• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
hehenko klíďo už dneska jooooo :grinning:
Myslíš že mě ten břuch může bolet z toho že ho mám z něčeho (nevím teda z čeho :angry: ) namoženej??
7. črc 2009 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:drsný bylo to držet jako tááájo:slight_smile:
7. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo jinak se mrkněte a mýho břucha, new fotos v albí:slight_smile:
7. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko no ty tabulky už jsou pěkně dlouhý no :confounded: tak asi budeš muset vyřadit maminky nebo co já vím :confounded: je to blbý, ale nějak se to bude muset zredukovat :wink:

mám po poradě holky, přežila jsem, nikoho jsem nepoblindila, ale bylo to tak tak :grinning:

hehe grafíky ti pošlu do IP :wink:
7. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko tak udělej ještě jedno album, můžeme mít celkem 3, ne?
Tak udělej album těhulky a pak maminky a snažilky:slight_smile: ale myslím, že některé z tabulky už u nás dlouho nebyly, tak je můžem přesunout do externí paměti:slight_smile:)
7. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER hezkej břuch .)

SACVI no jasný, že klidně dneska... :slight_smile:))
a jinak si myslím, že je to klidně možný.... mohla ses třeba blbě pohnout... jak se tam teď všechno napíná....

ZUZIII držím palce!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT no mohla bych do externí paměti přesunout KEBU, Terinkuu a asi Baliska... zbytek sem docela chodí...
a další album se mi zakládat nechce... to bych si musela založit nick přímo na prvosenky, bo bych si zaflákala svoje alba prvosenkama...
7. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zdravím sac a mimi :dizzy_face: neboooj sac, za chvíli to budeš mít za sebou :wink:

a já už jsem si dala prcka do pasu :grinning: teď doufám, že to nebudu muset zase příští týden mazat :confounded: :pensive:
7. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
7. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé PROSTEjí... konečně máš TT v pasu :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver bříško krásný :dizzy_face:

hehe, ty jsi prostě šikulka :dizzy_face: :grinning:
7. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe, dala jsem to tam podle poslední ms :wink: tak uvidíme, jak se to pohne :grinning: já to beru tak, že mimís tam je a pokud se něco má stát, tak se to může stát i za měsíc ne zrovna příští týden na kontrole :wink: tak ať v tom není zmatek, když sem pak něco přijde, kdo nás tak nezná, tak neví, jestli jsme snažilky, nebo už těhulky :grinning:
7. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja:to je správnej přístup:slight_smile:tak:slight_smile:)

jeee děkuju holky:slight_smile:už se mi ozývaj moje holky, že prej ho mam do špičky a že to bude kluk:slight_smile:
7. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm hm... tj pravda no...

jj VER začínáš ho mít fakt do špičky :slight_smile: :grinning:
7. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šmarjá to počítá nějak zajímavě TP :slight_smile:)) :grinning:
7. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no podle mě to počítá podle poslední ms :wink: co jsi tam zadala za údaje?
7. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčinkýýý :slight_smile:
Verled,krásný bříško :wink:
Jéé Prostějka už má v pasu že je těhulka :dizzy_face:
No jdu zkusit dočíst... :wink:
ver souhlasím, je do špičky, ale zase nejde zespodu :wink:
jééé hehenko já už chci taky do maminééék :grinning: A až budeš mít čas tak prosím mužíčkovi mojemu přidat jeden rok.. :grinning: Děkuji
7. črc 2009 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a mám další albíčko a tam když mrkneš na ten kalkulátor, tak to tam mám úplně jinak.... páč jsem si zadala datum ovulace... a přemýšlím jak to vyvrbit tady :grinning:
7. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj bae a Kryštůfku :dizzy_face: no mám těhu potvrzené od doktora, tak vám to musím dát taky najevo, že se mi v tom břušku něco děje :grinning: snad :pensive:
7. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam se ti to líší jen o jeden den TP... a taky myslím, že jsi dle OVU 6+3, ale to uvidíš v pindělí... :wink: :wink: :wink:
7. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE ahoooooj :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae s kryštůfkem ahoooj :dizzy_face:

prostej ty jdeš v pondělí k mudr?? Tak to jdem zasejc spolem :grinning:
7. črc 2009 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej,to víš,že tam je mimísek-máš krásnej ultrazvuk s dutinkou :wink: :slight_smile: asi to zatím s těma výpočtama moc nešeř,bude se to měnit podle ultrazvuků...Já ještě pořád mám tři termíny porodu,ale snad mi to mudr trochu upřesní :wink:
Sacvi a už máš poslíčky????
7. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hehenko,tak co,jak ti je??A co špinění??Jsem na tebe myslela celej víkend,jestli je všechno o.k...
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem od porodníka Kouckýho četla v diskusi příspěvěk, že TP by se měl určovat do toho 12tt... že pak už je dost nestandartní TP měnit, pže je to prý kolem toho 12tt nejpřesnější a pak už se ty miminečka vyvíjejí dost odlišně... tak se v těch dr. vyznej...
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac no jsem zvědavá, jak dlouho takhle spolu budem chodit :grinning: já myslím, že pak už půjdu za delší dobu, doktor si mě tak objednal kvůli tomu srdíčku :wink:

bae snad jo a děkujuuuuu :dizzy_face: ty výpočty nijak neřeším, podstatný bude co řekne mudr :grinning:

a hehe myslíš, že mi mudr v pondělí řekne přesně tt? :wink:
7. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE je mi bře... v neděli jsem přes noc zas lehce zakrvácela, ale během dne to zase přešlo do lehkýho špinění...
teď akorát lehounce špiním a bolí mě břuch - ale to bude asi tím, že sedím v turku... :slight_smile:)) :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jestli ouplně přesně to asi ne, ale rozhodně už je může určit daleko přesněji, než na tý první kontrole .)
já předpokládám, že mi v úterý potvrdí, že jsem na začátku 8 tt...
7. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,podle ultrazvuku do 12 týdne,ale třeba když se mrknu na Miminko Prostejky v 6 TT,kolik má mm a jakýho má habána...a já měla někdy v 7 TT 3,2mm :grinning:-D Pak se v tom vyznej :confounded: :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek