Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
8. črc 2009

Já jen nevím, jestli po porodu to bude lepší..to zas nebudeme moct sedět 😅 😀

sacvi
8. črc 2009

holky tchýně zabila kuřata tak jí jdu pomoct trhat..zatím ahoj

angetha
8. črc 2009

Pa Sac

verled
8. črc 2009

pa sac...

verled
8. črc 2009

mam padla paaa holky🙂

eimmy
8. črc 2009

ahoj holky nemáte nějakou radu jak přispět k otěhotnění... ???

angetha
8. črc 2009

Papa

svoja
8. črc 2009

Cauky, tak jsem se vratila a tady nikdo neni....

CAT no, draha kosmetika nemusi byt nutne nejlepsi...ja mam nejradsi garnier....

PROSTEJ prosimte, zas bych to s tim strachem z uklidu neprehanela...je jasny, ze pokud to nebudes vylozene cuchat nebo snupat, tak se ti nic nestane...nesil....nebo jakoze bys prestala uklizet??

HEHE jsem zachytila, ze se stehujete....a do domecku se zahradkou...hezky....

POKROCILE TEHULE koukejte uz porodit!!! v takovym dusnu se s tim tahate...tak sup sup....

amallie
8. črc 2009

Ahoj holky!!!

Uf, tak jsem vás dočetla, dalo mi to skoro hodinu normálně 😀

Hehe: gratuluju k domečku, pro vás asi ideál, co? Vím, že jste si hodně přáli bydlet se zahrádkou a pro pejskovou to bude něco 😵 a pro mimčo, v létě dáš kočár ven a máš chvíli klidu 😉

Jinak k těm pásům: nepoutat se v autě je kardinální blbost a to, že pás způsobí při zabrždění potrat ještě větší. Dítě je v břiše chráněný a pokud by to "brždění" s pásem škublo tak, že by způsobilo potrat, tak bez pásu to bude tak prudký, že si dotyčná rozseká hlavu o sklo a v mrtvé matce dítě stejně nepřežije, takže............ Já o tom teda mám celou knihu, neb denně jezdím, ten pás jsem si nekoupila, ač jsem ho chtěla, ale zatím zvládám bez něj, tak "šetřím". Ale dle mudrů je dobrej, ač není nutnej, poskytuje stejnou bezpečnost jako bez něj, jen lépe drží tam, kde má. Drahej je proto, že ho vyrábí jedna norská firma a zatím nikdo více.

Dnes jsem byla poprvé na těhu józe, jako nebavilo mě to, ale je to asi dobrý, no.... půjdu zase 😉

prosteja
8. črc 2009

tak holky, jsme si to doma rozdělili 😀 manža má na starosti čistidla, já třeba nádobí a takový věci 😉 svoji neboj nešílím, od toho tu máme orchi 😀 já jen, že záchod i koupelnu máme na chodbě a já to celý vystříkávám dezinfekčním čističem a tam to pak smrdí neuvěřitelně, občas se mi tam i blbě dýchá, tak to fakt nechci riskovat.... to je jako že nemáš vysávat protože ten pohyb není dobrej pro mimi 🙂 jsou to sice blbosti, ale mám doma ochotného manžela, takže jsem si role prohodili..... na tom nevidím nic špatného 😉

a nedalo mi to s těma pásama 😀 😀 potřebovala jsem jet na poštu, tak říkám manžovi bacha, budu řídit...... doma jsem i nastudovala schválně (jak největší vyšilovač) chytrou knížku 😀 takže holky, speiciální těhu pás do auta je sice dobrá věc, ale v podstatě co se týče naprosto nepodstatná.... respektive jediné co to má za účel je větší pohodlí a to na větší bříško 😉 schválně jsem si sedla za volat holky a za celou cestu se mi pás nehne nad podbřišek 😉 no jako blázen jsem vypadala 😀

jo a je to jak píše amal, v té knížce se přímo píše, že nepřipoutat se je 3x nebezpečnější než se připoutat 😖 jo a to s těma potratama je prý starý mýtus, který přetrává, ten potrat prý hrozí při tak silném brždění, že už se spíše jedná o havárii 😖 ..... jo a je tam prý riziko kvůli placentě, jinak kvůli ničemu jinýmu 😉 takže pokud má některá maminka třeba špatnou placentu a ještě o tom neví, tak může potratit tak jako tak ☹ vím, že jsme si řekli, že o pásech už ani slovo, ale aspoň jsem vás chtěla informovat, co píše ve své knize přední český porodník 😉

prosteja
8. črc 2009

mělo tam být co se týče bezpečnosti, u toho pásu 😉

prosteja
8. črc 2009

a nadále souhlasím s názorem, že koho to uklidní, ať si pás určitě pořídí, protože někomu - třeba hehe to tu psala - nedělá samotná jízda dobře, takže se pak cítí určitě klidnější 😉

amallie
8. črc 2009

tak tak 😉

jako holky vám řeknu, už celá leta nakupuju oblečení v zahraničí, převážně USA, UK, SRN a Francie, tak jen jsem věděla, že je tady v čechách drahé, ale dále jsem to neřešila.

