• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no tak to moc gratuluju prostej a mimi!!!!
13. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže hehenko ať jde manža určitě s tebou :wink: všichni 3 jsme si super popovídali, manža se vyptával 3x víc než já....... :grinning:
13. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a byl to super zážitek, ale asi jsem divná, já se celou dobu usmívala a přemýšlela, kde jsou ty slzičky štěstí, co je každej popisuje... :sweat_smile: asi nejsem takovej cíťa nebo co...... ale plakat mě nenapadlo ani omylem :grinning: jen se doteď usmívám :wink:
13. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej to je super, pockej, jak budete vypleskly na tom dalsim, to uz bude miniclovicek:slight_smile:!!!

no ja jsem vyfotila nafoukly bricho ...jak to vidis??
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=318434&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
13. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky jsem se usmivala po tom utz...mela jsem takovej debilkovskej vyraz:slight_smile:
13. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: já taky neplakala :wink:
...a jeste si na neco vzpominam....pamatuju se, jak jsem byla uz v tom 14tydnu na to mimi pysna. prislo me krasny a sikovny!!!:slight_smile:
doktor se ptal, jak se mám, tak jsem se mu svěřila s těma nevolnostma...... no tak mi doporučil jedny vitaminy,napíšu sem pak název..... prý běžné těhu vitaminy nedoporučuje, ale při nevolnostech tohle jo, má to prý trošku jiný složení těch vitaminů, než všechny ostatní a zabraňuje to právě nevolnostem..... mám to brát první 3 měsíc každý den a pak třeba jen jednu týdně..... velký miminko mi prý z toho nehrozí :wink: a do toho mi napsal čípky, prý kdyby se ty nevolnosti hodně zhoršily, takže si je mám zavádět :wink:
13. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal :wink: tak já si myslela, že jsem jediná, tady každej popisuje jak mu ukápla slza a mě to přišlo naprosto zbytečný :grinning: svoji mrknu, počkej :wink:
13. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji asi klučíka bych tipovala....ale ještě se bříško může změnit :wink:

no na ten další utz, to jsem na manžu zvědavá... už teď mu doktor ukazoval, jak se mimi mele a manža tvrdil, že prý to je mýma střevama :grinning: tak se doktor smál a ujišťoval manžu, že to je aktivní pohyb miminka :dizzy_face: a fotečku mám, samozřejmě, hned vložím :wink:
13. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nebrecela...byla jsem pysna a mela jsem debilni vyraz:slight_smile:
co je svoji?
13. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hurááááááááááá ženská... tys mi dala zabrat teda.... :slight_smile:)))

tak 6+6 jo??? no to sou mi věci.... :astonished:
13. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta spicka na vrcholku klame...me to prekvapuje...nesnasim maso a jim porad sladky....mam oblicej samej pupen, jsem takova fakt oskliva ted....
autor
až jsem z toho zapomněla na gratulaci... hurááááááá..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no, my tady uz domu rikame, kde je ta prostej, ze?:slight_smile:
tak fotečku máte v albíčku :wink:
13. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no krááásnej prcík PROSTEJ .)))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hurááá prostejko..mám z Vás radost :dizzy_face: Gratuluju k 9mm prďolkovi a srdíčku :dizzy_face: ..co sem Ti dopoledne psala..háááá :wink: :grinning:
13. črc 2009 v 19:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning: děkujuuuuu... a prosím až budeš mít čas o úpravu v tabulce :wink: jsem dnes 6tt+6 dle utz, termín porodu 1. 3. 2010 a příští kontrola 19.8. a to bude screening... jo a na odběry jdu 4.8. :wink:
13. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak já doufám, že ten můj dr. taky nebude proti, aby tam se mnou byl.... jak dlouho ten UTZ trval????
13. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac já tobě taky gratuluju, že jste připravení k porodu :grinning:

hehenko asi 5 minutek mi ho dělal, ale manža se furt na něco ptal, tak to protahoval :grinning:
13. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se hehe zeptala sestry, jestli může jít manža se mnou, když mě volala a ona že beze všeho.... pak jsme vlezli k doktorovi a ten nic neříkal...... ještě to manžovi ochotně ukazoval :grinning:
13. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky prostejko..teď jen aby to už brzo přišlo :grinning:

prďolka je náádhernej malej drobeček :dizzy_face:
13. črc 2009 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ještě CARCUl... kdepa ta se nám toulá.......... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: krásný miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí u toho mýho sestra ani není... dr. si pacošky volá sám a máme intimno :slight_smile:)) :wink: takže to budu muset hned bafnout na dr. .)
13. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
na carcul jsem taky zvědavá :wink:
13. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pracovní název je Plaváček :grinning:
13. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek