Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
15. črc 2009

jdu dělat oběd a eště chvilu počkám esi nezavolá a pak uvidíme 😒

Zatím pa 🙂

verled
15. črc 2009

sac:pa:-)

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

svoji tak to je super, že test vyšel v pořádku, jste šikulové 😵 😵 😵

Sacvi a ty už jsi ho i platila?

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Jinak já jsme nakonec k tomu Dr nejela, nechce se mi v tom hicu 😒 pojedem zítra i s M 😉

amallie
15. črc 2009

ahoj holky 😵

svoja
15. črc 2009

AMAL ahoj, to jsem rada, ze te tady vidim...nez na to zapomenu...koukala jsem na ty svatebni fotky...jsi krasna zenska! 😉

amallie
15. črc 2009

prostej: já blila i z mostu do vltavy 😀 😀 😀 koukali turisti nahoře, turisti z parníku a co, no............ jsem utřela pusu a šla dál, no 😀
v autě na mě taky čuměli, co dělám, jednou rukou igelitka, druhou volant, no a co, z toho si nic nedělej 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

amal 😀

prosteja
15. črc 2009

holky tak na vás jdu juknout s rohlíkem v roce a mrkám tady je dneska nějak mrtvo 😀

zdravím amal a mimi 😵 no jo, co naděláš, když musíš, tak musíš 😀 to je mi jasný........ venku je to ještě fajn, hrozně nejistě se cítím v buse nebo v metru, ale igelitku sebou nosím taky 😀 tak uvidíme, jestli půjdu ve tvých šlépějích a budu ji potřebovat 😀

no já zase povalím za chvíli makat..... kdepak máme dneska tu orchi, jí budu muset zase napsat SMS, aby nám aspoň řekla, co a jak 😉

amallie
15. črc 2009

svojo: oh díky 😵 se budu až červenat

holky já snědla 7 jahodových knedlíků!!!!!!!!!!! pak nemám bejt buřtík 😀

a byla jsem na těhu józe, dneska mě to i bavilo více

prosteja
15. črc 2009

tak jsem holky orchi napsala SMS, snad se ozve, jak je na tom 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

amal tak tolik knedlíku jsme nesnědla snad ani za celý život 😀 Já jsme raději na to masíčko i když teď v těhu mám ráda i sladké 😀 .

svoja
15. črc 2009

PROSTEJ takovej ten pocit na zvraceni jsem mela skoro permanentne...nemohla jsem teda k tomu jist, tak bud rada, ze jis...🙂 a blicich pytliku mam plnou kabelku i ted🙂 drzim pesti...

AMAL 😀 😀 😀 z mostu do vltavy 😀 😀

amallie
15. črc 2009

prostej: v zoufalejch manželkách nablila linett do kabelky jiné paní, taky řešení 😀 😀 😀

taky jsem děsně blila v letadle při startu, normálně jsem musela letět na záchod, jenže jak to bylo nakloněný, tak to odneslo zrcadlo a celá kabinka 😀 pak jsem to jak debílek musela uklízet, ještě, že to neviděli cesťáci, bych se asi propadla

prosteja
15. črc 2009

amal to je taky dobrý řešení 😀 😀 😀 no uvidíme co z toho vyleze 😀

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

amal aspoň na své těhotenství máš pěkné vzpomínky na celý život 😉

svoja
15. črc 2009

amal mas docela vtipny historky....zrovna nedavno jsem sla s kamradkou po namesti, ona je taky tehulka, a rikaly jsme si, co bychom delaly uprostred namka, kdybychom musely zvracet...ja teda nevim...ja to potichu neumim...a kdyz jsem zvracela v tehu, byla to takova sila, ze jsem pak uz jen lezela u toho hajzlu a trvalo dobu nez jsem se zvedla...byla jsem uplne vyrizena....uz se vidim nekde na ulici🙂

amallie
15. črc 2009

peti: já právě před těhu byla taky na masíčko, ale teď mám denně chuť na sladké, proto mě tak děsí, že bych taky mohla mít cukrovku, to bych asi nepřežila bez těch knedlí 😲
vzpomínky teda mít budu, byl to masakr 😀 teď už je mi ale bájo a užívám si 😉

amallie
15. črc 2009

svoji: to znám, ale řeknu ti, jak seš na tý ulici, tak to jde nějak snáze 😀 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

amal snad to bude OK 😉

svojo já taky jsme vždycky po šavlím tanci úplně vyřízená 😀

Jinak dneska mám poslíčky i přes den a celkem dost , tak snad porod se už blíží 😀

svoja
15. črc 2009

amal no tak snad to uz nezaziju🙂

amallie
15. črc 2009

peti, ty jo, tak to už bude brzo

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Amal já jsme to přes den mívala ale třeba jen tak 3-6 za den a spíš večer,ale teď už mi to dělá i přes den co chvíli, no uvidíme, zítra budem zase chytřejší 😀

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

amal jenže ty poslíčky můžou být i 3 týdny před porodem 😀

amallie
15. črc 2009

já vím, no............ale jsou i varianty, že dva dny poslíčci a pak šup, dítě je venku

co hlenová zátka?

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

amal hlenovou zátku jsme neviděla 😀 Já si myslím, že to za dva dny ještě nebude, ale zítra jdu na ozvy tak uvidíme co nám řeknou, do zítřka se to dá vydržet 😉

amallie
15. črc 2009

tak když ještě neodešla, tak to by bejt jen tak hned nemělo, to je fakt.............

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

no správně bych měla do 13 dnů porodit jako diabetička nemůžu přenášet, zítra si vyřvu i UZ ať mi řeknou přesný TP 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

amal oni u diabetiček vyvolávají porod, prostě se nemůže přenášet ani den

amallie
15. črc 2009

aha aha, asi aby nebylo dítě velký, že jo?

ty jo, tak to už seš asi nervózní, ne? do 13 dnů na stopro, to je mazec 😲