Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

taky jsme hotová, dneska jsme vstávala v 7 a to v noci jsme co hodinu chodila na záchod a pak ta návštěva, pomyté i uklízené už mám ale zkoukla bych nějaký ten filmík,a le taky dlouho nevydržím

carculka
5. črc 2009

peti a naky pekny dvd nemas??

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Carcul nemám ☹

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Carcul asi se budu dívat na vratné láhve

carculka
5. črc 2009

😀 😀 😀 peti,a k tomu si das nekou mnamku,ne 😉

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

No píchla jsem si inzulín a dala jsem si zeleninovou polévku 😉

carculka
5. črc 2009

peti,ja jdu jukat na kytici,tak zatim paa

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

carculko papa a pěkné sníky 😉

carculka
5. črc 2009

dekuju vam taky 😉

angetha
5. črc 2009

Ahoj holky, taky budu chvilku koukat na Kytici 🙂 ale pak jsem zvaná na večeři - na grilu..venku už je hezký chládek..
Carculko aspoň malá útěcha je, že to největší bříško budeš mít přes zimu a na jaře..
Peti a ty už to brzy budeš mít za sebou 😵

p.e.t.u.l.k.a
6. črc 2009

Holky tady je malá Sabinka od Andreasky https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😉 😵

cat79
6. črc 2009

Dobré ranko, tak jsme se s mimi konečně vyspali, hezkých 12h spánku jak to má v těhu být🙂))zato ten náš taťka se zase zapomněl do 6 do rána...ten to vede, ale to mu za 6 měsíců bude konec🙂)))

dNESKA JDEME DO KONA NA mÁJ OD mÁCHY,jsme zvědaví, pak si projdeme kolonádku a dáme někde ňamku.

Sabinka je překrásná, celé albíčko je super, tam je to vidět krok za krokem, holky já už se těším až to budu mít za sebou...teď jedna známá rodila 33hodin, je to už 2 týdny a ještě se z toho prej nevzpamatovala🙂)brrrrrrrrrrrr

svoja
6. črc 2009

Ahoj holky, preju krasny svatecni den🙂

lenka_bohousek
6. črc 2009

Ahoj holčinky, tak jsme doma 🙂

Všechna prvosenková miminečka jsou nádherná, překrásné a maminkám ještě jednou moc gratuluji a přeji spoustu štěstíčka 😵 😵 😵

Doufám, že jste prožily báječný prodloužený víkend, že všem těhulkám je dobře a jsem už zvědavá na středu, jak dopadne Zuzí, moc jí držím palečku, ať mrška nepřijde a najde // 🙂

Tak my jedeme ještě k našim na chalupu, porochníme se v bazénu a pak zase příprava na normální pracovní den, fuuuuj, vůbec se mi nechce ☹

Tak zatím pa a hezký zbytek svátečního pondělí 🙂

svoja
6. črc 2009

Zensky, tady je to jak po vymreni!!!! Jakej byl prodlouzenej vikend??? Ja ho proflakala, problindila....chichi...dnes byl u nas silenej tlak....jsem sla vyprovodit manzela do prace a cestou domu jsem myslela, ze zkolabuju....mazec. Uz at se to proboha nejak zmeni...

venyska
6. črc 2009

Ahoj holky,máte některá prosím Vás zkušenost s mravenčením v prsou?

moncicak3
7. črc 2009

ahojte princezny jdu vás dočíst......

moncicak3
7. črc 2009

prostejce gratuluju ke kontrole 🙂

blahu a Ondráškovi vše nej.....je naprosto úúúúúžasnej 😵 😵 😵

amal blahopřání k prvním pohybům 😉 😵

hehenko, moc a moc držím pěstičky s Terískem, myslíme na tebe 😵

moncicak3
7. črc 2009

svoji ten tlak je fakt na prd, my byli od pátku do včera v Budějovicích, v neděli mi bylo zle jak nikdy a včera k večeru taky 😖 je to fakt tím tlakem jak to lítá......

jdu nakoupit a připravit snídani.....tak zatímky páčko kočandy

prosteja
7. črc 2009

dobré ránko prvosenky 😵

tak vás ani nestíhám dočítat, hned první den v práci a máme poradu 😖 ach jo....... no to to pěkně začíná 😀

takže všechny jen zdravím, doufám, že hehenka už je na tom líp a že se mimi drží...... 😉

prosteja
7. črc 2009

jinak Andreaskovi gratuluju ke krásné holčičce 😵

amal k prvním pohybům........ 😵

no to je asi tak všechno co jsem zachytila 😀

angetha
7. črc 2009

Dobré ránko..
Prostějko koukni ke mě do albíčka 😉

prosteja
7. črc 2009

ahoooj ange a Vendulko 😵 na co ange? 😀 myslíš na Ondráška od Blahu?????? toho už jsem viděla a gratulovala tu hned v pátek 😉

verled
7. črc 2009

ahojky prvušky🙂mam pro vás infošku-)
NEVIM JESTLI JE TO MOŽNÝ, ALE JÁ VČERA POPRVÉ CÍTILA PRCKANEJDŘIV JSEM MYSLELA ŽE MI ŠKRUNDÁ V BŘIŠE, ALE PAK TO ZAČALO UPLNĚ V PODBŘIŠKU A BYLO TO JAKO KDYŽ SE FOUKÁ BRČKEM DO VODYNEVIM, ALE MYSLIM ŽE TO BYLO ONO

a co tady nějaký news??nový těhule třeba??.-)

prosteja
7. črc 2009

ahoooj verled 😵 tý jo, že by pohyby 😲 takhle brzo 😲 no uvidíš, jak to bude pokračovat

holky a já se teď dozvěděla, že z neděle na pondělí porodila moje říďa, 14 dnů přenášela 😖 a Šimon vážil 3,80 kg a měřil 51 cm 😵 tak až na tu váhu, takovýho obříka bych rodit opravdu nechtěla 😖 😔

verled
7. črc 2009

prosteja🙂no jsem v 15tt a doktor povídal že jsme o malinko napřed, tak nevim-)třeba to byli halušky🙂....tyyy jooo chudák se asi nadřela🙂že gratulujem.-)

angetha
7. črc 2009

Prostějko, já už nějak ztrácím přehled 😉 no a ty 3,8 bych taky rodit nechtěla, ale hlavně když je miminko zdravé 🙂
Verled, tak máš asi hodně šikovné miminko 🙂

prosteja
7. črc 2009

verled tak snad to halušky nebyly a bylo to opravdu miminko 😵

no to se teda nadřela.... hlavně těch 14 dnů přenášet, to musel být děs v tomhle počasí 😖 😲 .... ale má to za sebou a klučíka u sebe 😵

hehena
autor
7. črc 2009

ahooooooj 🙂
tak jsem tu konečně.... jsem brouzdala po netu .) a tak vůbec...

jak se máte? co víkend? co jste podnikaly?

VERLED, že by???

Andreaskovi moc gratuluju, Sabinka je nádherná!!!! 😵 😵 😵

prosteja
7. črc 2009

ahooooj hehe a mimi 😵 spolubojovníci 😀 😵

já se měla fajn, nic jsem nedělala, jen jsem se válela a odpočívala 😀