• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no amal já jen říkám, že to není tak jednoduchý to poznat :wink: to si třeba myslíš, že už už už rychle jet, mám pravidelný kontrakce a tak a pak stejně přijedeš do porodky a ono se to nehne :confounded: ale to už musíš no, když jsou pravidelný nebo odteče voda, to je jasný :wink: jsem zvědavá no... takhle rodit bych chtěla taky...mohlo by to být dědičný sakryš... :grinning: mojí mamče praskla o půl jedné voda (v noci), ještě než se všichni vzbudili a vyhrabali z postelí, prý tak kolem půl druhé přijela do porodky a já byla přesně ve 3 na světě :grinning: paráda :grinning:
1. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jednu dobu jsem nestihala cist a ted je mrtvo...kde ste vsechny!!!!????

PROSTEJ + HEHE uz blinkaj???
1. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi,tak to neni kamaradka....

orchi...joooo,tak na shody jsem zapomnela-mame jen provizirni od truhlare(a nevim kdy se budou delat ty pekny),taky se moc tesim az to bude vsechno cisty a hezky....ten prah a spina mi pekne stve :angry:
1. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji no já málem byla :confounded: ale ještě dobrý, ještě je snídaně v bříšku :grinning:
1. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, koukám na střeše, že máte zase pejsky??? Krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ...neboj...to je teprve zacatek:slight_smile: chichi...ne, to si delam srandu....jestli snidas...tak to je dobry....to rozdejchas....
1. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej...a copak jsi mela dobreho??

svoji...lecba dobra :grinning: taky ji mas rada?? :grinning:

orchi..na kamaradky reci prd,a uzivej si,jak to tam mate hezky a teprv budete mit :grinning:
svoji snídám.... ale dneska jsem dala jen jednoho "crosana" :grinning: normálně jsem zvyklá snídat víc, protože nemám v práci oběd :confounded:
Dobré ranko:slight_smile: teeda, vy jste ranní ptáčátka, už na straně 100:slight_smile:))
Já jdu za 20min na kontrolu, ale myslím, že je to jen poradna, středy je poradna, ale pak vám povím.
Jdu pak hned cvičit, tak se připojím až tak okolo 13h:slight_smile:

Koukám, že novým těhulkám už je blivno, no mě bylo včera večer na umření a dnes ráno to ení o moc lepší, ale je to tlak, to je jasné:frowning2:počasí nám těhulkám dává teda zabrat..

Nestačila jsem dočíst, odpo to doženu, nemám už manželky, tak budu s váma:slight_smile:))
zatím se všechny mějte mooc krásně a krásný den a dobré zprávičky...fotky taky pak doskouknu:slight_smile:
1. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
carkul a ještě máme stejný pejsky! zarok tý naší budou 2 tak by jste mohli přivézt toho vašeho aby nám jí znásilnil! :grinning: :grinning: :grinning:
Svoji děkuju, já jsem taky z domečku nadšená! A když jsi představim třeba jak si v zimě uklízim a nebo vařim a přitom z obýváku pozoruju děti jak sáňkujou protože máme kopec hned za báráčkem .... No už se na tohle moc těšim!
1. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ORCHI no nadhera...a nebo v lete, vyjit z obyvaku na terasu a na zahradu...to je zas muj sen....to se me v nasi pudni vestavbe bude delat asi tezko, takze si musim pocat, az se nam to treba jednou vyplni....
1. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..tak at ti je brzy lip :wink: a pk se na nas prijd podivat a o vsem informovat

orchi, jojo to on rad,sice je to deda,ale jak haraj feny je k neudrzeni(plot neplot,jednou ho rozkousal,z huby mu tekla krev,trisky mi koukala ale bezel si uzit)a ma krasny stenata
:grinning:
1. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak třeba se vám jednou poštěstí a postavíte si vlastní domeček :wink: my teda máme terásku fakt velkou, tak už se těším, jak tam dáme přenosné pískoviště a bazenék a budeme se s prckem příští rok ráchat ve vodě :grinning:
1. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ale rikalas ze mate pekny byt ne??nepletu si to ze ne??
1. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zas mame celkem velkej balkon....tak tam taky nejakej bazenek dame....to bude zuuuzo:slight_smile: a nebo je to takova mensi teraska? ja nevim, ja tomu nerozumim....

HOLKY ja musim jit, slibila jsem sekanou, musim ji jit udelat...se me nechce a jeste se patlat v tom mase, fuj....tak az bude v troube (pokud neusnu), tak zas prijdu....
1. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ho udržujte ve formě a za rok s tím počítejte! Třeba si hned jedno necháte! :grinning: A budeš je mít kousek tak se ne ně budete s mrnětem jezdit dívat!
Svoji budu držet palečky aby se Vám v životě moooooc dařilo a ten sen jste si mohli splnit!
CAR jo, byt mame krasnej...celkem i moderne udelanej....ted nove vymalovanej, ja si nestezuju....ale...znas to....
svoji tak aspoň že máte balkon :wink:
1. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ORCHI jeee, dik...ty jsi hodna...asi to ale par let potrva...nemame se spatne, to ne...ale clovek by se mel porad na neco tesit, ze?:slight_smile:
1. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..clovek chce vzdy vic nez ma,vid...tak at se ti pranicko vyplni :wink:

orchi...jojo to fakt on muze kdykoli tak snad to tak zustane :wink:
1. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalie..ten je hezouckej :grinning:
1. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo to mi se můžem těšit celý život protože než to tam všechno doděláme tak budem v důchodu! Chceme udělat velký koupací jezírko, pergule s grilem a pecí na pizzu! a Ve starý stodole udělat dole chlastárnu s otevřeným ohništěm a nahoře letní spaní pro hosty!
1. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL hezkej a tyhle Jane jsou pry hoodne dobry....
1. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi...je tak to budete mit supr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu na tu sekanou....tak zatim....
svoji paaa
Ahoj holky,
jen se jdu rozloučit..do soboty tu nebudu tak aby někoho nenapadlo že třeba rodím :grinning: Pokuď se zítra dovím něco zajimavého v poradně tak se sem budu snažit dostat ale nevím noo :fearful:
Jinak všem co jdou zítra taky k mudr držím mooc pěstičky ať je vše v nejlepším pořádku :dizzy_face:
Mějte se tu zatím krásně a páááá :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááááááááá svoji tak ať se povede!
1. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek