• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
manžovi rodiče jsou rozvedení a martinova matka není schopná se o nic moc postarat - myslím o ty důležitý věci... navíc se s dědou moc nesnesou... když jsou 2 hodiny v jedný místnosti, tak už je to špatný... ale třeba se oba zklidní...
1. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám normálně sobeckej knedlík v krku a chce mi totálně bulit.... :frowning2:
1. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsou rodiče manžovi maminky jo? :wink: no tak to by se asi měli teď zklidnit oba.... jak maminka, tak dědeček :pensive:
1. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to oni dva by si měli teď uvědomit, že babička je bude potřebovat a oni nemůžou všechno házet na Martina.... uvidíš hehe, že jakmile zjistí, že jsi těhu, tak se vzchopí, protože Martina teď budeš potřebovat ty..... bude líp uvidíš hehe.... a ten sobeckej knedlík zase spolkni :wink:
1. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko v tobě přeci roste budoucnost..TY JSI nejdůležitější
1. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ange, jenže u hehe doma to nikdo neví, že je těhu..... :pensive: ale já myslím, že jakmile se to dozví, tak bude všechno zase jinak :wink:
1. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen uklidňuju Hehenku :wink: že sobecký myšlení není nic špatnýho
1. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jo ange :wink: a ono to podle mě není sobecký, ale pochopitelný, že teď myslí na prcka :wink:
1. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko, ach jo, je to fakt hrůza taková situace. A kruci manža by s tím měl taky něco udělat a zařídit si, aby měl víc času. Přeju ti hrozně moc síly, budeš jí potřebovat, když si vzpomenu, co jsme měli s babičkou, že vlastně 2 roky se to táhla, chvíli byla doma, pak zase do nemocnice, pak LDN, furt jsme jí převáželi, vyřizovali papíry, no hrůza. Nejvíc se o ní staral můj taťka, její syn a chudák přitom sám zestárnul min. o 5 let. Ale vy jste mladí a zvládnete to a hlavně ty se snaž si to tolik nebrat a víc ať se snaží manža, ty teď máš úplně jiné a krásné starosti :slight_smile:

Zuzi, to mi povídej, taky už chci. Já zase včera potkala stejně starou holčinu, čeká teď první mimčo každým dnem a tak jsem si říkala, že fakt už taky chci. No uvidíme, jak to dopadne, můžeme akorát doufat, viď.
1. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně jsem se z toho smutku přežrala bagetama.... humus... to mi zas bude blbě... :sweat_smile:

no LENI to je hrůza... já doufám pevně, že se z toho vylíže a to co nejdřív... je jí proboha 67...

já fakt doufám, že většinu zvládne děda s pomocí svých dcer, bo já nejsem zvědavá na to, aby martin furt jezdil 80 km sem a tam... bála bych se o něj jako blázen, hromada práce, často končí až v 11 v noci a do toho ještě ta starost o babi... dneska si děda vyloženě řekl o to, aby ho martin odvezl domů... a to mu každou chvíli jede vlak...
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak dneska bych to pochopila, ale jakmile bude zase líp, tak přece nebude Martin jezdit pořád tam a zpátky :confounded:
1. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, tak to je ještě mladá, mojí babičce bylo 84. Ale tvoje ještě určitě načerpá sílu a bude to zase v pořádku. Musí být přece fit, aby se pak mohla radovat z vašeho děťátka :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sekana je v troube, manzu jsem vyhnala na nakup....pohoda
1. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENI není to moje babička...

mojí babi je taky 84 a druhý 79... obě jsou zdravější, martinovi prarodiče mají pořád nějaký potíže.... to jsou ty paradoxy...
1. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkuju vám moc!!!!!!!!!!!!!!!! jste zlatý... kdybych se vám tu nemohla vyblít, tak se picnu prostě.... **********************
1. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem fakt strašná cíťa........ já bulela i u Příšerek s.r.o.... to už i příde ouplně neuvěřitelný....
1. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe u Příšerek? :grinning: a teď co jsi těhu nebo už dřív :wink:
1. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a znáš to, každej tu máme něco, každej si potřebuje vylít srdíčko, postěžovat si, poplakat :wink:
1. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem skoro bulela, když se Mareš loučil s Esem.. :sunglasses:
1. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG ahoj maminko, vcera ses me ptala na tu fotku...fotil to fotograf, kterej nas fotil i s detma, ale tahle je bez deti, oriznuta a rozmazana proto, ze jsem ji fotila fotakem a leskla se...takze tak:slight_smile:

