• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
uf teda dneska je fakt den :confounded:

peti a co je té doktorce do toho, kde budeš rodit? já bych se domluvila s gynekologem, ale nechápu, proč bys kvůli tomu, že tam teď dojíždší měla rodit zrovna tam? když máš blíž jinou porodnici :confounded:
16. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti porodnici si přeci můžeš vybrat dle svého uvážení ne? :unamused:
Jsem teď byla v bazénu a trochu ty nohy polevily ale stejně..a manžel dělá tiramisu :confused:
16. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange jéééé, mňam :grinning: :dizzy_face: to je hodnej manža :dizzy_face:
16. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to překvapilo :grinning: ale tuhle dělal bábovku, chce ještě naložit maso a k večeři obalit květák...je zvyklý z práce se o sebe postarat..
16. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to jsoui věci Pet:-/
ange:teda to je luxus toto ovšem:slight_smile:

holky já jdu dneska o hoďku dřív...... :wink: tak pááááá
16. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa Verli.. :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget jako manža :grinning: teda myslím můj.... ten je taky schopnej se o sebe krásně postarat... když ho srovnám s jeho bráchou, to je takový mazánek a na nic doma ni nesáhne :confounded: .... zaplaťpánbůh za hasiče a vojáky :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled papa :dizzy_face:
16. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI já tomu nerozumím... ta dr. se jako urazila nebo co??? nechápu!!!!

ANGE krásně se o tebe manžel stará!!!! mooooc hodnej chlap!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
16. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí co ta mamka???
16. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky a já se loučím taky..... vyrazím do té výhně na metro..... doma asi udělám studený borůvkový dort a přemluvím manžu aby udělal zapečený těstoviny :dizzy_face:

jinak mamča volala, že se ještě ozve, budou mít asi s přítelem vážnější rozhovor, tak prý uvidí, jesti si dá u nás na pár dnů oddech nebo ne....... no je to zajímavý :confounded:

holky mějte se krásně a zítra papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa Prostějko..
Hehenko však ten tvůj se bude taky starat :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,japak se mate?
no dneska jsem volala dr. jak je to stema testama na downa a tak,ze se pry delaji i brzy a ze se plati a ze bych je chtela....(uz mi stvalo ze mi to nenabidla)..a ona ze mi je bude delat na kontrole toho 3. automaticky,proto pry rikala at prijdu brzy,ze je delaj kazdy mamince a zadarmo ikdyz se vsude plati..ze ma nakou dohodu s pojistovnou,takze supr(jinak bych si je zaplatila,to je jasny),ale udelalo mi to radost,ze k tomu maji takovy pristup
16. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL jezis, kasli na ni....bud tam, kde je to pro tebe nejlepsi, nejpohodlnejsi a nejprijemnejsi!!!!

CAR no tak super:slight_smile:

HEHE jeziiis ta tva segra to je teda "dite stesteny"...normalne ji nalozte a at je u vas, to je asi nejrozumnejsi reseni a toho jejiho bych uz asi naprosto ignorovala ...pouze bych s nim resila ty "pravnicky" zalezitosti...mimochodem, kolik je segre?

ANG vzornej manzel...ten muj taky umi, kdyz se mu chce:slight_smile: bazenek ti zavidim....
16. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda od nějak 11h.mě pořád tak bere ten podbřišek a záda že je to děs..kočárek je doma..a pak sem eště zvládla kadeřnici..sem úplně zapomněla že sme s tchýni obě objednané a teď sme dojely dom..ale uaaaaa ať už to přejde nebo ať rodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Nejhorší že mě to bolí pořád a kontrakce mám jen občas takže to je o ničem.. :confounded:
16. črc 2009 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac..myslíš, že třeba UŽ? zkus si dát to víno
16. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nebo sexik
16. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj svoji :grinning: a jakpak je?

hehenko,je mi lito segry..urco ji u vas bude lip :wink:

sac..a copak kadernice?co sis nechala udelat?

ange..mas doma fakt zlaticko(nekolikrat podtrzeny)..fakt mas stesti :wink:
16. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
car az na to vedro dobry....u nas je hrozne....
16. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..tady bylo taky horko,ale uz se zatahuje...
16. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já umírám a vy mně radíte sexík :grinning:

Sem nechala vlasy jen prostříhat pře mně bylo moc vedro a takhle je to lepší.. :wink:
16. črc 2009 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ať už se něco dějééééé :unamused:
16. črc 2009 v 16:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC zlato... tak ty furt nic jo??? achjé... držím palce, ať už se to rozjede....

SVOJI bude jí koncem roku 29... ale otázky věku, to nejde... prostě láska i nenávist s lidma hrozně cvičí, až tak, že se občas neznají, dělají věci, který by normálně nedělali... kdyby jsme byly v tý situaci my holky, kdoví jak bysme se s tím vypořádaly.... ale říkala mi "sem se jen ožrala. klíd.. se mám ráda..." tak se mi ulevilo :slight_smile:))) ale je to fakt tele a já jí za to ještě nakopu prdel... :slight_smile:)))

CARCUL co vůbec to tvoje otýkání????
16. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGEtí sím tě... kde pa zjišťuješ kolik miminko v kterým týdnu měří???? :dizzy_face:
16. črc 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe...no piju ten caj,koupila jsem si ete nakej chladivej gel....jinak s tim zatim nic neudelam,jak bylo chladnejc tak to bylo lepsi..dneska jsem zas opuchla....ale ete to neni tak strasny
16. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

tak co je novyho??rodi nekdo?? :slight_smile:

me vcerejsi vylet moc nepomohl,akorat mi namohl vsechny mozny svaly...a cely den me boli podbrisek...tak uz nevim co...zitra jedem na koupaliste a dneska snad bude ten sexik,tak uvidime :grinning: to vedro mi nedela vubec dobre,uz aby byl prcek venku..
16. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pridala jsem foto bricha,kdyztak jestli vas muzu poprosit jestli byste se jukly a rekly jestli kleslo nebo ne,protoze me prijde,ze vubec a to jsme vcera Davidka tak pekne vyhrkali v aute a chodili po nakupech a nic :frowning2:
16. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi těžko říct, ale nezdá se mi, že moc kleslo..
16. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth vid taky si myslim...spis me prijde ze se zase dere nahoru :slight_smile:
16. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek