• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
tak já jdu taky něco slupnout holky.... :wink:
9. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, taky bych holčičce dala jméno Zuzanka (moc se mi líbí)..... ale stejně to asi bude Eliška. To jméno miluju už hooooodně let. A moc by se nám hodilo k příjmení.
9. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jé zuzi taky chceme Elišku :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky viděly jste tu novou reklamu na Brise one touch? S Kájovým záchodem?
9. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
záchod jsem viděla kájův :wink:

ahoj holčiny!
9. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Amalko.. :slight_smile:
to je tak blbá reklama..
9. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Amálko :slight_smile:

Prostejko....fakt???? A jméno pro kluka už máš vybrané?

Jakej Kájův záchod? Jsem nějak mimoooo :sweat_smile: :confused:
9. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš tady se udělala zima a nebe je zase černý jako bota. To ten fesťák zmrzneme!!!!!! Potěš noha!
9. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
taky kájův záchod neznám :grinning:

ahoooj amal a mimi :dizzy_face:

zuzi hmmm, není to samozřejmě definitivní, ale líbí se nám Eliška a Davídek :wink:
9. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe:slight_smile:díky:slight_smile:))máš recht:slight_smile:vy*rat se na to:slight_smile:)))

ahojky holky co jsem ještě nepozdravila:slight_smile:jsem se nadlábla že je mi upe blbě:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Davídek je taky krásný.... já mám ráda ty český, ne Tobias, Matyas, Tadeas,....
9. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi mě taky ne....... líbí se mi jednoduchý, spíš kratší jména a vždycky zkouším, jestli jsou nějak pitvořit.... :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem tu přeci jen schrastila ty rohlíky... :slight_smile:))) a huš si dávám do nosu :slight_smile:)) to je něco, když má těhotná ženská na něco chu't, tak to prostě musí mít... :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe :grinning: :grinning: :grinning:
zuz:já mám vybranýho Tadeáše......:slight_smile:ale to je český jméno...
Hehenko, to bude paráda, až se přestěhujete do baráčku, sice malinká zahrádka, ale hlavně, že je. My jsme teď o víkendu vegetili sem tam na chatě a ty snídaně na terásce... slintám! Ptáčci cvrlikali, sluníčko svítilo.....vosy štípaly..... :grinning:
9. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: kájův záchod totiž nesmrdí :grinning:
9. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo joooo ZUZI těším se na to... to víš, holka z vesnice, z velkýho baráku... takže domeček a zahrádka je můj sen, tak si ho splníme takhle no... aspoň dočasně :slight_smile:))) uvidíme co pak život přinese... :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mě třeba Matyáš příde mnohem víc český jméno než Tadeáš a Tadeáš je přitom v kalendáři....

taky třeba nechápu, jak se tam dostal Patrik... celkově mi příde českej kalendář dosti zvláštní....
9. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jako zaráží mě, že je v něm třeba Nataša......... a hodně hodně dalších.... i Kvido tam je.... a tuna dalších směšných až nepoužitelných a málo těch, který jsou k něčemu...
9. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Verled: mně se nelíbí ty německý zkomoleniny jako Matěj-Matyas.... když já si neumim přestavit, jak bych mu říkala Tadík? Tade? Tedíku?....

Hehenko: já jsem paneláková, ale všechny prázdniny jsem prožila na tý podi chatičce.... a jednou bych baráček moooc chtěla. Ne velkej, ale aby byl náš.

Amali: ahááá.... to že jako Gott nesmrdí, jo? hmmm, na co ještě nepřijdou.... :grinning:
9. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jj hehe to mi přijde taky zvláštní :confounded: takových hezkých jmen českých je a v kalendáři abys vůbec něco našla :sweat_smile:

a Tadeáš je fakt původem český jméno? já nad tím teda nikdy nepřemýšlela :confused:
9. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe:protože ti to připomíná Matese:slight_smile:)))

já mám už jasno:slight_smile:dlouho jsem vymejšlela a prostě buď to bude Vanda nebo Tadeáš:slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no přesně - mě příde Tedík naprosto nepřijatelný :slight_smile: ale zas je to o vkusu a názoru... :wink:
9. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI no vidíš to... tak tahle asociace s nesmrdícím Gottem mě nenapadla :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe a co máš proti Kvidovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny :wink: :slight_smile: i mimísky :dizzy_face: :dizzy_face:

Teda vy sjet toho nakecaly :fearful:
9. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzka:tohle mi drásá nervy:slight_smile:)))já mu budu říkat Tadeáš, žádný zkomoleniny ani zdrobněliny:slight_smile:a Tadík, nezní debilně:slight_smile:))
hehe:jakej Tedík??.....

neee o tomhle fakt nemá cenu se bavit:slight_smile:))....to je každýho vkus:slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj Petul a Edíku :dizzy_face:

tak to mě taky nenapadlo s tím Gottem :grinning:
9. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Petul:slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek