 😉
yasminne, teraz budeme čakať kedy sa nám ozvú aby sme začali chodiť na psychologickú prípravu a psychotesty, to bude trvať asi pol roka, jeden kurz začína teraz asi o dva týždne a ďalší až na jeseň tak neviem do ktorého nás zaradia 🙂

dievčatá chcem vás potešiť, mám kamarátku, nemohla dlho otehotnieť, až po treťom ivf v Brne zostala tehotná a hneď dvojičky a chlapci, teraz budú mať dva roky a ona mi volala že je tehotnááááá 😵 ja som sa neskutočne potešila, teda nie že by som bola rada že sa zblázni pri troch deťoch 😀 , ale keď sa vôbec nesnažili a ani len na to už nemyslela tak otehotnela a ani poriadne nevie ako 😀 😵 takže všetkým sa nám to raz podarí dúfam 😵 ale ako pici hovorí chce to kľud a nestresovať 😵

pici
7. kvě 2010

yasmine... laparka asi v auguste... len v skratke lebo mam dovolenku tak idem na masaz :D