• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Holky, našla jsem novej kočár http://www.babystyle.cz/kocarky-teutonia/teutonia-mistral-p

je ještě lepší, než jané a jak jezdí, jsem ho zkoušela v krámě a jedna báseň :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, kde jste vsichni??? Sup sup z pelechu...nebo sup sup do prace:slight_smile::slight_smile: Konik ceka:slight_smile:
13. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL tenhle zas tak neznam...JANE se me libi vic...
13. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránečko a krásný začátek nového pracovního týdne :slight_smile:
Tééda tady to dneska frčíííí :grinning:
13. črc 2009 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ahoj...ostatni jeste chrapou asi:slight_smile: ale myslim, ze dnes je nekdo na kontrole....jak jsi na tom???
13. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

jdu vás jen pozdravit, v práci jsou fofry a kvůli kontrole odcházím dnes dřív, tak musím makat :confounded:

jinak mám za sebou holky blinkací premiéru, včera dopoledne jsem blindila 2x :confounded:, asi aby toho nebylo málo......

dneska už je mi trošku líp, tak snad to byla nějaká výjimka a něco mi třeba nesedlo :pensive:

no a asi jsem se blbě vyspala nebo co, na kontrolu se moc netěším, spíš mám strach a dostavila se taková ta nervozita, jestli je všechno ok a tak..... no nevím, jak říkám, asi jsem vstávala prdelí napřed :sweat_smile:

ale manža prý snad půjde se mnou, snad ho v práci pustí, tak doufám, že půjde se mnou..... :wink:
13. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ ahoj holka jedna nestastna tehotna:slight_smile: nebooj, bude lip....vsechno bude v poradku a treba uz blindit vubec nebudes!!!
13. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ahoj..my se máme myslím aji dobře..jen mě dost bolej kyčle a v noci do nich dostávám slabounké křeče takže paráda :sweat_smile: A na dnešek mě celou noc bolel podbřišek takže jsem mooc zvědavá co mi dnes mudr řekne :wink:

Prostejko ahoooj :slight_smile: ..teda blindicí premiéru nezávidím..dost dobře si eště pamatuju na sebe :confounded: Tak snad to nebude takhle pokračovat i nadále budu držet pěstičky :wink:
Jo a prostejko víš že já mám dnes za Tebe jet k mudr a ty máš za mě sedět v čekárně??Doufám že jsi na to nezapomněla :wink: :grinning:
13. črc 2009 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Amalko Teutonie jsou kvalitní německý kočárky, taky jsem na ten Mistral koukala, ale ta cena :unamused:
Holky co máte dnes kontrolu, držím palečky :wink:
13. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj svoji a mimi :dizzy_face: nešťastná? to zase ne, jen asi nic moc nálada a do toho fůra práce no :confounded:

ahoooj sac a mimi :dizzy_face: doufám, že doktor pro tebe bude mít samé dobré zprávy....... a neboooj nezapomněla jsem..... já to tam za tebe odsedím :grinning:
13. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ange a Vendulko :dizzy_face:

a ještě se vás chci holky na něco zeptat... já si připadám sama sobě strašně a už jsem si za to i nadávala normálně :grinning: :pensive: ..... do soboty u mě trval takový ten pocit euforie, něco jako jééééé já jsem těhotná a to je super........ no a včera navečer se dostavil u mě takový divný pocit, jako jestli je to správně a jestli to vůbec chci :astonished: no fuuuuuj, takový hnusný myšlenky, chudák prcek....... měla jste to taky některá, takový ty pochybovačný myšlenky, jestli děláte správně? :pensive:
13. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máš štěstí prostej že jsi nezapomněla..já už myslela že jo :grinning:
Taky Ti budu na kontrolu držet mooc pěstičky..a těš se ženská..dyť dneska uvidíš poprvé srdíčko svojeho malilinkatýho miminka :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj angethko a vendulko :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac neboooj, nezapomněla, jak bych mohla... v kolik tam mám být? :grinning: a jako já se v duchu těším, ale ta nervozita převažuje no..... :pensive:
13. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko já vím o čem mluvíš..taky sem to tak jednu chvilu měla.. :pensive: Ale to zase brzo přejde neboj :wink:
13. črc 2009 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to doufám, připadám si fakt strašně :frowning2: .... třeba to přejde hned po tom dnešním utz, až toho svýho Plaváčka uvidím :wink:
13. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej chvilku před 11h.už abys seděla v čekárně.. :grinning:
A v kolik já mám vyrazit abych tu cestu stihla?? :grinning: Z Brna :grinning:
13. črc 2009 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rínko holyk a mimísci :slight_smile:

Prostej tak já jsme včera taky blinkala, nějak mi nesedla svačina a celý večer mi pak bylo špatně , ale už jsme OK

Jinak budem všem držet pěstíky ke kontrole :wink:
13. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě :wink: ..a počkej až Tě párkrát krásně nakopne..nejlépe do žeber :grinning: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak to snad abys už vyrazila :grinning: :grinning: :grinning: 15:15 taková krásná hodina, mám být u doktora a prý se u něj nečeká :wink:

ahoooj peti a mimi :dizzy_face: no já říkala manžovi, že to na mě přenesl... jemu totiž něco nesedlo v noci ze soboty na neděli a zvracel taky :pensive: chudák...... no a měli jsme návštěvu s dětma a chystali se všichni v neděli do zoo, ale když manžel zvracel, tak my jsme řekli, že raději nepůjdeme a ještě že jsme nešli, protože jen oni odešli, tak já blindila taky :confounded: ale dneska zatím dobrý, žaludek sice nic moc, ale na zvracení to nevypadá :pensive:
13. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo do žeber a nejlépe celou noc :grinning:
13. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj peti, tak bude místo Edíka Vítek?? Nebo jak já v tom mám teď zmatek :sweat_smile: :grinning:

A jak se máte jinak peti?? Poslíčci?? Bolest bříška nebo něco takového?? :wink:
13. črc 2009 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já už si fakt připadám strašně, takový blbý myšlenky, to si ten prcek nezaslouží :pensive:
Ahoj Petulko :slight_smile:
není za cooo :wink: Já si myslím že to takhle má na začátku dost holek..pře najednou je to FAKT TADY..

Jéé myslím že pomalu nestíhám tu Tvoji kontrolu :grinning:
13. črc 2009 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to nevadí, ty musíš stihnout hlavně tu cestu :grinning:
13. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi ještě nejsme rozhodlí na jméně, uvidíme :grinning: Jinak poslíčky mívám , ale ne nějak moc silné zatím v pohodě :wink: No a bříško mě včera bolelo ale to bylo z toho zvracení. Myslím že ještě 14 dní budem 2V1 :wink:
13. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth nepsala ti bláhu?
13. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo vidíte holky..já se pokaždé chci na blahu zeptat pře naˇně pořád myslím a pokaždý jak sem kouknu tak zapomenu..hlava děravá :rolling_eyes:

Peti já mám v plánu si jet tento týden už do porodky pro miminko :grinning: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu mi nepsala..
13. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi já bych taky jela, ale myslím, že malému se teď nějak ven ještě nechce :grinning:
13. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek