• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
holky já nechápu to svoje tělo :grinning: Jako jediný co mně narostlo je břicho který (aspoň prozatím) nemám vůbec popraskaný..ale ty boky a normálně navrchu stehen samá prasklá potvora..ale jako tam se mně nenatahuje vůbec nic jako to vážně nechápu.. :angry:
10. črc 2009 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ange to jsem tu psala včera, že strachy tu klepal kolega na dveře, něco potřeboval a najednou povídá, víš, že se tu o tobě říká drb? a já jakej? a on, no že prý se za tebe brzo bude hledat náhrada na mateřkou :astonished: tak to nechápu, prý to slyšel z druhého konce baráku, kde mě ani neznají....... je nás tu přes 600 a tohle se vykládá :sweat_smile: :rolling_eyes: :pensive:
10. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě stejný Sac..a prsa taky...
10. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jak se oholím tak muž..áááá zase máme tak 6let :grinning:
10. črc 2009 ve 13:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej že ty to máš napsaný na čele!!!! :grinning:
10. črc 2009 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac :grinning:

holky chtěla jsem se zeptat, v kolikátém týdnu jste tak dostali těhu průkajdu :wink: já vím, že se to hodně liší a myslím si, že doktor mi ji ještě v pondělí nedá, zdá se mi to hrozně brzo...... takže já asi budu pak čekat na další kontrolu, která může být tak za 3-4 týdny... a co vy?
10. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jako kdyby popraskal břuch kde se kůža natahuje jak o život tak to chápu ale ty stehna vážne ne :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko já hned při první kontrole v 6tt :wink:
10. črc 2009 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac já nevím, asi :rolling_eyes: teď volala kolegyňce bývalá kolegyně, co seděla na mým místě... je už v důchodu a vyptávala se co novýho a tak, no tak jí kolegyně říkala, že říďa už má kluka a najednou ji slyším říkat... Simonka, ne, ta určitě nečeká :grinning: ta má ještě času :grinning: .... tak já nevím, asi to mám fakt někde napsaný nebo co :pensive:
10. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kdybych to někomu vyslepičila, že jsem těhu, tak řeknu, že to rozdrbal.... ale takhle... nikdo to tu neví, tak to nechápu :pensive:
10. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé sac, tak to hodně brzo :wink:
10. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko tak Tě někdo z práce tady šmíruje..jinak nevím :grinning:

jo to sem nečekala ale že bylo před vánocema tak abych se už mohla chlubit :grinning:
10. črc 2009 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac já tady z práce znám málo lidí, tak 20 všehovšudy a to jsou důchodci, ti sem asi nechodí :grinning: ale to je fuk, já zatím tyto dotazy a útoky na moji osobu tak nějak přehlížím a přecházím :wink:
10. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba si říkají..mladáá..vdanáá tak určo mimi plánuje :wink:

holky víte co je dobrý?? My pořád nemáme jméno pro toho chlapečka :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac my už mám 2,5 roku po svatbě :grinning: a ptali se na začátku jako jestli plánujeme ale to se ptali tady na odboru.. mě je divný, že se to roznáší mezi lidma, který mě neznají :grinning: ale jak říkám, to je putna :wink:

sac ale to už by jste i mohli vybírat, já ti říkám, že to bude kluk jak buk :grinning: a chceš pořád už rodit a je jasný, že mimísek to ví, dokud nevybereš jméno, tak ven nepůjde :grinning:
10. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé to snad nééé :grinning: Musí ven i když jméno nemáme pře jen tak ho asi mít eště nebudem :fearful: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac já myslela že to musíš hlásit předem :confounded:
10. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala průkazku tak v 8. týdnu...aby mi tam zapsal léky a tak
10. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:))))))) PROSTEJ nestraš tu SAC .))))))

SAC tak honem vybírat jména .) :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to není strašení :wink:
Co třeba Leonard Sac? :sunglasses:
autor
no ono je to fakt u každýho gyndaře jiný....

SVOJA zase psala, že dostala průkajdu až 12tt ...

ale v pondělí už budeš 8tt PROSTEJí, takže třeba jí fakt dostaneš :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget :grinning: tak teď jsem si málem vyprskla vodu na klávesnici :grinning:
10. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale SAC se teda vyděsila kvalitně.... :slight_smile:)))) určitě teď hledí do kalendáře a potí se :slight_smile:))) :grinning:
10. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím hehe, že je to všude jiný, právě proto pátrám jen tak, kdo jí jak dostal.... ty myslíš, že už ji dostaneš? :wink: já si osobně myslím, že neeeee
No znáte někoho takovýho? Já teda ne :grinning:
holky ale čím víc přemejšlím tím víc nevím :sweat_smile: Líbí se nám Davídek (neříkejte to efi :grinning: ), Martínek ale to je muž.bratranec tak to asi ne..Lukášek je kolem nás všude a Kuba to stejný..tož teď babo raď :grinning:
10. črc 2009 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já totiž nevím jak to je s těma jménama..... ale myslela jsem, že odevdáváte na příjmu takovej ten papír kde jsou i jména... slyšela jsem, že to jde pak snad i změnit, ale že na příjmu to prostě po ženské chtějí :wink:
10. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ange já taky ne :grinning:

sac my máme taky vybranýho zatím Davídka....... tak třeba tu budou 3 :wink:
10. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co třeba VĚNCESLAV, VLADAN, SERVÁC, KLEMENT, LEOPOLD, IGNÁC... BLAHOSLAV, BENJAMÍN, DOBROSLAV.....

to by člověk neřekl, co v tom kalendáři všechno nenajde :slight_smile:)))))))))))))))
10. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek