Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
16. črc 2009

no jestli si vzala diazepam a do toho se opila... tak já zabiju sama....

furt nic... už sem volala jejímu do práce... sousedi jsou pryč někde na dovolence... bože já se poseru....

prosteja
16. črc 2009

ver tak jsem zvědavá na tvý pocity a zkušenosti 😉 jak říkám, z vlastní zkušenosti to nemám, jen vím, že jsem četla tu diskuzi a tam se holky bavily prva nadšený jak slyší srdíčko a pak zjistily, že to je jejich srdíčko 😅 ale myslím, že ho tu má koupený nitěnka, ale nevím, jaký má ona zkušenosti....... 😉

orchidei
16. črc 2009

tys u tý fotečky neměla týdny ani termín porodu?
Já to tam právě mám a právě podle ovulace bych měla být 5+6 minimálně tak 5+4!

verled
16. črc 2009

orchi:to ti bude vždycky uazovat různě😀Djá taky otěhotněla pozdějc🙂
ahoj svoji:tak zas paaa🙂

hehena
autor
16. črc 2009

naši bydlí na vysočině... ségra je za slaným na severu.... všichni jsou daleko, sousedi pryč... mě klepne.....

prosteja
16. črc 2009

no hehe to fakt není dobrý....... a co ten její? vzal ti to?

orchi neměla..... doktor měřil jen dutinku, podle toho ti datum porodu neodhadne... on to tam i zadával, měření dutinky....... až když měřil miminko, tak to měřil podle toho parametru CRL.... 😉 on je v tom asi rozdíl 😉

orchidei
16. črc 2009

No schválně mi jukni na tu fotku! V dolnímpravym rohu je nějaká hodnota gs - to je podle mě délka dutinky to je na té tvé taky a pod tím jsou týdny a 3 řádek je 10.3.2010 to může být jedině datum porodu! No radši to nebudu řešit!

Hehe držím palečky!

prosteja
16. črc 2009

jj orchi mrkám.... no mě to tam nic takovýho neukázalo 😉 ale třeba to bylo tím, že můj prcek měl jen 0,52 😉

orchidei
16. črc 2009

a teď jak ti změřil ty týdny tak ti vychází že ta první fotka byla tak 5+3? To by bylo dobrý to by jsme mohli odpovidat i těch 5+6!

prosteja
16. črc 2009

orchi to 5tt+2 jsem si nad tu první fotku přidala já, právě až podle toho druhého utz..... na tom prvním utz mi nic neřekl..... podle ms jsem měla být na tom prvním utz 5tt+3 ... podle ovulky a výpočtů hehe dokonce 5tt+5 😉 ale ani jedno nebylo dobře, protože teď mi to vypočítalo, že v době té první fotky jsem byla tak 5tt+2 😉

orchidei
16. črc 2009

teda dneska bude asi nějakej divnej den! hehe nemůže dohnat zoufalou ségru, kolegyni odvezla rychlá syna s podezřením na ecefalitýdu a neteřinka má bolaví ouško! Minulý týden jí ho dvakrá píchali a dostala antibiotika a teď na kontrole nedopadla moc dobře! Dostala zas jiný antibiotika a ještě jí dělali stěry! chudinka mije malinká!

hehena
autor
16. črc 2009

tak nic .. ségra stále nebere.. jede tam můj manža, byl u letňan, tak by tam tak za 20 minut měl bejt...

prosteja
16. črc 2009

orchi a nemáš to jedno, jestli odpovídáš 5tt+1 nebo 5tt+6 😉 .... já myslím, že 5tt+6 by slyšel už i srdíčko.... to hodně holek udává, že když jdou na utz na konci 6.týdne, tak už vidí i srdíčko 😉

prosteja
16. črc 2009

hehe tak držím palec a myslím na vás..... mě bude za chvíli volat mamča, tak jsem taky zvědavá na zprávy 😖

prosteja
16. črc 2009

jo orchi a taky se mrkni, jak tu bublinku měřil doktor mě a jak ji měřili tobě 😉 to je taky dost podstatnej rozdíl.....

hehena
autor
16. črc 2009

taky myslím, že každej den je důležitej... Prostej měla 6+6 9mm... a já 7+3 už 11 mm... dva milimetry za 4 dny, to je výkon co....

prosteja
16. črc 2009

hehe každej den je určo důležitej, já myslela spíš to, jestli není v tuto chvíli jedno, jestli orchi byla 5tt+1 nebo 5tt+6...... já myslím, že 5tt+6 by už bylo vidět malý mimi, taková ta tečka 😉

prosteja
16. črc 2009

normálně předbíháte hehe 😀

prosteja
16. črc 2009

no a já jsem zvědavá, kdy mi přijde SMS od Sac, že už mají mimi u sebe 😀 ráno jeli pro kočárek a doteď se tu neukázala, tak jsem zvědavá 😉

hehena
autor
16. črc 2009

jo já to tak taky vlastně myslela... protože za pár dní už by bylo jasnější, v kterým zhruba týdnu ženská je... teď je to fakt jedno... je klidně možný, že na dalším UTZ se to všechno zase přepočítá a budou ty dny zase trošku jinak...

v tom začátku to prostě dr. nemůže přesně určit...

orchidei
16. črc 2009

prostej jsem z toho jelen! Je jasný že je jedno v kolikátým jsem, hlavně že jsem! Ale mě podle ovulky vycházela mrcha přesně a když vezmu že bych otěhotnila o 4 dní dýl tak je málo času na uhnízdění! Tak mě spíš strašila myšlenka jestli se třeba nepřestalo vyvýjet, jestli nemělo být větší!

prosteja
16. črc 2009

tak si to myslím taky hehe 😉 hlavně hodně záleží na tom, jak si to tam poměří.... ten milimetr to ti přidá hned..... mě se třeba zdá, že orchi to má hodně zdálky, má tu bublinku takovou malou a přitom 7mm.... když se podíváš ke mě na tu první fotku, tak doktor si to hodně přiblížil, takže ta dutinka vypadá 3x větší než u orchi, ale přitom je menší 😅

hehena
autor
16. črc 2009

ORCHI chápu.. . už tě asi bude věčně něco strašit...
prostě se ti třeba fakt posunula OVULE! tím pádem se i mohla posunout luteální fáze, to je normální jev... takže buď hlavně v klidu... ono je to celý taková magie, že to stejně nevykoumáme.... 😉 😵

prosteja
16. črc 2009

orchi přestaň si pohrávat s myšlenkou, jestli podle ms má mít dutinka 7mm nebo 5mm..... to je ouplně fuk.... ty sama si nemůžeš určit den oplodnění... leda by jste měli styk jen jeden den v měsíci a i tak bys mohla otěhotnět třeba až za 2 dny potom 😉 nikdo ti neřekne, že přesně 3.7. o půlnoci k tomu došlo, když to přeženu 😀 a úplně klidně mohla být ovulka daleko později..... se podívej na hehe.... ta měla děsně krátký LF a jak se mimi uhnízdnilo 😉

prosteja
16. črc 2009

přesně jak píše hehe orchi, tím, že by se ti posunula ovulka by se ti mohla posunout i LF..... takže klid mamčo 😀

hehena
autor
16. črc 2009

si myslím, že tu dutinku máte stejnou .) jen ti jí dr. měřil jinak Prostejko... a taky souhlas... i v 8 tt si myslím, že dr. může lehce přidat milimetr. je to vyloženě orientační... takže jsem třeba taky 7+2 místo 7+5.... se ukáže příště... to jsem spočítala, že bych měla být 10+4....

prosteja
16. črc 2009

jj hehe, ten milimetr se tam přidá docela snadno 😉 a ta dutinka je stejná, jen právě říkám, že to ti doktoři měřili jinak, jinak si to přiblížili a jinak to měřili 😉 .... no hehe, já bych příště na tom screeningu měla být 12tt+1 podle posledního utz 😉

orchidei
16. črc 2009

rozkaz šéfe! Pořád mě uklidnuje to že nekrvácim nešpinim ani žádný jřeče nemám, takže tam mimi je! To já si dokola opakuju že jsem v pořádku, ale tahle bludná mrcha myšlenka mi prostě vlezla do hlavy no! Asi jsem to prostě potřebovala s někým probrat!

hehena
autor
16. črc 2009

no já jsem zase ten sranda extrém, kterýmu se OVULE najednou šoupla dopředu...

přesně si pamatuju, jak jsem vám tu psala.. "no kdyby to bylo možný, tak bych řekla, že už jsem po Ovuli... " a to bylo v to pondělí 19 DC, přitom jsem do týhle doby ovulovala kolem toho 30 dne...

verled
16. črc 2009

orchi tak to sedí, vždy´t se můžeš opoldnit do 72hodin ne??