Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
14. črc 2009

prostej a tobe veeelika gratulace,nevim jestli jsi to vcera cetla🙂,krasna fotecka..

hehena
autor
14. črc 2009

no samý krásný zprávy z UTZ, tak doufám, že taky takovou donesu..... 😉

hehena
autor
14. črc 2009

CARCUL gratuluju!!!! 😵 😵 😵

svoja
14. črc 2009

PROSTEJ 😀 😀 😀 😀 😀 ted jsi me rozesmala...jakoze mam na sobe 2 najednou????? neeee, tahle je jen tak usita, kousek krajky, kousek latky🙂 😀 😀

carculka
14. črc 2009

ahooj hehenko,dekujem 🙂 vsak tobe budem gratulovat odpoledne,jsem zvedava 😀 😀

svoji,dekujem...jdu juknout na to tvy brisko

carculka
14. črc 2009

svoji,neprijde mi ze bys mela mega bricho,mas kraasny ,vypada pevne(ze neni roztekly)...proste krasnoucky...

prosteja
14. črc 2009

carcul fotečku jsem viděla.... krásná 😵 no a počítala bych to podle prcka 😉 potom to budeš mít napsaný i v té průkazce, tam budeš mít 2 údaje, jeden podle toho a druhej podle utz.... mě doktor říkal, že podle toho utz je spolehlivější 😉

svoji fakt? to fakt vypadá jako 2 podprsky 😀 já už se na to dívala na té první fotce a říkala jsem, ty jsi blbá, to je určo jedna podprsenka...... ale teď jsem na to mrkala znovu a říkám, to fakt vypadá jako 2 podprsky 😀 tak promiň

carculka
14. črc 2009

prostej,no ted musime vyckat na dalsi kontrolu,vid 🙂 🙂 taky jdes az v srpnu,vid

hehena
autor
14. črc 2009

no mě to taky přišlo jako dvě podprdy.... 🙂)))

SVOJI mě taky příde tvoje bříško malinký a pevný....

svoja
14. črc 2009

CARCUL krasa ten tvuj mimis!!! no roztekly sice neni, ale vecer, kdyz ho vyfouknu a nejsem narovnana, tak je jak angetky brisko, ktery ma ted☹(ta ma krasny brisko, taky bych takovy chtela, jen je jaksi napred... 😅)

HEHE no jasneze jo, uz jsme tady vsechny napnuty!!!

PROSTEJ v pohode, jen jsi me rozesmala🙂...ona tak pusobi, opravdu!

prosteja
14. črc 2009

carcul a už si to dáš do pasu? 😀 aspoň orientačně? nebo zasejc ne..... 😀

a jdu taky v srpnu, symbolicky na moje narozeniny 😀

prosteja
14. črc 2009

hehe díky 😀 já už si myslela, že jsou ouplnej blb 😀

a carcul ty jdeš příště na klasickou kontrolu nebo jdeš už na ten screening? a kdy jdeš? 😉

carculka
14. črc 2009

svoji,ja kdyz nebudu narovnana a povolim budu mit vetsi nez ty

svoja
14. črc 2009

holky dik, to je jak balzam ty vase slova...vim, ze jsem s tim trapna, ale ja jsem z toho vazne takovy zmatena...vcera jsem videla ve meste tehuli, ktera mela bricho ta strasne strasne strasne obrovsky, ze jsem to jeste nevidela...a ja jsem si rikala..."proboha"....

carculka
14. črc 2009

prostej asi na klasickou,rekla ze mam prijit do deviti,ze vemou krev,daj tehu prukajdu..ja myslela ze na sreening se s ni domluvim az priste...no nevim,asi ji ete zavolam

svoja
14. črc 2009

...jo a dneska odesel od puvodni majitelky balicek s tema riflikama mojema!!!! uz se strasne tesim!!! to by mohl zitra uz prijit....

svoja
14. črc 2009

holky tak ja si na pristi fotku vezmu jinou, at vas to nedrazdi🙂----vypada zvlastne, uznavam🙂...ale aspon me je...ostatni me jsou maly uz 😅

prosteja
14. črc 2009

carcul aha 😉 no mě doktor vyloženě řekl, že uděláme screening.... 😉

hehena
autor
14. črc 2009

CARCUL a kdy jdeš na další kontrolu???? ať ti to můžu zadat do tabule... 😉

svoja
14. črc 2009

ten screening se dela kolem 12tt cca

svoja
14. črc 2009

tak jsem dneska volala sestricce toho meho uzasneho doktora, ze teda jdu zitra do poradny a ze ani nevim v kolik a co me tam ceka (on me to nerekl)....tak jesteze tak, mam vzit moc...a aspon vim v kolik...konecne se dozvim vysledky toho screeningu (i kdyz na utz rikal, ze teda dobry) a asi tak stravim cely dopoledne...protoze prej maj tech tehuli ted hodne a je to posledni poradna pred jejich dovolenou☹

angetha
14. črc 2009

Svoji ty máš menší bříško než já před těhu...stačí? 😔

carculka
14. črc 2009

hehenko 3.srpna

no holk\ radsi ji ete zavolam

hehena
autor
14. črc 2009

tak holky... kdyby jste ještě některá chtěly úpravu v tabuli, tak mi písněte sím do IP! DÍKY 🙂 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

svoji i já jsem měla větší 😉

svoja
14. črc 2009

ang jsi hodna...ja si proste pripadam obrovska☹
jak je ted vendulka velka, ang? ja bych si hrozne prala takovy brisko jako mas ty....

prosteja
14. črc 2009

svoji tak se mrkni na to moje panděro 😀 a vyléčíš si všechny mindráky 😀

jinak holky mě doktor říkal, že teď na každou návštěvu musím přinýst moč..... měli jste to taky tak?

angetha
14. črc 2009

Svoji nechtěj takhle velký bříško 😅 Dneska v noci se se mnou budil už i manža...já když se otáčím tak mi tvrdne tak u toho hekám, no hrůza 😀 Vendulka má kolem dvou kil..
No a takhle dopadla naše ložnice, v tom koutku bude skříňka pro Vendulku..
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

carculka
14. črc 2009

svoji,ale fakt mas hezoucky brisko...si jenom prijdes,ale nejsi

svoja
14. črc 2009

ted to vypada, ze si tady stezuju na brisko naschval, abyste me "utesovaly"...holky ja jsem z toho fakt mela vcera uplne depku...asi si to proste musim uvedomit, ze ted uz proste jen poroste no...a nejen to brisko teda v mym pripade....je to pro me proste takovy novy vsechno....jste strasne moc hodny!!!! diky...

PETULINE...co ty tady jeste?🙂 mazej rodit🙂 😉 😉 😀 😀