• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
ORCHI ty jsi dobrej stresař.... hlavně u toho nezapomeň dejchat :slight_smile:)) držím palce, ať to tam je... :dizzy_face:
2. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:ale zas když jen špiníš už a mělas vlastně nějaký bolesti??teda jako křeče??neměla ne??tak by tomělo bejt v cajku:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No abych ty dvě čárky v klidu rozdýchala a nazačala tady v práci ječet a brečet štěstím! Přeci :grinning: :grinning: :grinning: By tu asi kolegové čuměli co se děje! :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám nutkání to zavolat mamině... aby nám držela palce........ ale zas nechci jí přidělávat starosti......
2. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER neměla a to mě opravdu uklidňuje..... jediný co, tak že mě včera víc bolel podbřuch, jako kdybych měla silnou MS a brněly mě nohy.... ale to fakt může být roztahováním dělohy a já už na to špatný ani myslet nechci..... příroda je prostě chytřejší.....
2. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
2. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já když jsem uviděla ty // tak jsem měla pomalu zástavu..... bylo to v noci a ještě na diskusi byla SAC a ANGE.... :slight_smile:)) takže jsem to řešily spolu :slight_smile:)))
hehe já vím, mě vysresuje každá blbost! Kdybys mě viděla, jak jsem tady v práci plašila když rodila ségra! Sem měla pocit že taky rodim! Asi jsem čekala že porodí do 5 minut! :grinning: :grinning: :grinning:
autor
AMALLI ahooj :slight_smile:

ORCHI tak to bych taky plašila...... :wink:
Hehe ta diskuze byla boží! já když to tu ráno četla tak jsem se musela smát normálně nahlas!
Ahoj Amal! :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo.... :slight_smile:))) já se totiž fakt málem pos*ala .)))))))))
2. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé hehe já už se tak těšim na tu tvojí kontrolu jak přijdeš vyplesklá až uvidíš jak tam bubnuje to srdíčko! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, co to tu čtu, ty krvácíš??? nějkak nejsem v obraze.........
2. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
********Ahoj PRVUŠKY ******** :dizzy_face:

Hehe, jsem ráda, že je to už lepší, hodně lež a odpočívej a bude dobře :wink:

Angethko: gratuluju ke kontrole :slight_smile:

A všem, co je to dneska čeká, držím palečky, ať to dopadne na 1 s * a dvakrát podtrženou :wink:

Orchi: jsem moooc zvědavá na tvůj testík, držím všechno, co mám, ať tam ty // jsou! :wink:
2. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera jsem krvácela AMALLI, tak jsem šla na gyndu... v děloze je dutinka, plod zatím nebyl vidět.... dal mi další utrouš a kdyby něco tam mám kdykoliv dovalit.... mno a kdyby to mělo dopadnout blbě, tak to prý zaručeně poznám - silný krvácení a křeče.....
2. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI já už asi vyplesklá nebudu... držím se s tím prožívám při zemi.... fakt se mi myslím uleví až v 5 měsíci - pokud teda zas nebudu mít potíže jako má ANGE..... on je to často 9ti měsíční nervovej příběh.....
2. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo hehe.............. :frowning2: snad to bude ok, musí!!!!! držím všechny palečky, ať se z tý dutinky udělá pořádná fazolka a nezlobí tě!!!!
2. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
amel:ahoj
hehe:tak to jsem hnedka veselejší:slight_smile:jinka já si dělala ten druhej test, nechala ho ležet a šla do sprchy klidná páč tejden předtim byl negativní a pak jsem o něj z tý sprchy zavadila a viděla to i tak tu druhou a řvala jsem na mýho(VŽDYCKY MI VE SPRŠE ASISTOVAL:slight_smile:)) ať mi ho dá blíž.....A PAK JSEM JEN ŘEKLA, "TY VOLE TO NENI MOŽNÝ" a byla to pravda.......
zuzu:ahoj

jeee holky držim palečky:slight_smile:

orchi a ty už mazeeeej jsme zvědavý:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak yjsme málem sebou švila:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled :grinning: To je hezká reakce na //
2. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža jen zakřičel ze záchodku "ty vo*e my jsme těhule...."
2. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka:no my jsm eto neplánovali :wink: ale už se na prcka těšim:slight_smile:
jeee holky od nás mi teď psaly jak už jim miminka "ťukaj" na bříška už bych chtěla bejt apoň o tři týdny dál:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh:no tak to je ještě lepčejší reakce.-DDD
2. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled ahoj :grinning:
2. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin:ahojky maminko moje, holky se mě v pondělí ujaly, páč vy jste tam vůbec nikdo nebyly :unamused: ale neboj, já jsem pořád vaša:slight_smile:))ale když byly tak hodý tak je tu otravuju porád:slight_smile:

jinak prvušky:slight_smile:atrin je jedna z těch co psaly o tom ťukání:slight_smile:)))
2. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy tak ta Orchi to dělá schválně se cuuurááá že??
hehe:popožeň jiiii:grinning:
2. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:baví mě jak holky když se jim objeví první// pak udělaj ještě tisíc testů:slight_smile:...jeslti je to pravda:slight_smile:))
2. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katrin gratuluju k ťukání :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
o jakem tukani????? :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek