• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Prostej já jsém před otěhulením taky přibrala a teď taky přibírám, ale pak se začnu hýbat a s nad to bude OK :wink:
17. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak petul :wink: já doma váhu zatím nemám, ani nevím, jestli budu pořizovat....... takže nevím, kolik jsem vážila třeba v květnu.... tomu těhu ale nemůžu nic přičítat ještě :grinning: takže říkám, beru to jako počáteční váhu a jsem zvědavá, kam až se to vyšplhá.... a neboj petul, myslím, že jakmile začne prcek lézt a chodit, tak budeme mít pohybu až až :grinning:
17. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí klid... měřím 167 a vážím 62... ještě o svatbě jsem vážila maximálně 58, spíše 55... mě takhle krásně vytvarovalo vysazení antikoncepce... bohužel... takže vlastně taky hormonální smršť s kterou se tělo nějak nedokázala vypořádat...
Prostějo já i na začátku těhu měla víc :unamused:
no tak to jsme na tom hehe podobně :wink: měříš o něco víc a vážíš o něco víc.... jak píšeš, mě taky hodně rozhodily hormony.... takže nejdřív jsem přibrala určo po vysazení HA a pak po tom clostíku :wink:
17. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já hodlám sportovat... trošku hubnout můžu, když nebudu držet dietky.. mám tu ten cross, takže se na to vrhnu, ať jsem v kondici... asi hlavně proto, že se necítím dobře no... teď ještě to nadýmání a zácpa.. kdyby jste mě viděly holky včera večer... kam se s pupkem hrabe SAC.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: já teda v těhu nijak hubnout nechci, spíš si zacvičit, asi na baloně, tu jógu, možná plavčo....... na hubnutí bude času dost po porodu..... jinak ale je to o tom, jak se cítíš... já se třeba cítím hrozně fajn :wink:
17. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko čoveče já nevím:slight_smile: odkud je to autíčko, já si to někam napsala, ale nemůžu to najít:frowning2:

Jinak s váhou...my ji doma nemáme a ani mít nebudeme:slight_smile: myslím, že to jen stresuje:slight_smile:))ale u gynekologa se vážit musíme:frowning2:
Já jsem akorát udělala smaženici, ten můj byl ráno na houbách, tak ňam ňam:slight_smile:))
17. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat to je škoda, kdyby jsi to našla tak mi to napiš do IP :wink:
17. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a cARCUL TOS MĚ TEDA ROZESMÁLA S TOU FOTKOU BŘÍŠKA.-))HIHIHIHIHIHHI, no povíme si to za 5 měsíců, nebo pak za 9, čemu se říká VELKÝ BŘÍŠKO:slight_smile:))hihihihihi, fakt hustý:slight_smile:
17. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomuhle se říká velký bříško...a jsem oteklá i v obličeji :unamused:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3034389&vReferer=
17. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth máš krásné bříško :wink:
17. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Peti, břiško asi hezké je, ale já ne :grinning:
17. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange vždyť je to hezký bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nepřijde, že bys byla v obličeji nějaká nateklá :wink:
17. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jo..mám nos jak bambuli :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth já jsme taky oteklá a na tvojem obličeji to nejde poznat :wink:
17. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nesel mi kun.....tak tady co jsem chtela napsat pred x prispevkama

no hehe,nahodou jsem radsi fotila dopoledne,jelikoz vcera vecer byl mega-jsem do sebe naprala kopec jidla...a ted tehu nevim ale jinak mam 60-62...kde jsou doby kdy jsem mivala 54 i min..jinak jako fakt mi ted v tehu narostlo,hned na zacatku-hrozne nafoukly..

ahooj prostej :grinning: neee ja nechci vahu,vzdycky pak mam soky,radsi se vetsinou ze zasady nevazim
17. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsme si teď pouštěla malého jak jsme si nechali nahrát UZ v tom 24 tt a už se nemůžu dočkat až ho uvidím živě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I když si pořád před obličejík strkal ručku tak je naprosto nádherný a celý taťka bych řekla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No uvidíme
17. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim, PROSTEJ a HEHE na co si se svoji vahou stezujete....ja mela daleho vic pred otehu nez vy...a ted mam taky vic....
17. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat,ahuuj..co si tu psala s autickem??jsem nedocitala...
jinak ja fakt mela plochy-jsem dva mesice pred tehu zacla cvicit a uz se pekne rysovalo...a tehu narostlo...ale jinak vim ze bude rust do mega velikosti a budu takova velrybka...ale cat ty mas co rikat..ty jsi hubenour furt...a myslim ze o dost vetsi(jako ze zacatku na tech fotkach neni videt nic)
17. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinac PETUL, ANG ty otoky musi byt sileny, chudinky....tak to chladte treba, to nepomaha? a nebo uz konecne porodte:slight_smile:

CAR no jsi hubenour hubenej...kde jsou ty casy, kdy jsem mela takovy brisko taky....je fakt, ze kdyz jsem se zpevnil a narovnala, tak jsem takovy mela....bejvavalo....
17. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee petul,to musi byt supr :grinning:
17. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,ale ty jsi preci jeom o naky ten mesic dal:slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul...taky se chystame na 4D...ke konci prazdnin...uz se strasne tesime...budu na to cucet porad:slight_smile:...to ty uz budes cucet na opravdicky mimi:slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale predtim CAR...ted uz vubec....
17. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,tak v 16tt myslim ze nikdo :wink: :wink: :wink:
17. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejak to tady vazne se me zda...jindy takovych stranek a ted nic....asi budeme muset zavest zase nejake zajimave tema...ochlupeni a tak:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul tak vyfoť mega bříško večer :grinning:

svoji četla jsi správně moje příspěvky :sweat_smile: já jsem vysloveně napsala, že jsem se svojí váhou spokojená :grinning:

petul to musí být nádhera :wink:
17. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a svoji krom toho jsem psala, že na váze vůbec nezáleží..... můžeš mít 160 cm a 70 kilo ale vypadat jako modelka........ a můžeš mít to stejný a vypadat jako machna :sweat_smile: ........ takže váhu nemůžeš brát jako srovnávací parametr...... :wink:
17. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych třeba vůbec nehubla kvůli tomu, že by mi váha ukazovala nějaký číslo, kdybych se cítila perfektně a věděla, že mám pěkný tělo s kterým jsem spokojená :wink: jen marně přemýšlím, kde jsi svoji vzala to, že jsme si s hehe stěžovali :grinning:
17. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek