• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
amali sexík zrovna moc néééé :grinning: I když dyby to pomohlo tak to nějak přežiju

:grinning: peti to teda nevím..říkal jen že sme připraveni..
13. črc 2009 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE to prý ani není tak babský tip, ale doporučujou ho i porodní asistentky... ta stimulace prý dráždí dělohu... :wink:
13. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac nebo si dej přisát malé mimčo k prsu a prý se to rozjede raz dva :wink: a jaké byly ozvy?Byla pochvala?
13. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehenko..přesně tak..šup šup..měla bych mimi nějak popostrčit :grinning:

Musím si jít dát meloun..muž už asi po desátý volá ať jdu..zatím pa :grinning:
13. črc 2009 v 16:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi a jak často míváš poslíčky?
13. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak PROSTEJííííčkuuuu doufám, že už nám sem co nejdřív hodíš zprááávu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuš: tak hodně se hýbat prej taky pomáhá :wink:
13. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal:tak ta je jasná:slight_smile:)))já měla hovínka ze všeho nejraději:slight_smile:))

tak já mažu kočky moje, padla mi:slight_smile:
13. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti já eště na kardiotokografu nebyla..on vždy poslouchá srdíčko přes utz a pak zkoušel nějakou reakci a to bylo vše a to nás teda chválil ale jinak nic..
Jinak poslíčky nevím peti..pře holky říkají že u nich taky tvrdne břicho..ale zase včera sem četla vždy tvrdnout nemusí..takže ledy bych byla bez toho tvrdnutí. Pře několikrát denně i v noci mě začne šíleně bolet podbřišek a záda a nějakou dobu to trvá a pak zase přejde..ale esi to sou poslové..?! :sweat_smile:

amali vemu si rady k srdci a to by bylo aby to tento týden nebylo :grinning:
13. črc 2009 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC tak ty bolesti můžou bejt určitě poslové... :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

ty hovínka mě dostaly :slight_smile:)) jsem též plašan, ale když čtu takovýhle věci, tak se vždycky uklidním, že je to se mnou ještě dobrý... :slight_smile:))
13. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER ahoooj .... PROSTEJí poooooď pooooď... :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tu hovínkovou bych nechtěla mít za matku :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak náš podnájem zřejmě nevyjde... pán si to rozmyslel, že tam nechce mít právnickou osobobu.... bezva... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nemám slov... tohle se nám prostě děje vždycky!!!!
13. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: nájmy teď nejdou, třeba ještě zavolá!!!!

to mě mrzí, že máte komplikace :frowning2:
13. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem si to myslela AMALLi, že to jde zatím hladce... ale to se nám stane vždycky, jako třeba s pozemekem - ještě že jsme ho prodali - doteď tam nejsou sítě a jsou to už skoro 3 roky a domy tam už stojí!!! :((( nebo řadovka... složili jsme zálohu a majitelé si to po týdnu rozmysleli... paráda no... vždycky když se na něco těším, tak to dopadne takhle pitomě... jako nic se neděje, stávají se horší věci že jo... ale už se připravuješ na přesun a zase hovno z toho....
13. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny jsem tu....jdu vás dočítat...
13. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, rada bych se pridala. teda koukam, ze uz jste tu vsechny tehotne, tak to blahopreji. Mi se jen sem tam obcas snazime :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě mrzí, hehe

tak co vyjednat aspoň prozatím snížení nájmu??? určo najdete něco jiného, teď je hafo nabídek!! snad no
13. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...ja se ptala na ty nedonosenatka ciste ze zvedavosti...na par jsem tady narazila v albickach, tak by me zajimalo, jak to potom s nima je....

SAC no tak to je super, ale zda se me, ze trochu predbihas:slight_smile: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CUTCE ahoooj.. klidně se přidej... všechny tu těhotné nejsou, ale je fakt, že snažilky sem teď moc nechodí :((((

AMALLI těžko, nájem nám nesníží ani omylem... dneska už mají přijít na prohlídku první lidi... štve mě to no...
13. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co tvoje kontrola MONCI??? :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím hehe, že na dalších 10tis. příspěvků už se přesuneme, ne? aspoň do těhulí......... :wink:
13. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to už jsme všecko viděli AMALLI... ale bohužel žádnej tak nevyhovuje jak ten, co jsme chtěli... no tak snad nám vrátí v klidu ten rezervační poplatek, když si to rozmyslel pán....
13. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojo: já myslím, že většina z nich na tom dobře není, no............
13. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI teď už se nemusí zakládat nová diskuse... ale když někdo převezmu správu snažilkovský tabulky tak klidně... :wink:
13. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši jsem si dala tu Lactulosu a všecko mě bolí, včetně žaludkuuu... aúúúúú to je děsnýýýýý..... :(((( :confounded: :confounded: :confounded:
13. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusí???? jako teď už se jede až do nevidím????

snaž klidně můžou chodit, ale můžem bejt v tématecvh u těhulí, ne? my taky teď chodíme do snaž ač jsme těhu a už máme i maminku :dizzy_face:
13. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek