• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
aha! No on je totiž můj zubař náš svědek a příbuzný tak abych věděla kdy to vyleze najevo! :grinning:
14. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok radši jí vezmu sebou! To já ten těhu vítok nemám skoro vůbec! není to špatný? :confused:
14. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš že mi taky bude dělat cytologii když jsem na ní byla někdy v lednu?
14. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi neplaš zase :grinning: ..... já měla "mokro" v kalhotkách skoro pořád..... i před ovulkou i během ní i po ní... dokonce i když ovu neprobíhala....... prostě někdo to tak má, že mu ta sliznice víc produkuje...... takže mi to už ani nepřijde........ a ten těhu výtok je jednak na zprůchodnění porodních cest a jednak chrání před infekcí :wink:
14. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi to asi ne..... já na cytologii byla totiž asi před rokem..... takže řekl, že mi ji zrovna udělá, ať mám pokoj :wink:
14. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
np právě že chrání pře infekcí a když ho nemám tak mě nemá co chránit! :fearful:
14. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale orchi........ myslím, že ten výtok máš, jen ne v takovým množství :wink:
14. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok už na to nebudu vůbec myslet! Zítra se vše dozvím takže hlavně klid!
14. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak orchi :wink: plašit se zbytečně kvůli těhu výtoku nemá smysl.... pak to negativní myšlení přenášíš na prcka :wink:
14. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já se budu muset dát zase do práce, jinak nic neudělám! Moc ráda jsem si tu s vámi zase popovídala! Mám vás moc ráda všechny! Ještě po obědě nakouknu! zatím pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
14. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi hlavně nakoukni zítra co u doktora :grinning: tak pááááááááááááá :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak vsem gratulujeme k uspesnym kontrolam,utrazvukum a srdickum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem cela napnuta jak dopadne hehenka...

me Milanek pred chvili odjel pro kocarek a uz se mi hrozne styska :frowning2: ale zitra jedem do toho kina a mekace,tak uz se tak tesim

holky ja uz bych tak chtela rodit :sweat_smile: uz se na to normalne zacinam tesit az to prijde,protoze uz je to fakt nekonecny
14. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Ondrasek je fakt nadhernej :dizzy_face: takovej fesak..jsem zvedava na naseho Davidka jak bude vypadat a komu bude vic podobnej..uz se nemuzu dockat az ho uvidim
14. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aholajdá holkýý :grinning:
14. črc 2009 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj sac!!!tady je najednou nejaky mrtvo!!!
14. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj efi a Davídku :dizzy_face:

ahooooj sac a mimi :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi vždyť tu byla jen verled, ta asi pracuje, orchi ta teď odešla a já :grinning: a já taky trochu makám, i když se to nezdá :grinning:
14. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale prostej nakecaly jste toho od rana az az :grinning:
14. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj efi, musely jsem využít toho, že tu orchi byla s náma..... ona se tu moc nezdržuje :confounded:
ja taky zase pobezim..jdu delat ovocny knedliky s merunkama a boruvkama...a ja nez to umatlam tak mi to bude chvili trvat
sac náááááádherný břuško :dizzy_face: a potěšují zpráva pro tebe jako maminku :grinning: klesáááááá :dizzy_face: a to docela rapidně :wink:
14. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych si dala efi :grinning:
jéé efi taky bych si dala :dizzy_face:

ahoj prostejko a mimi :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to je bruch :slight_smile: jj taky bych rekla ze kleslo...ale vis jak sac,pekne poporade,takze musis pockat az porodim ja :grinning: :grinning: :grinning:
prostejko

hurááááááááááááááááááá

hurááááááááááááááááááá

hurááááááááááááááááááááá

hurááááááááááááááááááááá

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj efi a sac a mimina:slight_smile:

prostej :jojo pracuju trochu.-)...
efi:no maa pravdu prostej:slight_smile:
14. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac :grinning: :grinning: :grinning: to jsem ráda, že jsem tě potěšila :grinning: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ted o vikendu tak pekne kleslo a ted mam zase pocit,ze se zase DAvidek vyhrabal nahoru :grinning: ale zaha me prestava palit,coz je dobry znameni,ze jde malej dolu
14. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no žádný takový efi..ty nejseš eště připravená takže hezky budeš čekat :grinning: zatím co já připravená sem takže chcu rodit klidně teď hned :grinning:
14. črc 2009 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj verled s mimi :slight_smile:

prostejko moooc potěšila :grinning: :dizzy_face:
Eště aby pupek neklesal..šak mudr říkal že sme natlačeni pěěěkně dole :dizzy_face: :grinning: :wink:
14. črc 2009 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek