Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
10. črc 2009

Jé Peti štěňátka! My možná tu naší připustíme příští rok! A doufám jen že potom trochu dospěje, včera mě fakt tak vytočila!

svoja
10. črc 2009

miso...a ty kalhoty...to nejsou takovy ty bomby, kdy mas ten pas az ke krku ze ne?? ja bych si koupila takovy "lehcetehu"... no a ty volnejsi a delsi trika se nosej, mas recht...proto si myslim, ze je zbytecny kupovat tehu trika za 1000 treba, kdyz pomalu v kazdym krame je maj treba za 100 a jeste pekny....a nebo pak ten pas, kterej jsme tady probiraly....

hehena
autor
10. črc 2009

máš jedno PROSTEJ.... i kdyby jí to teď nevyšlo, tak jí to vyjde později a využije to.... .)

svoja
10. črc 2009

PROSTEJ+HEHE ja vim, ze se to da vratit, ale ja jsem na takovyhle veci strasne lina...jeste se pak o tom starat, nekam to posilat, cekat na penize....

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI i já.... ale ty svetřiky prostě asi risknu.... se mě líbííí 🙂)) 😅

prosteja
10. črc 2009

svoji pás až ke krku 😀 😀 😀 myslíš takový ten přes celý bříško? ty já si třeba chci shánět, protože pupíno budu potřebovat zakrýt a mít v teple hlavně v zimě 😉 ale ke krku jsem je ještě neviděla 😀 😀 😀

petul, tak to si užíváš se štěňátkama 😀

svoja
10. črc 2009

PETUL jezisi to je roztomily!!!!!! a tomu pelisku, kde se stenatka rodej se rika kotiste??? jeszisi, to je sladky....kdyz se rodily nase miminka(kotatka), tak mely teda taky kotiste a ani o tom nevedely🙂 😵 😵 😵

prosteja
10. črc 2009

jo asi jo hehe 😉 mě přišlo spíš divný, že třeba už objednává povlečení do postýlky víš 😉 .... jako třeba kojící polštářek nebo nějaký svetřík, jo v poho...... ale to povlečení mě trošku dostalo 😀

no tak svoji, to je jiná 😖 je jasný, že když to pak chceš vrátit tak se o to musíš postarat no.... ale já s tím většinou nemám problémy a do pár dnů mám peníze zpátky na účtě 😉

svoja
10. črc 2009

PROSTEJ no...takovej ten obrovskej...ja to mam zazity asi z drivejska, ja uz dlouho nevidela moderni tehu kalhoty....tak takovy si asi taky budu muset poridit, ale to az pozdeji...zalezi na brichoni....ted bych sla do nejakych "lehcetehu"....

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Holky jestli vám můžu poradit tak si kupte nějaké takové kalhoty http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23344627&tab=0 já jsme je měla a mám je od 6 měsíce až do teď a jsou moc pohodlně,bříško to vůbec nemačká a do té doby jsem chodila co jsme dala do alba ale to potom začalo tlačit ale i ty byly fajn pro začátek 😉

prosteja
10. črc 2009

aha svoji 😀 no teď se dělají fakt slušný ty kaťata 😉 já je omrkávala v ca a hm, kolik mě to bude stát...... a lehce těhu nevím co je svoji? 😅

misa_1
10. črc 2009

SVOJI ty kalhoty jak ktery, ty plataky maji ten pruh dost vysokej a ty ostatni ne, maji tam fakt docela vyber.

ja tomu internetu taky neverim, jako treba eletroniku nebo domaci spotrebice, kdyz si vyberu a pak objednam prene typ tak jo, ale obleceni si proste musim vyzkouset.

prosteja
10. črc 2009

petul ty jsou super oboje 😉 ale rifle no 😖 doufám, že to dělají i v látkovým 🙄

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

jj já jsme si v levňáčku koupila za 100 kč teď na léto na ten velký břůšek a jsou parádní 😉

svoja
10. črc 2009

MISO moje rec🙂

PETUL nooo, ty jak mas v albu, ty jsou boziii....to jsou ty, o kterych mluvim..."lehcetehu" PROSTEJ!!! tak takovy kdybych sehnala....treba i z jinyho matrose....

sem si musela nakapat do oci...sem se pomazlila s alergenkama a jsem jak kralik🙂

cat79
10. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem tu zase na skok🙂
Koukám že řešíte hadříky, no já se dneska chystám na nějaké ty tuničky nebo tričička pro těhu🙂))
Já mám všechno oblečení totiž strašně těsné a některé věci mi už nejsou, jojo jeany 27 to je už jen sen🙂))hihihi, ale fakt si ty těhu jen tak pro srandu v krámě zkuste...uvidíte sami, já bych si je nikdy nekoupila, dokud jsem si je nenavlíkla a dokonce i moje ségry a kámošky si je chtěj koupit jen tak, páč to dělá super postavu, netáhne na záda a ni na bříško a mají nízký pas (na tom je teda našitý ten návlek)

No nic, jdu makat, pak dát na reklamaci tu mary kay, už toho mám plný zuby, vrátím se ke své la roche possay a bude klid🙂

Jinak sex teď stejně nestíháme, pořád jsme v trapu a někdo u nás spí🙂))ale chuť mám, ale jak se říkáns jídlem roste chuť tak to mám tak i se sexíkem🙂))

prosteja
10. črc 2009

a který jsou jiný těhu 😀 😀 jj, je mi to jasný....... tak já chci právě na zimu takový ty s tím širším pásem přes celý bříško 😉 a jelikož je to dost drahý a budu to kupovat tak v září, tak si koupím rovnou "těžcetěhu" 😀 😀 😀

svoja
10. črc 2009

CAT takze ty mas taky ty "lehcetehu"?

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

svoji a ty jsme nosila do konce 5 ´měsíce určitě mám je v albu na sobě 😉

svoja
10. črc 2009

PROSTEJ no ja si to takhle rozdelila, ale jen tak pro sebe...jako "lehcetehu"...ty, jak ma petul v albu a pak ty bomby, ktery maj ten pas az pomalu ke krku (prehanim)....tak na bomby mam casu dost....ale lehcetehu zkusim v nedeli a uvidime🙂....jinak jsem videla spoustu tehugati v sekacich treba i fakt hezky a za zlomek ceny....bylo videt, ze byly noseny fakt jen tech par mesicu...to stoji taky za uvahu...asi do toho pak pujdu....

verled
10. črc 2009

mam nová barva...albíčko.-)

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

prostěj já mám ty kalhoty na to velké bříško od kámošky z nějakého sekáče za 50 kč , ale jsou doteď jak nové a fakt pohodlné

svoja
10. črc 2009

PETUL no a ty jsou prave bozi, ty se me libej...otazka je, jestli do nich narvu prdel, ze....a kam az saha ten pas?? vypadaji fakt bombove....odkud jsi je mela? a za kolik tak cca?

cat79
10. črc 2009

ano svoji, lehce těhu🙂))))jsou z HM a byli za 890,- to není zas tak strašný a strašně je unosím, fakt nepopsatelná pohodička🙂

svoja
10. črc 2009

VER tyjo, ty jsi fakt kost!!!! 😉

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

verled moc ti to sluší , jsi kočka 😉

svoja
10. črc 2009

CAT tak je vyfot!!! a vubec, pridej bricho!!!

verled
10. črc 2009

jo a hned se mrkněte jak jsem v xichtě teď ošklivoučká:-/

svoja
10. črc 2009

CAT nojo, kdyz ty jsi byla predtim uplna plostice....teda jako myslim bez zadku a bez bricha, tak je jasny, ze ti tvoje obleceni brzy nebude🙂 mysleno v dobrym!!!🙂

VER no fakt....ja bych do tebe snad i sla🙂 🙂 😀 nebejt teda na chlapy....

angetha
10. črc 2009

Prostějko já ti hodím do albíčka moje těhu kalhoty..
Verli hezká barva..a sluší ti to 😉