HEHE je mi to lito...sobecka nejsi, brala bych to stejne. babicka je jeste "mlada" a urcite se z toho dostane, ale mela by se zapojit cela rodina nebo aspon vic jejich clenu si myslim ja. promluv citlive s manzelem, ze chapes, ze ho ted babi a deda potrebujou, ale ze ty ho taky potrebujes...coz je naprosto normalni. verim, ze se z toho prvotniho soku vzpamatujete a trochu se to usadi a ustali. asi byste meli zapojit i nekoho dalsiho, protoze neni fyzicky mozny, aby to vsechno obstaraval jeden clovek - tvuj manzel. jediny, co ty muzes udelat je, postarat se o dedu v ramci moznosti, i kdyz je vselijakej, potrebuje vlidny slovo a citit, ze za nim nekdo stoji. nabidni mu neco dobryho nebo tak neco...ja nevim....ale urcite se to usadi, neboj!!!

LENI ahojky...my meli to same s dedou jako ty s babi, bylo to narocny a smutny:frowning2:
1. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENI jak jsi rikala, ze jsi v praci protivna ci co a tak podobne....nejsi protivna prave proto, ze jsi tehu???? u me to byl prvni priznak:slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, tak to jo, ale i tak je to prostě nemilá situace :frowning2:

A jdu taky na obídek, Svoji mi tu dělá chutě, tak už mažu, mám myslím ražniči s opékanýma brambůrkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kdo taky dlabe, tak přeju dobrou chuť :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů Leni ražniči, tak si nech chutnat :wink: já měla rohlík se sýrem, nasoukala jsem to do sebe a teď to přemlouvám, aby to tam zůstalo :grinning:
1. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět a testík nemám :frowning2: , manža mi to zakázal prý až to vážně nedostanu! Achjo! Takže testit budu možná v pátek a možná až o víkendu!
1. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak bulte!!!! Ja taky porad bulim....HHEHE klidne si pobrec, aspon to ze sebe dostanes!
1. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi manžel zakázal :grinning: ach jo....... chlapi..... jsi mu to vůbec neměla říkat :confounded:
1. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi mu orchi měla říct, že jsi to měla dneska dostat a nic, tak že chceš zítra testnout :wink:
1. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a mrkala jsem do albíčka a viděla jsem, že tam máš nápoj pro těhotné.... já jsem se na něho dívala taky, ale neodvažovala jsem se ho koupit, jaký je? myslím chuťově :wink:
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene PROSTEJ to bylo až teď před asi 3 dnama... :slight_smile:))) fakt bych mohla bejt profi plačka na HPP... :slight_smile:)))) :grinning: :wink:

ANGE .) tak jsem nabídla dědovi kávu :slight_smile:)) to mu zazářili očička :slight_smile:)) díky.)

SVOJI díky moc, hezky jsi to napsala...

manža tu teď byl a samo si všiml, že jsem nějak mimo... tak do mě šil, že mu to musím říct a co se děje... jenže je tu furt ten děda, tak jsem mu to napsala přes skype... ve chvíli kdy děda telefonoval, tak se tak na mě podíval a s pozvdechem říká: "taky z toho mám ten pocit a trochu strach jak to bude.... " tak jsem jen říkala, že dědu chápu, že to musí bejt hrozný a že se to třeba časem ustálí a jak říkala PROSTEJ, že až budou vědět, že čekáme miminko, tak že se trochu uklidní..... no snad i ty jejich dcery (manžova mamka a teta) trochu pomůžou.....

vás žeru lidi.... ********

ORCHI nekompromisní manžílek... já bych se zavřela na záchodku a čůrala na testíky zákaz nezákaz :slight_smile:)))))) :grinning:
1. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak to jo... já se lekla, že jsi to viděla už dřív a brečela u toho :grinning: teď na to máš plné právě :wink:

hehe určitě bude líp, nic není tak horké, jak se to uvaří...... je to ten prvotní šok..... a když mají 2 dcery, tak by se měly předně starat ony... samozřejmě můžou požádat o pomoc i vás, ale uvidíš, že jakmile zjistí, že je mimi na cestě, tak rychle obrátí a všechno si zařídí samy :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek