Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

smudlinka2019
22. říj 2010

@jurajka kéž by to šlo.Je tam hodně práce,tak jsem ráda,že tam nemusim být dýl.Ale chci to od novýho roku řešit.Nehodlám čekat,jestli je to tim,že to prostě nejde a nebo tam je nějaký problém

evuska6661
22. říj 2010

ahoj baby. my sa snazime uz viac ako rok ☹ . ja mam sice dve deti ale priatel este nema a velmi by sme chceli mat dietatko 😖 . velmi ma boli srdiecko ze nam to nejde ☹ .pri prvych dvoch detoch som s tym problem nemala 🙂 . drzim vam plce a aj sebe

smudlinka2019
22. říj 2010

@evuska6661 a už jste byli na nějakém vyšetření?My se teď budeme chystat řešit tenhle problém po novym roce 🙂

evuska6661
22. říj 2010

nie. priatel nechce ist na vysetrenie. ako pisem ja uz mam dve deti ale strasne tuzime mat spolocne dietatko 🙂 .

pici
22. říj 2010

@smudlinka2019
vobec sa toho neboj. mozno sa to teba vobec ani nebude tykat.. a keby aj nahodou ano... prezijes... je lepsie vediet ze ti nieco je, a riesit to , ako stale cakat a nic

pici
22. říj 2010

@evuska6661

evi hlavu hore.. priatela treba pripravit, ze ho caka len jedno vysetrenie a tym sa vyluci pripadna chyba na jeho strane... nie je to nic strasne, a nic co by predtym este nikdy nerobil.
moj manzel dostal teglik domov, rano si dal sprsku, urobil si dobre a odniesol to tam

evuska6661
23. říj 2010

@pici dakujem za povzbudenie. dufam ze ho nahovorim. 😉 . strasne by som chcela mat to babo a aj priatel by chcel len sa boji ze je chyba v nom 😖 . ale ja ho budem lubit ci to bude jeho vina alebo ja neviem . dakujem ti este raz 🙂

smudlinka2019
23. říj 2010

@pici přesně to si říkám 🙂 lepší vědět,že tam ten problém je a řešit ho,než jen doufat 🙂

@evuska6661 evusko,manžílek si taky myslí,že je problém u něj 🙂 je to asi všude,já si taky myslim,že je zase u mě a ne u něj 🙂

pici
24. říj 2010

@evuska6661
@smudlinka2019
to je jedno u koho je problem... podstatne je ho odhalit... riesit.. atd... my sme si zase mysleli ze u nikoho nie je problem :D

smudlinka2019
24. říj 2010

@pici to jsem si taky myslela,ale už ne 😀 ale i když mě to pořád mrzí,tak už se s tim začínám smiřovat,důležitý je,že se o tom s manžílkem bavíme 😀 hele,včera jsme šli u nás v nemocnici kolem Baby boxu a já mu řekla,ať se koukne,jestli tam někdo nedal mimčo,že by sme ho šlohli,když ho máma nechce 😀

pici
25. říj 2010

@smudlinka2019
neboj. aj vy budete mat take doma... len si asi treba pockat :D

flagicka
25. říj 2010

🙂 Ahoj děvčata,jak se máte?My se s manželem snažíme cca 3roky,máme za sebou umělé oplodnění IVF,pak KET ještě inceminaci a nic.......ted jsme se v září vzaly a tak si říkáme,že to snad ted příjde,doporučila mi paní dr.abych začala cvičit mojžíšovu metodu,že to vypadá,že jsem zablokovaná a ještě mi zjistila,že mi nefungují ledviny tak jak by měli a že to stím vším může být spojené.....tak beru nějaké léky a 4.11 jdu na kontrolu a rovnou i s mým manželem,to budu mít zasebou i pár cviků,tak jsem ráda,že mi začíná nová naděje....... 🙂

pici
25. říj 2010

@flagicka

nadej tu je vzdy... drzim moc palce... to budem akurat dokymu na stole ked ty pojdes po novu nadej :D

smudlinka2019
25. říj 2010

@pici jasný,akorát bych byla ráda,aby to bylo do důchodu=D ráda bych se pak dočkala i vnoučat,než umřu=D

@flagicka tak to vám nezávidim 😒 ale určo to už vyjde a třeba zrovna teď v tom manželství,držim palce 😉

pici
26. říj 2010

@smudlinka2019
ved si este mlada :D22 ... mas casu a casu :D

smudlinka2019
26. říj 2010

@pici ale čas běží a běží=D a otočim se a bude mi třicet=D

pici
26. říj 2010

@smudlinka2019
ale co si sisi? to uz budes mat davno krpca v skole :D netreba sa ponahlat.. teda treba.. ale netreba byt nedockavy...

flagicka
26. říj 2010

Holky,chodí jsem někdo....občas si popvídat.... 🙂

flagicka
26. říj 2010

Smudlinko,a jak dlouho se snažíte?mě je skoro 26 a snažíme se tři roky a kousek....

pici
26. říj 2010

@flagicka
ale urcite ze ano...

flagicka
26. říj 2010

@pici tak to je fajne a vy se snažíte jak dlouho?

flagicka
26. říj 2010

@pici budu zítra dopolko papa

pici
26. říj 2010

@flagicka
my dva roky :D ale snazíli sme sa rok a tento rok ma lieci na neplodnost :D takze cakame na babo 2 roky...
zajtra tu budem ale neviem kedy lebo rano idem na odbery potom ku kadernicke :D

smudlinka2019
26. říj 2010

@flagicka tak o proti vám jsem na tom ještě dobře,teprve rok.Ale i přesto to už chceme řešit po novym roce s doktorkou.A vy jste už nějaké testy podstoupili?

smudlinka2019
26. říj 2010

@pici to doufám=D ale nechci na mimčo čekat,všude kolem sebe vidim prcky a už chci taky mít 🙂 a manžílek taky a to se u něj divim 🙂

pici
26. říj 2010

@smudlinka2019
no kto caka, ten sa docka... zivot ta nauci trpezlivosti neboj sa... kiez by to nebol tvoj pripad.... ja som si tiez myslela ze vysadim anti a do troch mesiacov som tehotna.. a pravda bola niekde uplne inde...

jurajka
27. říj 2010

@pici
Ja som nikdy žiadnu anti... nebrala ani nič podobné a nič z toho. Ja som si myslela, že ako sa zvykne na svadbe gratulovať, že "do roka proroka" bude platiť aj u nás. A prešiel aj druhý rok aj takmer polovica z tretieho a stále nič. Najprv som si myslela, že je to aj stresom, lebo rok som sa učila na štátnice, písala som diplomovku a potom som si naivne myslela, že potom to pôjde... a nič. 😒

pici
27. říj 2010

@jurajka
neboj.... veci sa jedneho dna rozhybu

smudlinka2019
27. říj 2010

já si vždycky říkám,že na to už myslet nebudu,stejně tomu už nějak nevěřit,že to půjde samo,bez pomoci doktorky.Ale třeba jako teď,když mi má dorazit MS a k tomu se přidaj nálady.Doufám a jsem vždycky zklamaná a obrečim to 🙂

pici
27. říj 2010

@smudlinka2019
ale... no tak... tolko pesimizmu... vela veci ti zmeni pohlad.. neboj sa.. ked sa nedari a nevies preco je ovela neprijemnejsie a psychicky narocnejsie ako ked vies co ti je a liecia ta... teda aspon v mojom pripade to tak bolo... a zial tiez som si myslela ze nemam ziaden problem...