Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
8. črc 2009

petul,hlavne zadne predbihani 😀

prosteja
8. črc 2009

zuzi 😢 to je fakt strašný ☹

zuzka.o
8. črc 2009

Tady taky leje jako z konve! Už by mohlo přijít to krásný létol.

Navrch je teta (babičky sestra) v nemocnici, doktor jí předepsal dost silný léky a jí to skoro odkráglovalo srdce. Přijela rychlá a doktor prý skoro nemohl nají tep! Teď je na JIPce, ale už chytá zájem o život, chce přinést Rytmus života a Blesk 😉

prosteja
8. črc 2009

holky mám na vás velkej dotaz..... je to asi blbost, ale musím doma poklidit 😉 můžu klasika čistícíma prostředkama? záchod domestos a tak? rukavice samozřejmě používám.........

zuzka.o
8. črc 2009

Prostejko: Ona je to fakt skvělá holčina, my jsme tu laparku prožívaly spolu, radily jsme si a tak..... teď sem prý přestane chodit, že jí to strašně vzalo a jenom brečí a brečí. 😢 Já bych to teda taky nezvládla! Další hrozná zkušenost!!!!! ☹

zuzka.o
8. črc 2009

Prostejko: nesmíš to mo čichat. Hlavně při tom větrej, když třeba něco děláš se Savem.

prosteja
8. črc 2009

ježiš zuzi, to jsou fakt jobovky 😲

prosteja
8. črc 2009

zuzi to se ani nedivím, že to nevzládá..... to je fakt už na jednoho moc 😖 😢

zuzi no právě na záchodě nemám jaksi jak větrat 😖

zuzka.o
8. črc 2009

Viď? To je den!

No a tety maminka dneska v 1ráno zemřela v pečovateláku. Byla hodně dlouho nemocná a dost dlouho jí trápila stařecká demence.... pak už jenom ležela, takže to pro ní bylo vlastně vysvobození.

prosteja
8. črc 2009

a právě používám takový desinfekční přípravek, není to přímo savo ale pěkně to smrdí 😖

zuzka.o
8. črc 2009

Tak ať záchod čistí manžílek 😉

prosteja
8. črc 2009

zuzi 😢 už aby dnešní den skončil, fakt ☹

no asi bude muset zuzi.... nejsem žádnej plašák, dělám doma skoro všechno, kromě vysávání, ale to jsem nedělal nikdy, toho se vždycky chopí manža....... ale teď mě tak vrtaly hlavou ty výpary 😉

zuzka.o
8. črc 2009

Já se úplně stydím, že jsem bulela kvůli dnešní mrše!!! Tady kolem je takových problémů a já řeším takovou blbost!!!!! Už jsem si smutek zakázala! A je to!!!!!

zuzka.o
8. črc 2009

Prostejko, já jsem to někde slyšela, že je to nebezpečný, ty výpary, tak je lepší to nepokoušet.

A jedna pozitivní zpráva, dneska ráno jsem si nandala pravou čočku hned napoprvý a levou napotřetí! To je teda u mě zatím rekord!!! 😀

carculka
8. črc 2009

zuzi..tak to je mi lito..uvidis bude lip...a i mimisek prijde 😉

verled
8. črc 2009

zuzka:no to je smutný, ale po roce, a chce to takhle vzdát?já vim že do toho nemůžu mluvit, že nevim jaký to je, ale znam holky který toho maj za sebou hodně a jsou silný a odhodlaný......a navíc si myslim, že když je vás tu tolik a tak hezky se povzbuzujete, tak je to fajn.....moje koleg taky nemůže už dlouho otěhu, ale nehroutí se z toho......ale asi to musí bejt hrozný ☹ 😢 já Vám to všem tak přeju holky

prosteja
8. črc 2009

zuzi no vidíš 😀 hmmmmm, tak manža bude uklízet a já budu asi komandovat 😀

verled no to je asi ten první okamžik víš...... ona se z toho určitě dostane a za měsíc bude mluvit jinak.... ale představ si, že máš problémy, pak otěhulíš znovu a znovu to stejný.....to musí být strašný a v první chvíli tě asi napadne, že se na všechno vykašleš a že už nemáš sílu na další boj 😔

verled
8. črc 2009

zuz:to je správnej přístup, nesmíme bejt smutný, ale veselý🙂gratuluju k těm čočkám🙂

zuzka.o
8. črc 2009

Verled: jenže ono je jedna věc rok se snažit a nic. Ale druhá věc je, že ona si už prošla mimoděložním těhu (to je na psychiku strašnej zápřah), rekonvalescencí a te´d možná to samý bude prožívat znova. A ví, do čeho už jde, to je strašný! To bych se radši rok snaižila a pak otěhu než mimoděložní!!

verled
8. črc 2009

prosteja:asi jo......je mi to líto....

verled
8. črc 2009

zuzka:to jo, to mi taky te´D BLESKLO HLAVOU.........mimoděložní to je brrrrr ani na to nechci myslet.......na začátku jsem se děsně toho bála....

zuzka.o
8. črc 2009

Prostejko: jojo, komandování, to je to správný! 😀

A je pravda, že teď mluví jinak než za 2měsíce. Já jsem po tom mimoděložním byla dost v pr... psychicky, je to záhul začít myslet pozitivně a tak.... Nikomu bych to nepřála zažít!

prosteja
8. črc 2009

zuzi 😀 😀 😀 no hold sklidím třeba nádobí do myčky a tak, ale tohle bude muset zmáknout manža... já budu třeba chvilku žehlit....... ale taky to nechci riskovat 😉 díky za radu 😵

holky já se pomalu loučím..... letím na metro a domů 😵 mějte se všechny krásně a zítra papa 😵 😵 😵

verled
8. črc 2009

zuz:ty jo holky, je to nespravedlivý že to máte takhle těžký.....

carculka
8. črc 2009

holky ja taky zdrham,jdu neco delat.paa

zuzka.o
8. črc 2009

Verled: ono to je fakt děs. Chodíš k mudr pořád a pořád, on tě zkoumá,nic nevidí, ty nemáš žádný bolesti jen těhu příznaky, těšíš se na dítě a ono nic! my už jsme vymýšleli jména a těšili se s manžou. I jeho to dost vzalo, přiznal mi to až před měsícem. Dost jsem si u toho pobulela. A okolí? To bylo nejhorší, všude se to rozneslo (Zase moje milovaná švagrová) a každej si mě prohlížel, soucitný pohledy nesnášim, utěšování,..... fuuuuj! To už ne. Jak si na to vzpomínám, mám normálka husinu!

zuzka.o
8. črc 2009

Pa Prostejko a Carculko 🙂

zuzka.o
8. črc 2009

Verled: děkuju za gratulaci k čóčám, představ si, že jsem na sebe pyšná, že jsem překonala to svojí skoro fóbii na sahnutí si do oka 🙂

verled
8. črc 2009

carcul:paaa
prostej ahoooj
zuz:no tak to se nedivim, taky nesnášim přehnanej soucit, a ještě ta tvoje švagrová dilina🙂))

zuzka.o
8. črc 2009

Musím taky letět hledat lidem nějakou krásnou dovčičku.... možná ještě stihnu najuknout... páááá