• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jak se zahesluje na rajčeti to album?
2. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šmarjá ORCHI ty máš pocikanej test v kabelce??? :slight_smile:))))))) :grinning:
2. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže tam ta čárka je.... sakra neser bohumile a vyklop tooooo....
2. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHIIIIIIIIIII
orchi ta čárka tam je co? :grinning: :dizzy_face: ty brďo.....

orchi to když vytváříš to album v programu, tak tam si dáš, že ho chceš zaheslovat :wink:
hehe: vím, ale já to všechno nečetla, nestíhám............
orchi ty nas teda napinas!!! :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco tam je takovýho slabounkýho, vyfotila jsem to telefonem ale asi je tam prd vidět!
ježiš orchi stejnak to teď nebudeš fotit, tak je řekni, jestli tam ta čárka je nebo ne :dizzy_face:
autor
AMALLI no to jsem už prvně odpovídala přímo tobě myslím, ale to je fuk .) :dizzy_face:
orchi telefonem to nebude moc vidět... být tebou tak zítra testnu z ranní moči tím mamatestem :wink:
autor
ježiš vlož si to tady do albumu a pak to zase vymažeš.... honééééééém nebo si krupnu...
2. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning:
prostej sem to tam nikde nevuděla!
Koukám do kabelky že možná malililinkato zesílila,ale jak se s tim testem prodrat nenápadně na wc a zkusit to znovu vyfotit to nevím! :slight_smile:
orchi tak to je super!!!udelej pak testik jeste jeden nejlip ten mamatest a bude to jasnacka...jeee to je super,rysuje se dalsi tehulka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
orchi jestli tam ta čárka je, tak ona zesílí jak to uschne :wink: a na záchod snad jít můžeš ne?
2. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na nic se nikoho neptej, a jdi i s kabelou na wc :slight_smile:)))) :grinning:
hehe: vím, jsem to už našla................ono tam přibylo příspěvků, že mě to zmátlo, jsem nepochopila, jestli jsi byla na pohotovosti, nebo u tvýho, to s tou dutinkou jsem četla, jsem ti na to psala, ať je tam hlavně příště fazolka!
orchi já tě můžu uklidnit, že když jsem chtěla nějaký citlivější test, tak mi tady dali jen ten Rapidclear a vyšel mi ještě míň pozitivní než mamatest :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI snad bude... :slight_smile: a hlanvě - snad tam miminko prostě vydrží.... :dizzy_face:
hehe musí :wink:
a já už začínám být mírně nervozní...... teď jsem žehlila, půjdeme se najíst a pak se začnu chystat.... tak ve 3 budeme vyrážet, ještě jedeme něco zařídit
2. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já si někdy tak pšíknu, že mám pocit, že ze mě to miminko musí vylítnout.... :grinning:
2. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi taky???????????? ty jo, ten gyndař měl pravdu, že jaro ........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJKO neboj, s nejmodernějším UTZ uvidíš všechno..... se těším na FOTO, halvně si o ní nezapomeň říct... :wink: :wink: :wink:
2. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej a na kolikatou jsi objednana??
2. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi až na pátou :confounded: se do té doby zblázním :grinning:

hehe no to on má napsaný na svých stránkách, že má moderní vybavení, ale kdovíjak je to ve skutečnosti...... když bude něco vidět, tak si o foto řeknu... sestřička mi do telefonu říkala, že to je u nich standard fotečka z každé návštěvy :wink:
2. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFi ahoj OP jsou srdeční ozvy plodu a to plus znamená, že srdíčko bije :wink:
2. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jako jestli jsem fakt těhu tak už na 100% věřím že vende musí být taky a leni se zuzi taky! Tim telefonem to fakt není vidět! Si asi budete muset počkat na ráno na ten mama test! Jedině že bych ho teď ještě vytáhla a vyčůrala se do hrnečku stejně jich tu má nějak moc a nepiju ze všech! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak co ta Orchi? Já jdu obědvat...
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek