• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
23. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Amalko? To je supr :slight_smile: :slight_smile:
Prostejko jukni do alba výbavička, tam mám jak vypadají..
23. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dívala jsem se ange :wink: vypadá to parádně....... už se těším až tohle budu nakupovat :grinning:
23. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
parááááda PROSTEJ... takže co teď???
23. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no teď budu volat do Brna,že ten přestup mám schválenej a doufám, že to tam nějak vyřeší, protože v té Ostravě si mě samozřejmě zapíšou od dalšího semestru, takže potřebují aby mě v Brně vedli jako studenta do konce srpna...... no a ona mi z té Ostravy volala, že mi zrovna posílají dopis s vyjádřením a všema instrukcema..... :grinning: takže uvidím, co mi uznají za předměty a hurááááááá od září do studia :grinning:
23. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem tak ráda.... vyšlo to parádně... navíc tam teď začne studovat i sestřenka na denním po matuře, takže paráda :grinning: :grinning: :grinning: no a v září už budu mít první trimestr za sebou a to se bude teprvá těhulit a studovat :grinning:
23. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem, vim, ze jste mi drzely pesticky, holky, ale dopadli jsme blbe, dneska jsems i volala na HCG z krve, kdy jsem teda uz pres negativni testy a krvaceni od vcerejska vedela ze nic, tak je potvrzeno 0!!!

Takze to byl prvni pokus, no a ted se uvidi jak to bude dal, je mozne ze pujde iUI, i klasika, s domacim materialem jak rikal vcera pan Dr. :grinning:

Ale vsechno je ve hvezdach, dneska se hodlam konecne spit do mrtva, a vsem co tady otehotnely prirozene holky chci vzkazat jen jedno, ani nevite jakej dar mate :slight_smile: Ale ja vim ze tady jsou samy holky ktery si vazi svych tehu a mimisek co nosi pod srdcem. Takze si toho vazte jeste mnohem vic, byl to boj uz od zacatku, komplikace, bolesti, narkoza, no jo no, co bychom pro nase prtatka neudelaly :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj verlis :dizzy_face: to je mi mooooooc líto :cry: :pensive:
23. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verlis...to mě mrzí..ale třeba se zadaří s tím domácím materiálem :slight_smile: :wink:
Tak mě přišla jedna plínka :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak mooooooc gratuluju Prostej a Hehence, tolik na to cekaly holky jedny tehulaty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A jinak i dalsim holcinam samozrejme, jen je uz asi tolik neznam :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
verlis děkujuuuuuu :dizzy_face: uvidíš, že vám se brzy taky zadaří :wink: držím pěstičky a přeju hooooodně síly do dalšího boje :pensive:
23. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: diky Prostejko a gratulace takyyyy ke skole, parada, holka ty budes mamka studovana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo verlis :grinning: chytrá jak rádio :grinning: ...... fakt díky, já s tou školou teď už měla takový problémy, že za ten přestup jsem fakt vděčná a doufám, že na stávající škole mi nebudou dělat extra problémy :confounded:
23. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj taky gratuluju k té škole :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A copak je to za skolu Prostej? A kolikaty rocnik? :wink:
23. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
verlis studovala jsem MZLU v Brně, magisterské studium, 4-5 ročník, já měla přerušeno :grinning: ....... takže teď budu přestupovat do Ostravy na Báňskou, do pátého ročníku nejspíš a uznají mi nějaký zkoušky a ten zbytek si dodělám + diplomku + státnice a je to :wink: :grinning: hezky to mám naplánovaný co? :grinning:

holky a došla mi reklama na časopis maminka :sweat_smile: a je tam Míša Maurerová, co chodila taky do Gennetu, asi půjdu do trafiky :grinning:
23. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu Maminku už mám doma :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ange a stojí to za to nebo ne? :wink:
23. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí kupuju už nekolik let :sunglasses: a teď mám aspoň co číst..kupuju i Betynku, Máma a já, Miminko :grinning:
23. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Gennetu tam nepíše, ale že prý rodila v Hořovicích a byla moc spokojená
23. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji jednou měla jako přílohu nějakýho časáku a přišlo mi, že tam nic není, že tam píšou velký kulový :grinning:
23. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno to neřeším, ale ráda sleduju ty těhulkovský seriály a taky ten seriál Jak rosteme s maminkou..
23. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
verlis: to je mi líto, co víc říct
23. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ange, jasně.... já to měla fakt jen jednou a tak jsem to se zájmem prolistovala, že bych si ho třeba i kupovala.. ale pak jsem zjistila, že jsem si tam přečetla asi jen jeden článek a kvůli tomu to jaksi nemá smysl :wink:
23. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jdu koukat na bednu a pak pojedu na chatičku, zatím pápá
23. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal papa :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo holky...jsem uklízela - to se eště dá.... ale pak jsem vařila a skoro jsem u toho usla - ouplně mi přecházejí očička a musím se snažit, abych to nezapíchla.. ... snad nepadnu do jídla... ale konečně jím... mlask... :slight_smile:))
23. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VERU :(((( není co na to říct... musí to být náročný a je mi to moc líto! držte se oba a snad bude brzo líp!

děkuji za gratulaci i tady .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko to mi povídej :grinning: já tu málem usnula s hlavou na klávesnici :grinning: ještě že přišla kolegyně
23. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek