• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
hehenko ahooooj :dizzy_face: dneska se těším na zprávičky od tebe :grinning: a poslala jsem ti čísilko do IP, jestli chceš, tak mi můžeš napsat SMS a já to holkám dám hned vědět :wink:
14. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím anget a Vendulku :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEjko tak jsem tě prozvoniláááá .))))))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vás dočetla...
Orchi já a pevný břicho, chachá :grinning: :grinning: to jen teď, když je tam už Vendulka..
S látkovýma plínkama vás určo informovat budu, hodím dítě k prsu a zasednu k Prvosenkám :sunglasses: Ne manžel se taky bude starat, tak to nebude takový kolotoč...akorát, že vyloženě moderní látkový plínky začnu nakupovat později, až mimi nebude pořád kadit..to jsou nejlepší ty klasický český čtverce :wink:
14. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hehe, hned si tě uložím :wink:

a jak se těšíš na tu kontrolu?
autor
jdu něco posnídat :slight_smile: :dizzy_face: ale ještě příííídu :slight_smile:)))
anget a co budeš dávat na ty klasický český čtverce???? já myslela, že na to natáhneš právě nějaký ty kalhotky :wink:
14. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe dobré chutnání :wink:
Tak vás všechny zdravím holky..Hehenko těším se až Prostějká dá vědět jak jsi dopadla :dizzy_face: :dizzy_face:
Musím si jít lehnout, bolí mě bříško...asi tak trochu poslíčci :sweat_smile:
autor
mno PROSTEjí i se těším... teda nejsem kdovíjak natěšená a jsem lehounce nervozní.... :slight_smile:))) uvidíme odpoledne :slight_smile:)) :slight_smile:
Jo Prostěko na plínky svrchní kalhotky :wink: to určitě dám vědět, jak se s nimi manipuluje, zda suchý zip nebo patentky a tak :wink:
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange tak pěkně odpočívej :wink:

jinak včera jsem si psala s blahu, tak prý je to pěkný záhul, na to co se děje po narození vás prý vůbec nic nepřipraví :confounded: ale zároveň je to prý krása a mají se báječně :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu píct Míšův řez tak zatím pa páá :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ange na takový info se právě těšíme :grinning:

hehe takže asi jako já včera..... no u mě pak teda převážila hodně ta nervozita... ale můžu říct, že mi hodně pomohlo, že šel manža se mnou :wink: ..... půjde teda taky s tebou manža? i dovnitř?
14. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:hearts::hearts::hearts: Ahoj Prvušky :hearts::hearts::hearts:

Tak jak Prostejko dopadla kontrola? Nějak nestíhám dočítat, mám tady fofr, ale vzpomněla jsem si, žes měla včera svůj velký den :wink:
14. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee to je hezký:slight_smile:myslim Blahu, kterou neznam:slight_smile:))
pa sac.-)
14. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE, SAC pááá :slight_smile:

PROSTEJí je odhodlanej že jo.... ale jak to nakonec dopadne, to teda netuším... :slight_smile:))
14. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky právě jsem přišla z obchodu jsem úplně hotová. Pozbírala jsme a povesila pračku a za vchvíli se chystám žehlit a pak udělám zapečené těstoviny a je to :wink:
14. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tohle nechci číst... ať BLAHU napíše že je to fakt pohodička a lážo plážo zvládačka levou zadní... buééééééé já nechci záááhuuuul......... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
aha hehe :grinning: tak že mu to vřele doporučuju.... myslím, že manža si to užíval víc než já :dizzy_face:

ahooooj zuzi, mrkni ke mě do albíčka, tam jsou veškerý info :wink:
hehe tomu snad ani sama nevěříš :grinning:
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:joooo to mě se zas pořád zdá o pětiminutovém bezbolestném porodu:slight_smile:)))

ahoh zuzu:slight_smile:
14. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zuzi jen stručně..... byl to super zážitek, hlavně asi pro manžu :grinning: .... miminko sebou dokonce mrskalo krásně, pan doktor nám vše popisoval, ukazoval kde bliká srdíčko, kde je žloutkový váček a tak :wink: jinak podle ms jsem měla být včera 7tt+0, ale podle utz jsem byla 6tt+6, takže o den jsme posunutí zpátky...... krásně odpovídáme velikostně a na příští utz jdeme až 19.8. a to rovnou na screening.... dostala jsem průkajdu a taky mě zvážili, no holky, to mi málem vypadly oči z důlků :grinning: ......... jo a termín porodu 1.3.2010
14. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko, gratuluju k srdíčku :dizzy_face: To je mi ale pupčajs :slight_smile:

No a Blahu moc pozdravuju..... záhul to bude, ale jenom zezačátku, než si zvyknou na určitý režim, pak je to jenom pohodička, Hehe :wink:
14. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zuzi, pěknej špek :grinning:
14. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko:Krásný datum porodu :wink:
14. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zuzi.... jsem právě zvědavá na hehe, jaký datum bude mít ona a taky carcul sem nenapsala, jaký datum porodu jim utz vypočítal... mě teda utz dokonce vypočítal 2.3.2010, ale doktor říkal, že utz jeden den přidává tak nevím :wink:
14. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenka jde dneska?
14. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co vůbec Vendelinka? Máte nějaké zprávičky???
14. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zuzi hehe jde dnes a carcul byla taky včera a jen napsala, že odpovídají 7.týdnu, ale nijak to neupřesnila :confounded:

o Vendelinku už začínám mít regulérní strach.... ona je z těch záplavových oblastí a strašně dlouho tu nebyla.... a je divný, že ani teplotu nezapisuje :confounded:
14. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek