Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
12. črc 2009

Holky, našla jsem novej kočár http://www.babystyle.cz/kocarky-teutonia/teuton...

je ještě lepší, než jané a jak jezdí, jsem ho zkoušela v krámě a jedna báseň 😵

svoja
13. črc 2009

Dobre rano, kde jste vsichni??? Sup sup z pelechu...nebo sup sup do prace🙂🙂 Konik ceka🙂

svoja
13. črc 2009

AMAL tenhle zas tak neznam...JANE se me libi vic...

sacvi
13. črc 2009

Dobrý ránečko a krásný začátek nového pracovního týdne 🙂
Tééda tady to dneska frčíííí 😀

svoja
13. črc 2009

SAC ahoj...ostatni jeste chrapou asi🙂 ale myslim, ze dnes je nekdo na kontrole....jak jsi na tom???

prosteja
13. črc 2009

dobré ránko všem 😵

jdu vás jen pozdravit, v práci jsou fofry a kvůli kontrole odcházím dnes dřív, tak musím makat 😖

jinak mám za sebou holky blinkací premiéru, včera dopoledne jsem blindila 2x 😖, asi aby toho nebylo málo......

dneska už je mi trošku líp, tak snad to byla nějaká výjimka a něco mi třeba nesedlo 😔

no a asi jsem se blbě vyspala nebo co, na kontrolu se moc netěším, spíš mám strach a dostavila se taková ta nervozita, jestli je všechno ok a tak..... no nevím, jak říkám, asi jsem vstávala prdelí napřed 😅

ale manža prý snad půjde se mnou, snad ho v práci pustí, tak doufám, že půjde se mnou..... 😉

svoja
13. črc 2009

PROSTEJ ahoj holka jedna nestastna tehotna🙂 nebooj, bude lip....vsechno bude v poradku a treba uz blindit vubec nebudes!!!

sacvi
13. črc 2009

svoji ahoj..my se máme myslím aji dobře..jen mě dost bolej kyčle a v noci do nich dostávám slabounké křeče takže paráda 😅 A na dnešek mě celou noc bolel podbřišek takže jsem mooc zvědavá co mi dnes mudr řekne 😉

Prostejko ahoooj 🙂 ..teda blindicí premiéru nezávidím..dost dobře si eště pamatuju na sebe 😖 Tak snad to nebude takhle pokračovat i nadále budu držet pěstičky 😉
Jo a prostejko víš že já mám dnes za Tebe jet k mudr a ty máš za mě sedět v čekárně??Doufám že jsi na to nezapomněla 😉 😀

angetha
13. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Amalko Teutonie jsou kvalitní německý kočárky, taky jsem na ten Mistral koukala, ale ta cena 😒
Holky co máte dnes kontrolu, držím palečky 😉

prosteja
13. črc 2009

ahoooj svoji a mimi 😵 nešťastná? to zase ne, jen asi nic moc nálada a do toho fůra práce no 😖

ahoooj sac a mimi 😵 doufám, že doktor pro tebe bude mít samé dobré zprávy....... a neboooj nezapomněla jsem..... já to tam za tebe odsedím 😀

prosteja
13. črc 2009

ahoooj ange a Vendulko 😵

a ještě se vás chci holky na něco zeptat... já si připadám sama sobě strašně a už jsem si za to i nadávala normálně 😀 😔 ..... do soboty u mě trval takový ten pocit euforie, něco jako jééééé já jsem těhotná a to je super........ no a včera navečer se dostavil u mě takový divný pocit, jako jestli je to správně a jestli to vůbec chci 😲 no fuuuuuj, takový hnusný myšlenky, chudák prcek....... měla jste to taky některá, takový ty pochybovačný myšlenky, jestli děláte správně? 😔

sacvi
13. črc 2009

no to máš štěstí prostej že jsi nezapomněla..já už myslela že jo 😀
Taky Ti budu na kontrolu držet mooc pěstičky..a těš se ženská..dyť dneska uvidíš poprvé srdíčko svojeho malilinkatýho miminka 😵 😵

Ahoj angethko a vendulko 🙂

prosteja
13. črc 2009

sac neboooj, nezapomněla, jak bych mohla... v kolik tam mám být? 😀 a jako já se v duchu těším, ale ta nervozita převažuje no..... 😔

sacvi
13. črc 2009

prostejko já vím o čem mluvíš..taky sem to tak jednu chvilu měla.. 😔 Ale to zase brzo přejde neboj 😉

prosteja
13. črc 2009

sac to doufám, připadám si fakt strašně ☹ .... třeba to přejde hned po tom dnešním utz, až toho svýho Plaváčka uvidím 😉

sacvi
13. črc 2009

prostej chvilku před 11h.už abys seděla v čekárně.. 😀
A v kolik já mám vyrazit abych tu cestu stihla?? 😀 Z Brna 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Dobré rínko holyk a mimísci 🙂

Prostej tak já jsme včera taky blinkala, nějak mi nesedla svačina a celý večer mi pak bylo špatně , ale už jsme OK

Jinak budem všem držet pěstíky ke kontrole 😉

sacvi
13. črc 2009

Určitě 😉 ..a počkej až Tě párkrát krásně nakopne..nejlépe do žeber 😀 😵

prosteja
13. črc 2009

sac tak to snad abys už vyrazila 😀 😀 😀 15:15 taková krásná hodina, mám být u doktora a prý se u něj nečeká 😉

ahoooj peti a mimi 😵 no já říkala manžovi, že to na mě přenesl... jemu totiž něco nesedlo v noci ze soboty na neděli a zvracel taky 😔 chudák...... no a měli jsme návštěvu s dětma a chystali se všichni v neděli do zoo, ale když manžel zvracel, tak my jsme řekli, že raději nepůjdeme a ještě že jsme nešli, protože jen oni odešli, tak já blindila taky 😖 ale dneska zatím dobrý, žaludek sice nic moc, ale na zvracení to nevypadá 😔

angetha
13. črc 2009

Jo do žeber a nejlépe celou noc 😀

sacvi
13. črc 2009

Ahoj peti, tak bude místo Edíka Vítek?? Nebo jak já v tom mám teď zmatek 😅 😀

A jak se máte jinak peti?? Poslíčci?? Bolest bříška nebo něco takového?? 😉

prosteja
13. črc 2009

sac děkuju 😵 😵 😵 já už si fakt připadám strašně, takový blbý myšlenky, to si ten prcek nezaslouží 😔

angetha
13. črc 2009

Ahoj Petulko 🙂

sacvi
13. črc 2009

není za cooo 😉 Já si myslím že to takhle má na začátku dost holek..pře najednou je to FAKT TADY..

Jéé myslím že pomalu nestíhám tu Tvoji kontrolu 😀

prosteja
13. črc 2009

sac to nevadí, ty musíš stihnout hlavně tu cestu 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Sacvi ještě nejsme rozhodlí na jméně, uvidíme 😀 Jinak poslíčky mívám , ale ne nějak moc silné zatím v pohodě 😉 No a bříško mě včera bolelo ale to bylo z toho zvracení. Myslím že ještě 14 dní budem 2V1 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

angeth nepsala ti bláhu?

sacvi
13. črc 2009

joo vidíte holky..já se pokaždé chci na blahu zeptat pře naˇně pořád myslím a pokaždý jak sem kouknu tak zapomenu..hlava děravá 🙄

Peti já mám v plánu si jet tento týden už do porodky pro miminko 😀 😵

angetha
13. črc 2009

Blahu mi nepsala..

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Sacvi já bych taky jela, ale myslím, že malému se teď nějak ven ještě nechce 😀