• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
carcul tak já mám vzorek toho Elastinu, tak uvidím... a ten olejíček asi musel být pěkně mastnej co :confounded: mě právě docela zaujal od Hippo olejíček a to je celkem cenově přijatelný :wink:
14. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG no tak jestli jsi bez jakychkoliv jinych zmen, tak asi je to ok....

PROSTEJ ja se mazu dvakrat denne tim elasti-q
14. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange takovou barvicku mame v loznici taky :grinning: tu bordo,krasna :grinning:
14. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jinak já holky přiberu do šířky tak jako tak... mám krátký tělo - tzn. od pasu hore :slight_smile:)) a žebra příliš blízko pupku, takže mě se tam to miminko bude docela těsnat....

a strie mám už teď... za bocích a zadku, takže na to popraskání na pupku se opravdu netěším, to bude děs!!!! :(((((((
14. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě doporučila kamarádka na mazání pupku dětskej olej od Veledy... :wink:
14. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,nebyla to takoa hruza..zas ho staci malo...ale koupila jsem co pouzivali holky a pomohlo jim to a co jsem vycetla na netu ze zkusenosti maminek
14. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk ytak jsu dělat ten oběd nebo usnu
14. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe píšu si :grinning:
14. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono se rika, ze je skoro i jedno cim se to maze, hlavne at je to "mastny"...aby ta kuze nebyla sucha a tolik jakoby "napnuta"....
ja videla brisko 29tt u hodne hubeny holciny a ta nema jedinou strii...nikde...a kuzi hezky hebouckou...a maze se tim elasti-q
14. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak pá... jdem na O, pak jedem hned na gyndu... a pak vám napíšu sms.... :slight_smile: tak žhav stroj Prostejko :slight_smile:))) :grinning: :wink: :dizzy_face: ahooooooooooooj....
14. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji já si taky myslím, že to může být jak u koho :confounded: někdo k tomu má prostě sklony.... já mám na bocích strie od toho, jak jsem poměrně rychle vyrostla a myslím si, že třeba na strie budu trpět i v těhu mazání nemazání, ale samozřejmě pro to aby se nevytvořily, nebo vytvořily méně chci udělat maximum...... někdo prostě nemá ani jednu strijku, někdo jich má fůru i když maže :wink:
14. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co se týče strií, je to dost genetická záležitost, ale taky hormonální.... já jsem nikdy výrazně nepřibrala... furt tak jako plynule od střední nabírám.... takže u mě to bylo jednoznačně antikoncepcí... naše babičky ani mamka na to neprpěly a my se ségrou obě....
14. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko mobil mám nabitý, zvonění mám na hlasito :grinning: tak držíííííííííííííííííííííím a dej co nejdřív vědět :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já budu mít tu fůru...... :((( huš se na to psychicky připravuju... a pak asi skočím do zdi a už nikdy se před nikým nesvklínu, ani před manžou :slight_smile:)) buéééééééé

tak jdu.. ahoooooooooooooooooooooj :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE drzim pestiiii!!!!!!!!!!!!!...jo a poslu ti ip s udajema do tabule....
14. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tfuj tfuj držíme palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, taky si myslim, ze to je geneticky a jak u koho....taky ma strie ten, kdo treba rychle pribere a pak rychle zhubne a tak....ja jich mam par na zadku, ale uz takovych tech starych vybledlych a slabych....
14. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky jedem na O....tak zatim pa, ja se jeste odpol asi stavim...
14. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko,drzime palecky..a tesime se na zpravicky
14. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak paa holky a dobrou chut :wink:
14. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou chuť všem :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:tys blázen, máš polociční břicho co já!!:grinning:DD
tfuj tfuj hehe
14. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů carcul si dala tt do pasu :grinning: huráááááááá.... takže odhad 25. února jo? no jsem zvědavá co ti vypočítá doktorka :wink: já mám termín porodu podle utz odhadnutý na 1.3. tak jestli jsi podle utz byla včera 7tt+1 tak bys mohla mít termín porodu tak 26.-.27.2. :wink: paráda :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej a nebude ted prestupnej rok,ze ne?
jsem zvedava,stejne nam to casem dr ete poupravi :slight_smile: prostej a co uz jsi byla neco koupit mimiskovi?
14. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ale musela jsem si soupnout ms,jinak mi to ukazovalo 10tt
14. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám TP stejný od prvního potvrzení těhotenství , ale jak jsme byla v nemocnici tak mito posunuli o 3 dny dřív ale v těhu průkajdě mám pořád stejný :wink:
14. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne carcul nebude, taky jsem z toho měla strach :grinning:
jinak já mám doma jedny dupačky co jsem měla pro kámošku a bohužel to u ní špatně skončilo, tak už jsem jí je jaksi nedala..... no a pak 2 bodyčka... jednomu modrému s hrošíkem jsem nemohla odolat :grinning: a jednomu nemohl odolat manža ale to už je aspoň půl roku :grinning:
14. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej :grinning: :grinning: :grinning: jo a co manza na ultrazvuku,jak se tvaril a tak?
14. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetko jsi tu? potřebuju poradit...... co si myslíš o svrchních kalhotkách Baby Idea, máš je taky, jak mají na zadečku toho dráčka........ cena 350,- :wink:
14. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul manža? nadšenej :grinning: nejdřív se teda vyděsil když doktor říká, že mi utz udělá na koze :sweat_smile: to úplně zbledl, ale doktor si ho postvil k utz a hned mu všechno ukazoval :grinning: miminko se dokonce krásně hýbalo a manža tomu vůbec nemohl věřit :grinning: povídá, jestli to prý není tím, jak se mi tam hýbou střeva a tak... pan doktor se smál, prý pečlivý tatínek už od začátku a ujistil ho, že ne, že to je už aktivní pohyb miminka a že je krásně čilé :grinning: :dizzy_face: no a já jsem se šla pak oblíct a když jsem přišla zpátky tak manža už hrdě svíral v rukou fotečku a pořád si ji prohlížel a nechtěl ji dát z ruky.... a pak povídá, hmmmm, je podobný na mě :grinning: :grinning: :grinning: tak to mě dostal... i doktora :grinning:
14. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek