Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
10. črc 2009

holky já nechápu to svoje tělo 😀 Jako jediný co mně narostlo je břicho který (aspoň prozatím) nemám vůbec popraskaný..ale ty boky a normálně navrchu stehen samá prasklá potvora..ale jako tam se mně nenatahuje vůbec nic jako to vážně nechápu.. 😠

prosteja
10. črc 2009

no ange to jsem tu psala včera, že strachy tu klepal kolega na dveře, něco potřeboval a najednou povídá, víš, že se tu o tobě říká drb? a já jakej? a on, no že prý se za tebe brzo bude hledat náhrada na mateřkou 😲 tak to nechápu, prý to slyšel z druhého konce baráku, kde mě ani neznají....... je nás tu přes 600 a tohle se vykládá 😅 🙄 😔

angetha
10. črc 2009

U mě stejný Sac..a prsa taky...

sacvi
10. črc 2009

a já jak se oholím tak muž..áááá zase máme tak 6let 😀

sacvi
10. črc 2009

prostej že ty to máš napsaný na čele!!!! 😀

prosteja
10. črc 2009

sac 😀

holky chtěla jsem se zeptat, v kolikátém týdnu jste tak dostali těhu průkajdu 😉 já vím, že se to hodně liší a myslím si, že doktor mi ji ještě v pondělí nedá, zdá se mi to hrozně brzo...... takže já asi budu pak čekat na další kontrolu, která může být tak za 3-4 týdny... a co vy?

sacvi
10. črc 2009

ale jako kdyby popraskal břuch kde se kůža natahuje jak o život tak to chápu ale ty stehna vážne ne 😅

sacvi
10. črc 2009

prostejko já hned při první kontrole v 6tt 😉

prosteja
10. črc 2009

sac já nevím, asi 🙄 teď volala kolegyňce bývalá kolegyně, co seděla na mým místě... je už v důchodu a vyptávala se co novýho a tak, no tak jí kolegyně říkala, že říďa už má kluka a najednou ji slyším říkat... Simonka, ne, ta určitě nečeká 😀 ta má ještě času 😀 .... tak já nevím, asi to mám fakt někde napsaný nebo co 😔

prosteja
10. črc 2009

jo kdybych to někomu vyslepičila, že jsem těhu, tak řeknu, že to rozdrbal.... ale takhle... nikdo to tu neví, tak to nechápu 😔

prosteja
10. črc 2009

jé sac, tak to hodně brzo 😉

sacvi
10. črc 2009

prostejko tak Tě někdo z práce tady šmíruje..jinak nevím 😀

jo to sem nečekala ale že bylo před vánocema tak abych se už mohla chlubit 😀

prosteja
10. črc 2009

sac já tady z práce znám málo lidí, tak 20 všehovšudy a to jsou důchodci, ti sem asi nechodí 😀 ale to je fuk, já zatím tyto dotazy a útoky na moji osobu tak nějak přehlížím a přecházím 😉

sacvi
10. črc 2009

tak třeba si říkají..mladáá..vdanáá tak určo mimi plánuje 😉

holky víte co je dobrý?? My pořád nemáme jméno pro toho chlapečka 😅

prosteja
10. črc 2009

sac my už mám 2,5 roku po svatbě 😀 a ptali se na začátku jako jestli plánujeme ale to se ptali tady na odboru.. mě je divný, že se to roznáší mezi lidma, který mě neznají 😀 ale jak říkám, to je putna 😉

sac ale to už by jste i mohli vybírat, já ti říkám, že to bude kluk jak buk 😀 a chceš pořád už rodit a je jasný, že mimísek to ví, dokud nevybereš jméno, tak ven nepůjde 😀

sacvi
10. črc 2009

néé to snad nééé 😀 Musí ven i když jméno nemáme pře jen tak ho asi mít eště nebudem 😨 😀

prosteja
10. črc 2009

sac já myslela že to musíš hlásit předem 😖

angetha
10. črc 2009

já dostala průkazku tak v 8. týdnu...aby mi tam zapsal léky a tak

hehena
autor
10. črc 2009

🙂))))))) PROSTEJ nestraš tu SAC .))))))

SAC tak honem vybírat jména .) 😵

prosteja
10. črc 2009

hehe to není strašení 😉

angetha
10. črc 2009

Co třeba Leonard Sac? 😎

hehena
autor
10. črc 2009

no ono je to fakt u každýho gyndaře jiný....

SVOJA zase psala, že dostala průkajdu až 12tt ...

ale v pondělí už budeš 8tt PROSTEJí, takže třeba jí fakt dostaneš 🙂 😉 😵

prosteja
10. črc 2009

anget 😀 tak teď jsem si málem vyprskla vodu na klávesnici 😀

hehena
autor
10. črc 2009

no ale SAC se teda vyděsila kvalitně.... 🙂)))) určitě teď hledí do kalendáře a potí se 🙂))) 😀

prosteja
10. črc 2009

já vím hehe, že je to všude jiný, právě proto pátrám jen tak, kdo jí jak dostal.... ty myslíš, že už ji dostaneš? 😉 já si osobně myslím, že neeeee

angetha
10. črc 2009

No znáte někoho takovýho? Já teda ne 😀

sacvi
10. črc 2009

holky ale čím víc přemejšlím tím víc nevím 😅 Líbí se nám Davídek (neříkejte to efi 😀 ), Martínek ale to je muž.bratranec tak to asi ne..Lukášek je kolem nás všude a Kuba to stejný..tož teď babo raď 😀

prosteja
10. črc 2009

já totiž nevím jak to je s těma jménama..... ale myslela jsem, že odevdáváte na příjmu takovej ten papír kde jsou i jména... slyšela jsem, že to jde pak snad i změnit, ale že na příjmu to prostě po ženské chtějí 😉

prosteja
10. črc 2009

no ange já taky ne 😀

sac my máme taky vybranýho zatím Davídka....... tak třeba tu budou 3 😉

hehena
autor
10. črc 2009

a co třeba VĚNCESLAV, VLADAN, SERVÁC, KLEMENT, LEOPOLD, IGNÁC... BLAHOSLAV, BENJAMÍN, DOBROSLAV.....

to by člověk neřekl, co v tom kalendáři všechno nenajde 🙂)))))))))))))))