Teď jsem ovšem doma a rostu všemi směry, tudíž jsem vyrazila na nákup těhu módy. Jako šok. V Irsku jsem si koupila krásný těhu džíny značky Next za 35 EUR. Tady vlezu do krámu a jakýsi český no name hadry byly teda neuvěřitelně drahý, ani tričko nestálo snad pod 1000 kč!!! Plavky za 2500 kč.............nakonec jsem teda odešla s obyč sukní a trikem celkem za 1280, ale teda!!! Jako já jsem dost na módu, mám doma několik koženejch kabátů, šátků Hermes a kabelky LV, ale tam teda vím, za co platím 😠

A to ještě šlo, ale jako dupačky za 590 kč a tak???? si dělaj asi pr............. Takže to dopadne zase stejně, jedu na nákupy pro dítě do Londýna, páč sice bych ráda podporovala českou ekonomiku, ale tohle odmítám. A hadry z Tesca zase nechci a od šikmáčů už vůbec ne 😠

Jsem se zase vypovídala 😀

prosteja
9. črc 2009

dobré ránko všem 😵

amal ty ceny jsou tady hrozný, já neznám ceny jinde v zahraničí, takže nemůžu srovnávat, ale pro děti i pro těhulky je to tady šílený 😖

a jinak holky mě je dneska slušně blbě a do toho mám chuť na tuňákovou pomazánku 😅 začínám být divná 😀

kebule82
9. črc 2009

ahoj holky, tak včerejší návštěva CAR: pan doktor nás pěkně vyzpovídal, sepsali jsme papíry, mrknul na minulý spermiogram a hormonální profil a prohlásil, že to vůbec není špatné (a to nás doktorka předtím vystrašila, že to je dost hrozný). Takže jsme znovu nabrali krev, vzali spermio a za 14 dní jdu na folikulometrii a dozvím se výsledky... mám z toho dobrý pocit, tak snad už... 😵

prosteja
9. črc 2009

kebul no paráda 😵 takže žádný léky a nic takového? držíííííím palec, aby to konečně vyšlo 😉

kebule82
9. črc 2009

léky se uvidí až podle těch výsledků... si totiž myslím, že tam žádný folíky v půlce cyklu nebudou, když je mám teď 50-60 dnů dlouhý

prosteja
9. črc 2009

aha kebul 😉 tak já to měla tak, že mi v CARu udělali hormonální profil a manžovi spermio, zjistili, že on je ok a chyba je ve mě a rovnou napsali clostík, aniž by mi dělali folikulometrii, tu mi dělali až po léčbě 😉 proto se ptám, protože vidím, že ty to máš jinak

kebule82
9. črc 2009

no mě právě doktor překvapil tím, že výsledky toho hormonálního profilu nejsou špatné - mě doktorka říkala, že to vypadá, že se ještě tělo nevzpamatovala z HA... tak uvidíme, jak to bude teď. Poctivě jsme s manželem 3 měsíce zobali vitamíny, tak snad se vše zlepší. Už jsme i přestěhovaní, manžel má práci vyřešenou, tak už nám nic nebrání zadělávat na sviště 😉

prosteja
9. črc 2009

kebul tak s tím hormonálním profilem ti moc neporadím....... mě rovnou doktorka řekla, že podle hormonální profilu neovuluju, že mám nějaký špatný poměr těch hormonů tam.... 😉 tak uvidíte, co vám řeknou po všech vyšetřeních a co třeba navrhnou za léčbu 😉

kebule82
9. črc 2009

ach jo, musím zase letět do práce, jak jsou dovolený, tak tam toho máme mrak a nestíháme, chodím domů kolem 8 úplně hotová... a v práci se na koníka nedostanu. Tak zase někdy příště 😎 budu informovat o novinkách!

prosteja
9. črc 2009

kebul určitě nás informuj.....papa 😵

verled
9. črc 2009

ahoj kočky.-)

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Kebul tak to jsou zatím velmi dobré zprávy 😵 😵 😵 😵

Prstej a mimisku dobré ránko - tuňákovou pomazánku , už to začíná 😉 já si taky budu dělat ale z makrely 😝

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Verled a mimi ahojky 😉

verled
9. črc 2009

pet:ahooj, teda rybí pomazánka??já mam dneska mlíkovej den jogurt🙂

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Já jsme měla dneska celozrný chlebík s máslem a rajčátkem a rybí pomazánku si udělám na svačinu , už včera jsme na ní měla zálusk, ale nějak jsem jí neztihla udělat 🙂 Tak já můžu jen bílý jogurt a ten mi teda nechutná,ale mám ráda kyšku a tu ještě můžu 😀

prosteja
9. črc 2009

holky zdravím 😵 i miminka 😵

no Peti mě třeba rybičky chutnaly vždycky, ale co mě teď překvapuje je, že mi je fakt blivno a přitom mám chuť na jídlo 😅

verled
9. črc 2009

prosteja:to je normal🙂
jinak jsem si holky koupila magnesium teda v šumivejch tabletkách a už jsem to ráno vypila, brr🙂