• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
já myslím, že ty to budeš mít taky tak, teď by to bylo ještě brzo a pak už tě bude čekat ten screening 12+2 :wink:
10. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal já si taky myslím, že teď je to zbytečně brzo...... no a uvidíme, co pak..... myslím ale že mezi touhle návštěvou a tím screeningem ještě půjdu na kontrolu..... tam se vlastně prva chodí na krev ne? a pak na utz.... no tak uvidím.... ale teď budu 7tt+0, takže pochybuju, že na další kontrolu půjdu až za 5 týdnů :wink:
10. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tady....palacinky hotovy, ja nazrana, umytej oblicej, zbavila jsem se jebaku...jsem prevliknuta...jeste vycistit zuby a asi si pujdu lehnout....

tak dopadly oboje riflicky z mmb....vecer posilame s manzelem penizky a uz jen cekat az dorazej....se tesiiim...jen si myslim, ze me budou velky teda....
10. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my se jdeme natáhnout..mějte se krásně a super víkend přejeme :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ jak psala amal, ja ji dostala az nekdy v 12tt, presne nevim...asi tyden pred tim screeningem, kam jsem sla v 13+3...a krev me brali tusim kolem 9tt...myslim teda....pro nektere vysledky te krve jsem si sla stejne jako pro tu prukajdu a hned mi je tam sestricka napsala a zbytek vysledku (na ty genet.vady) budu mit ted 15.v poradne(v me prvni poradne:slight_smile:), kde me je vyhodnoti spolecne s tim screeningem...a konecne se doznivm, jake teda mame riziko a tak....
10. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky hajáme :wink:
10. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jdu se s Vámi rozloučit před víkendem!

prostej když jsi šla na tu první kontrolu chtěli aby jsi si sebou brala moč? že mi nic neříkala, tak nevím jestli jí nemám ještě zavolat a zeptat se, aby to nebrala jako samozřemost a já nepřišla bez ničeho!
10. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: na krev se jde dřív, ale to nemusíš k mudrovi :wink:

v začátku se chdí každé 4 týdny :wink:
díky moc holky za vysvětlení :wink: já poletím na tu manikůru, tak se mějte moc krásně, hezkej víkend přeju a v pondělí páááááááááááááčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
PROSTEJ 7+0 jsi zítra!!!! takže v pondělí jsi dle ovulace 7+2 .) tak nějak ... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé prostej mi utíká!
Pááááááááááááááá a krásný víkendík!
10. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si jdu teda taky lehnout...mejte se babenky s babetkama:slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi ne, nic po mě nechtěli.... ani teď nic neříkala... já myslím, že tyhle vyšetření se rozjedou v okamžiku až uvidíme to vytoužené srdíčko :wink:
10. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky takže tam volat nemusim! děkuji a měj se kráááááááááááááááááásně a vy sluníčka jasná také
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si ta matka dela prdel ne?
10. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky páááááááááááááááá všem co odcházejí přeju krásnej víkend!!! :slight_smile:

tak do egypta do bazénu jo???? :slight_smile:))))))) no musím napsat švagřici, jsou právě v egyptě, tak aby tam nelezla do bazénu, ani v jejích 18ti by rodiče neměli radost z takový novinky :slight_smile:)))))
10. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to děs, jak jsou některý rodiče naivní, co???

krásný víkendík všem (já se zatím neloučííím)
10. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Hehenko,prosím o opravu v tabuličce, dneska jsem 1DC, mrcha se rozjela, mrcha.....auuuuuu, docela mi dává. No a to nevim, jak přežiju ten fesťák!!! :confounded:
10. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, mně je té paní teda spíš líto :frowning2: to musí bejt masakr zjistit, že malá dceruška š..... s nějakým čmoudem :confounded:
10. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna Polsko je tak hodně nábožensky založený....
10. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste toho zas nakecaly...nedocitam..tak mi povezte jakpak se mate? :wink:
10. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zase tu...ale tady nikdo :frowning2:

holky pridala jsem brisenko,kdyztak pak juknete a reknete jestli zase kleslo nebo je jako minule :wink: diky
10. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef a Davídku ahojky :wink:
10. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu ona tu je Peta s Edikem..jupiii...uz jste si dachli??
10. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milan me psal ze predava stavbu ze prijede dyl a me uz se nechce spat...takze se nudim,zase u nas prsi,takze ani ven nemuzu :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi: mně připadne že jo, že je hodně dole :wink:

já se taky nudím, resp. práci bych tu měla, ale lenost vítězí :grinning: takže nedělám nic
10. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal tak to jsi me potesila...snad uz to brzy prijde :dizzy_face: :dizzy_face: jj to znam..taky mam treba co delat,ale vubec s emi do toho nechce a radsi si lehnu a pustim si bednu :grinning:
10. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal a kdy se dozvite co cekate???koukam ze uz jsi 20tt tak to jdes brzy na veliky UTZ vid??
10. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bedna puštěná, já na gauči :grinning:

my jdeme 16.7. :wink:
10. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek