• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
no paráda.... to je fajn, že máš jídelnu PROSTEJ... miminko potřebuje teplý obídky :slight_smile:)) :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zase děsnou chuť na špagety se sýrem :slight_smile: mňam,mňam,ty to dneska vyhrajou :wink:
8. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé BAE... špagety se sejréééém... to je nááápad!!!!!!!!!! mlask... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ahooooj.... neboj se nic... tyhle technický věcičky se naštěstí dají nahradit .)

a mobil používám vyloženě vyjímečně... ale už bych se bez něj asi taky neobešla... :wink:
8. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko no jen aby to bylo poživatelný :grinning: dneska to jdeme s kolegyňkou prubnout, tak uvidíme... snad by mělo být rizoto a docela se těším :wink: tak jsem zvědavá, jak to mě a prckovi bude chutnat :grinning:

ahoooj cat :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé rizotooooooo........ já bych strašně chtěla to rizoto z jídelny... nikdy se mi to nepovedlo....
8. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já budu tlustá, to bude děsný.... :grinning:
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se na ně Hehe chystám asi dva dny a dnes si udělám pořádnej kotel se spoustou sýýýra :slight_smile: A pak hurá na pořádnej úklid,potřebuju si probrat skříň a vyházet malý oblečení..stejně už mi to nikdy nebude :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE tak to jsem na tom podobně.... no ale teď se budem stěhovat, tak tu čistku musím udělat, alespoň to nějak šikovně pobalit... .) :dizzy_face: no a pak potřebuju celkově udělat čistku.... ouplně mě štve, jak furt musíme skladovat krabice a takový věci a nemáme kde.... hromadí se tady tuna věcí.... děsný... no a taky by mě zajímalo kam dáme ledničku a pračku... .-OOO
8. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, ty se budeš stěhovat? Do většího nebo do baráčku?
8. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to chci taky všechno přebrat,sice už v baráčku bydlíme skoro dva roky,ale máme taky spoustu krámů v krabicích :unamused: .Všechno pryč a hlavně musím ještě teď ,dokud se tak nějak ještě ohnu,den ode dne to jde hůř :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda doufám, že se do svých věcí vejdu :sunglasses:
8. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no budem se stěhovat do baráčku.... ale zase podnájem! velikostně je to srovnatelný, ale zdá se nám to líp řešený... no a je to o fous levnější než tenhle byt... sice je to tu krásně světlý a tak vůbec.... a asi se mi i bude stejskat, ale změna je život.... odtud bysme stejně s miminkem museli pryč...
8. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si musím jít udělat ty špagety... mám strašnej hlad... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ve skříních oblečení,který mi byli dost těsný už před těhu..a když jsem se do toho nevešla předtím,tak po porodu pochybuju..jsem v tomhle realista :wink: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:hmm já karbanátky:slight_smile:
8. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé hehe, ty se budeš stěhovat? a kam povídej, přeháněj :grinning: nebudeme třeba sousedky :grinning:
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i já jsem přibrala po vysazení HA :(((( minimálně 5 kilo.... a skoro do ničeho se nevlezu, přitom pohybu víc, stravování stejný.... a nenadělám nic, to bych denně fakt musela dřít abych to dala dolů... ale třeba mi pohyb s miminkem prospěje a zase se do toho vejdu.... takže já se toho ouplně zbavovat nechci....
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat?ahoj sestro nymfo.-))))no snad ta únava brzo přejde u mě už je to vcelku lepší:slight_smile:
bae:hmm špagety nejsou marný:slight_smile:koukam že nás holky bere mletý maso co?hadry joi, no tak pošli ke mě:slight_smile:já potřebuju jako sůůůl:slight_smile:
jeee a nebo mastný nudle u vietnamců bych si dala:slight_smile:
8. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehenko já tak pozoruju sousedku.... když se přistěhovali loni, tak měli malý mimčo, tak 4-5 měsíců..... a paní byla teda pořádně oplácaná, no jak říká můj, byl to kus baby :grinning: :grinning: :grinning: a teď..... :sweat_smile: tá jo, běhá za malou princeznou, každý den je vidím, jak drandí s kočárkem pro panenky a paní šla tak o 20 kilčo dolů :astonished: a myslím si, že hodně dělá ten pohyb kolem malé :wink:
8. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER :slight_smile:))))))) :grinning: :grinning: :grinning:

a co nosíš za velikost.... já vážím 62 kilo (168cm) a strašný boky, takže se teď nevlezu do menších gatí jak velikost 40! :(((( no a ty prsiska...t o mi taky sere! když už vidím krásnou halenku tak si musím koupit o číslo větší, abych do toho ty kozenky narvala.... no krabbice prostě...
8. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, tak to je fajn, že do baráčku,je tam pro Rozušku zahrádka?

Hmmm, mletý, to já miluju!!!!!
8. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja:jojo všechny moje známé vypadaj po porodu líp:slight_smile:
hehe:to je hrůza co??.-):slight_smile:no já nosim 40 dole:slight_smile:ale nahoře nosim 38, prsa mam malý:slight_smile:zatim:slight_smile:)ty jsi teda normálně ideál ne??já mám velkej zadek, něco jako lopezka:--)))
zuzka:já ani ne, ale teď bych ho jedla furt:slight_smile:osmažený nejlépe:slight_smile:
8. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy mě všechny bavíte, jste jak modelíny a pak mě ríkáte hubeňour:grinning:
8. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli zhubnu 20 kilo,tak si ráda nějaký nový hadříky koupím :wink: ale moc v to nedoufám :unamused: A hlavně otevřu teď skříň a vyvalí se na mě kupy hader..ty starý už vyhodím a něco si nechám...kdyby náhodou ručička vah šla přeci jenom dolů :wink:
No já jdu taky na ty špagerky :wink:
Jinak já mletý néééééé :zipper_mouth:
8. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahoj holky

jste toho zas nakecaly,radsi docitat ani nebudu...jsem tu jen na skok..

jakpak se mate??

bae,co manza,uz nezlobi??

cat..treba to pujde spravit :wink:

verled..jinak po porodu,znam zensky co jim to fakt prospelo,naky ktery vypadaj furt dobre,a krasavice ktery vypadaj o dost hur..takze tezko rict...zalezi asi na genech a jak s tim kdo nalozi,kamoska fakt na sobe hooodne drela
8. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manža,musím zaklepat,je jak mílius,normáka bych řekla,kdyby to bylo možný,že se mě snad snaží zbalit :grinning: :grinning: opravdu se snaží,teď jde o to jak dlouho a jestli mu zase nerupne v bedně :wink: .naposled jsme se pohádali v sobotu,ale to teda tak brutálně,že jsem těma nervama až zvracela a to se mi nikdy nestalo :frowning2:.. tak třeba se mu konečně rozsvítilo :wink: kéž by!!
8. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae..budu drzet palecky..a ty hlavne na sebe a broucka davej veeliky pozor
8. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj carcul :dizzy_face: spolutěhule.... jaktože ty ještě nemáš v pasu tt :wink: :grinning:

holky já mizím na ten oběd... držte mi palce, ať je to poživatelný a ať tam někoho neohodím, páč je mi zase blivno :grinning:
8. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou chuť všici :wink:
8. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek