• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
prostej a tobe veeelika gratulace,nevim jestli jsi to vcera cetla:slight_smile:,krasna fotecka..
14. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no samý krásný zprávy z UTZ, tak doufám, že taky takovou donesu..... :wink:
autor
CARCUL gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
PROSTEJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsi me rozesmala...jakoze mam na sobe 2 najednou????? neeee, tahle je jen tak usita, kousek krajky, kousek latky:slight_smile: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj hehenko,dekujem :slight_smile: vsak tobe budem gratulovat odpoledne,jsem zvedava :grinning: :grinning:

svoji,dekujem...jdu juknout na to tvy brisko
14. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,neprijde mi ze bys mela mega bricho,mas kraasny ,vypada pevne(ze neni roztekly)...proste krasnoucky...
14. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul fotečku jsem viděla.... krásná :dizzy_face: no a počítala bych to podle prcka :wink: potom to budeš mít napsaný i v té průkazce, tam budeš mít 2 údaje, jeden podle toho a druhej podle utz.... mě doktor říkal, že podle toho utz je spolehlivější :wink:

svoji fakt? to fakt vypadá jako 2 podprsky :grinning: já už se na to dívala na té první fotce a říkala jsem, ty jsi blbá, to je určo jedna podprsenka...... ale teď jsem na to mrkala znovu a říkám, to fakt vypadá jako 2 podprsky :grinning: tak promiň
14. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,no ted musime vyckat na dalsi kontrolu,vid :slight_smile: :slight_smile: taky jdes az v srpnu,vid
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě to taky přišlo jako dvě podprdy.... :slight_smile:)))

SVOJI mě taky příde tvoje bříško malinký a pevný....
14. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL krasa ten tvuj mimis!!! no roztekly sice neni, ale vecer, kdyz ho vyfouknu a nejsem narovnana, tak je jak angetky brisko, ktery ma ted:frowning2:(ta ma krasny brisko, taky bych takovy chtela, jen je jaksi napred... :sweat_smile:)

HEHE no jasneze jo, uz jsme tady vsechny napnuty!!!

PROSTEJ v pohode, jen jsi me rozesmala:slight_smile:...ona tak pusobi, opravdu!
carcul a už si to dáš do pasu? :grinning: aspoň orientačně? nebo zasejc ne..... :grinning:

a jdu taky v srpnu, symbolicky na moje narozeniny :grinning:
hehe díky :grinning: já už si myslela, že jsou ouplnej blb :grinning:

a carcul ty jdeš příště na klasickou kontrolu nebo jdeš už na ten screening? a kdy jdeš? :wink:
14. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,ja kdyz nebudu narovnana a povolim budu mit vetsi nez ty
14. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik, to je jak balzam ty vase slova...vim, ze jsem s tim trapna, ale ja jsem z toho vazne takovy zmatena...vcera jsem videla ve meste tehuli, ktera mela bricho ta strasne strasne strasne obrovsky, ze jsem to jeste nevidela...a ja jsem si rikala..."proboha"....
14. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej asi na klasickou,rekla ze mam prijit do deviti,ze vemou krev,daj tehu prukajdu..ja myslela ze na sreening se s ni domluvim az priste...no nevim,asi ji ete zavolam
14. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo a dneska odesel od puvodni majitelky balicek s tema riflikama mojema!!!! uz se strasne tesim!!! to by mohl zitra uz prijit....
14. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja si na pristi fotku vezmu jinou, at vas to nedrazdi:slight_smile:----vypada zvlastne, uznavam:slight_smile:...ale aspon me je...ostatni me jsou maly uz :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul aha :wink: no mě doktor vyloženě řekl, že uděláme screening.... :wink:
14. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL a kdy jdeš na další kontrolu???? ať ti to můžu zadat do tabule... :wink:
14. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten screening se dela kolem 12tt cca
14. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska volala sestricce toho meho uzasneho doktora, ze teda jdu zitra do poradny a ze ani nevim v kolik a co me tam ceka (on me to nerekl)....tak jesteze tak, mam vzit moc...a aspon vim v kolik...konecne se dozvim vysledky toho screeningu (i kdyz na utz rikal, ze teda dobry) a asi tak stravim cely dopoledne...protoze prej maj tech tehuli ted hodne a je to posledni poradna pred jejich dovolenou:frowning2:
14. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji ty máš menší bříško než já před těhu...stačí? :pensive:
14. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko 3.srpna

no holk\ radsi ji ete zavolam
14. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky... kdyby jste ještě některá chtěly úpravu v tabuli, tak mi písněte sím do IP! DÍKY :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji i já jsem měla větší :wink:
14. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang jsi hodna...ja si proste pripadam obrovska:frowning2:
jak je ted vendulka velka, ang? ja bych si hrozne prala takovy brisko jako mas ty....
14. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak se mrkni na to moje panděro :grinning: a vyléčíš si všechny mindráky :grinning:

jinak holky mě doktor říkal, že teď na každou návštěvu musím přinýst moč..... měli jste to taky tak?
14. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji nechtěj takhle velký bříško :sweat_smile: Dneska v noci se se mnou budil už i manža...já když se otáčím tak mi tvrdne tak u toho hekám, no hrůza :grinning: Vendulka má kolem dvou kil..
No a takhle dopadla naše ložnice, v tom koutku bude skříňka pro Vendulku..
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3022022&vReferer=
14. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,ale fakt mas hezoucky brisko...si jenom prijdes,ale nejsi
14. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted to vypada, ze si tady stezuju na brisko naschval, abyste me "utesovaly"...holky ja jsem z toho fakt mela vcera uplne depku...asi si to proste musim uvedomit, ze ted uz proste jen poroste no...a nejen to brisko teda v mym pripade....je to pro me proste takovy novy vsechno....jste strasne moc hodny!!!! diky...

PETULINE...co ty tady jeste?:slight_smile: mazej rodit:slight_smile: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek