Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

petula22
5. lis 2010

@flagicka Tak to vyzkouším aspon něco pro sebe udělám 🙂

petula22
5. lis 2010

@lien82 Já jsem z Ústí 😅 . Zkus se mi zeptat, kde to u nás dělají 😝

petula22
5. lis 2010

@lien82 Já se štítnou se zníženou funkcí léčím taky, dá se to dobře nahradit hormonama, akorát ti musej vychytat správné dávkování. Jakou máš hladinu TSH? Na to abys mohla otěhotnět bys jí měla mít max. 2,5.

lien82
6. lis 2010

@petula22 : No vidíš to, ty máš štěstí, že jsi z Ústí, já ti to zjistim, jen tu známou budu muset potkkat. Číslo na ní nemám, ale zkusím se pozeptat, jestli na ní někdo v práci nemá kontakt, je to bývalá kolegyně.

pici
6. lis 2010

ahojte babule... ako sa mate?

yasminne
6. lis 2010

@pici cau babula no mz stale rovnako 😉 vsak Ty sa pochval ako si dopadla!? 🙂 aky je vysledok? vsetko v poriadku ?

pici
6. lis 2010

@yasminne
no vysledok je taky, ze edno uz nemam loziska pod maternicou su vyliecene.. avsak sance na prirodzene pocatie su velmi velmi male, takze v januari ideme do centra... sa objednat na IVF

yasminne
6. lis 2010

@pici a kvoli comu nemas sancu prirodzene otehotniet?

pici
6. lis 2010

@yasminne
lebo ta endo znicila stielku maternice

yasminne
6. lis 2010

@pici no no nie je teda nic moc a potom aj to IVF moze byt problem ak tomu dobre rozumiem oplodnene vajicko moze mat problem s uchytenim? a nie je sanca ze sa ta stielka casom obnovi??

pici
6. lis 2010

@yasminne
nie ivf je ok. tam by problem nemal byt... stielka je znicena len na niektorych miestach....
sanca na obnovenie stielky nie je :D myslim... a doky mi povedal ze to bude pre mna najlepsie riesenie...

lien82
6. lis 2010

Holky, mám možná dobrou zprávičku, nevím jak je to možné a jak moc jsou těhotenské testy GS Mamatest spolehlivé, ale vyšlo mi teď odpoledne tohle:

yasminne
6. lis 2010

@lien82 gratulujem!!! 😀

lien82
6. lis 2010

@yasminne : Děkuju moc, doufám, že se testy nepletou, protože to bych asi byla hodně zklamaná.

pici
6. lis 2010

@lien82
taketo silne dve ciarky ? to urcite nie je ziaden omyl... ale velke gratkoooooooooooooooooo 😀 😀 😀

lien82
6. lis 2010

@pici : Děkuju moc, snad máte pravdu a těhotenství se potvrdí.

petula22
6. lis 2010

@lien82 Tak to je jasné, svíti jak světlušky, gratuluji 😀

lien82
6. lis 2010

@petula22 : Děkuju, snad se vše potvrdí a nic nepokazí. Teď mám snad ještě větší strach než před testováním.

pici
6. lis 2010

@lien82
ziaden strach a stres... pozitivne mysliet !!!!

lien82
6. lis 2010

@pici : polepším se 🙂

pici
6. lis 2010

@lien82
no poprosim... babatku sa musi v brusku pacit .:DDDD

lien82
8. lis 2010

Ahojky, tak já už mám kontrolu za sebou, dnes jsem byla, krev mi nebral vůbec, vzal mě na ten vniťřní ultrazvuk a zjistil, že těhotná opravdu jsem, byla tam vidět taková pidifazolka, ale docela mu to trvalo, než jí našel, je v děloze a bolesti na levé straně vaječníků prý jsou normální, kdyby bylo cokoliv za problém, tak mám přijít, jinak až za 14 dní na ultrazvuk a pro těhotenskou knížku.

🙂

petula22
8. lis 2010

@lien82 Ahoj, tak to je super. Oni to na UZ vidí až ve 4 týdnu, takže musel opravdu hledat 😀 . Tak držím palce, at se drží.

jurajka
8. lis 2010

@lien82
Gratulujem 😀

lien82
8. lis 2010

@petula22 : Děkuju moc, byla jsem strašně nervozní, v čekárně jsem jim zvrhla kytku, pak mi bylo zle a nakonec jsem venku hodila menší šavli. 🙂 Doufám, že se i u tebe zadaří, strašně moc bych ti to přála, kort když vím, že jsi měla stejné problémy. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že se zadařilo, myslíš, že se mi ty hormony mohli nějak za tu dobu změnit?

@jurajka : Děkuju, moc 🙂

petula22
9. lis 2010

@lien82 Ono se zadaří, dřív nebo později 😵 . Hlavně si hned zavolej na endo at tě vezmou hned, mě doktorka říkala, že se hormony musí upravit nepozději do 9 tt.

lien82
9. lis 2010

@petula22 : Tak to děkuju za upozornění, to jsem nevěděla. Budu tam muset tedy zavolat.

flagicka
11. lis 2010

@lien82 ahojky,moje známá se léčila se štítnou žlázou a po dvou měsících užívání CHlorelly jí to moc pomohlo koukni na www.gw-int.net je to sice drahé 1.100kč a pak je tu jště ječmen ukáže se ti to na těch stránkách známa pila ječmen měsíc a po měsíci otěhotněla třeba i ten ječmen jí pomohl nevím....koukni na to je to fakt super pro zdravý.

flagicka
11. lis 2010

@petula22 Jasný.... 🙂

smudlinka2019
11. lis 2010

Ahojky holky.Tak co je tu nového 🙂 koukám,že tady máme těhulku,tak to přeju @lien82 hodně štěstí,aby bylo miminko zdravé a taky gratuluji 🙂
Holky,chci se vás zeptat,máte při ovulaci nevolnosti?Nikdy jsem je během ovulace neměla,ale teď je mám už od ukončení menstruace.Tak se chci radši nejdřív zeptat,než zajdu k doktorovi a bude mě posílat od čerta k ďáblu 😀