Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
10. črc 2009

já myslím, že ty to budeš mít taky tak, teď by to bylo ještě brzo a pak už tě bude čekat ten screening 12+2 😉

prosteja
10. črc 2009

amal já si taky myslím, že teď je to zbytečně brzo...... no a uvidíme, co pak..... myslím ale že mezi touhle návštěvou a tím screeningem ještě půjdu na kontrolu..... tam se vlastně prva chodí na krev ne? a pak na utz.... no tak uvidím.... ale teď budu 7tt+0, takže pochybuju, že na další kontrolu půjdu až za 5 týdnů 😉

svoja
10. črc 2009

tak jsem zase tady....palacinky hotovy, ja nazrana, umytej oblicej, zbavila jsem se jebaku...jsem prevliknuta...jeste vycistit zuby a asi si pujdu lehnout....

tak dopadly oboje riflicky z mmb....vecer posilame s manzelem penizky a uz jen cekat az dorazej....se tesiiim...jen si myslim, ze me budou velky teda....

sacvi
10. črc 2009

holky my se jdeme natáhnout..mějte se krásně a super víkend přejeme 😵

zuzka.o
10. črc 2009

Ahoj holky, tak vzhůru do Egypta 😀
http://www.novinky.cz/koktejl/173428-matka-zalu...

svoja
10. črc 2009

PROSTEJ jak psala amal, ja ji dostala az nekdy v 12tt, presne nevim...asi tyden pred tim screeningem, kam jsem sla v 13+3...a krev me brali tusim kolem 9tt...myslim teda....pro nektere vysledky te krve jsem si sla stejne jako pro tu prukajdu a hned mi je tam sestricka napsala a zbytek vysledku (na ty genet.vady) budu mit ted 15.v poradne(v me prvni poradne🙂), kde me je vyhodnoti spolecne s tim screeningem...a konecne se doznivm, jake teda mame riziko a tak....

amallie
10. črc 2009

my taky hajáme 😉

orchidei
10. črc 2009

Ahojky jdu se s Vámi rozloučit před víkendem!

prostej když jsi šla na tu první kontrolu chtěli aby jsi si sebou brala moč? že mi nic neříkala, tak nevím jestli jí nemám ještě zavolat a zeptat se, aby to nebrala jako samozřemost a já nepřišla bez ničeho!

amallie
10. črc 2009

prostej: na krev se jde dřív, ale to nemusíš k mudrovi 😉

v začátku se chdí každé 4 týdny 😉

prosteja
10. črc 2009

díky moc holky za vysvětlení 😉 já poletím na tu manikůru, tak se mějte moc krásně, hezkej víkend přeju a v pondělí páááááááááááááčko 😵 😵 😵

hehena
autor
10. črc 2009

PROSTEJ 7+0 jsi zítra!!!! takže v pondělí jsi dle ovulace 7+2 .) tak nějak ... 🙂

orchidei
10. črc 2009

jé prostej mi utíká!
Pááááááááááááááá a krásný víkendík!

svoja
10. črc 2009

ja si jdu teda taky lehnout...mejte se babenky s babetkama🙂

prosteja
10. črc 2009

orchi ne, nic po mě nechtěli.... ani teď nic neříkala... já myslím, že tyhle vyšetření se rozjedou v okamžiku až uvidíme to vytoužené srdíčko 😉

orchidei
10. črc 2009

díky takže tam volat nemusim! děkuji a měj se kráááááááááááááááááásně a vy sluníčka jasná také
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

svoja
10. črc 2009

to si ta matka dela prdel ne?

hehena
autor
10. črc 2009

holky páááááááááááááááá všem co odcházejí přeju krásnej víkend!!! 🙂

tak do egypta do bazénu jo???? 🙂))))))) no musím napsat švagřici, jsou právě v egyptě, tak aby tam nelezla do bazénu, ani v jejích 18ti by rodiče neměli radost z takový novinky 🙂)))))

zuzka.o
10. črc 2009

je to děs, jak jsou některý rodiče naivní, co???

krásný víkendík všem (já se zatím neloučííím)

zuzka.o
10. črc 2009

Jinak Hehenko,prosím o opravu v tabuličce, dneska jsem 1DC, mrcha se rozjela, mrcha.....auuuuuu, docela mi dává. No a to nevim, jak přežiju ten fesťák!!! 😖

amallie
10. črc 2009

ty jo, mně je té paní teda spíš líto ☹ to musí bejt masakr zjistit, že malá dceruška š..... s nějakým čmoudem 😖

zuzka.o
10. črc 2009

zrovna Polsko je tak hodně nábožensky založený....

carculka
10. črc 2009

holky vy jste toho zas nakecaly...nedocitam..tak mi povezte jakpak se mate? 😉

eeefffaaa
10. črc 2009

jsem zase tu...ale tady nikdo ☹

holky pridala jsem brisenko,kdyztak pak juknete a reknete jestli zase kleslo nebo je jako minule 😉 diky

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

ef a Davídku ahojky 😉

eeefffaaa
10. črc 2009

juuu ona tu je Peta s Edikem..jupiii...uz jste si dachli??

eeefffaaa
10. črc 2009

Milan me psal ze predava stavbu ze prijede dyl a me uz se nechce spat...takze se nudim,zase u nas prsi,takze ani ven nemuzu 🙄

amallie
10. črc 2009

efi: mně připadne že jo, že je hodně dole 😉

já se taky nudím, resp. práci bych tu měla, ale lenost vítězí 😀 takže nedělám nic

eeefffaaa
10. črc 2009

amal tak to jsi me potesila...snad uz to brzy prijde 😵 😵 jj to znam..taky mam treba co delat,ale vubec s emi do toho nechce a radsi si lehnu a pustim si bednu 😀

eeefffaaa
10. črc 2009

amal a kdy se dozvite co cekate???koukam ze uz jsi 20tt tak to jdes brzy na veliky UTZ vid??

amallie
10. črc 2009

bedna puštěná, já na gauči 😀

my jdeme 16.7. 😉