• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ja na tehu cvico budu chodit az naroste hoodne brisko...ted chodim na pilates...
17. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul a zase s tím bříškem určo něco uděláme...... cvičení to spraví.... ale ty prsa vytahaný :confounded: s tím asi nic moc dělat nepůjde.... ale co naděláme no :pensive:
17. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime prostej,zatim je mazu hned od zacatku a uvidi se jaky budou dusledky..
17. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky někdy ani mazání nepomůže , záleži na kůži :unamused:
17. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostěj to je z Jáchyme hoď ho do stroje:slight_smile:)))to my říkáme jako ze srandičky:slight_smile:))
Tak jsem vyluxovala a převlíkla postýlku a jdu už konečně na green.tak zatím papa
17. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..paaa a uzi si odpoledne :wink:

petulka...ja vim ale treba to o trosku zmirni....na ty kuzi zalezi moc,a pocitam s tim ze popraska,mam docela citlivou..a jak jsi na tom ty peti s kuzi a tak?
17. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ty jo, já se od včerejška usmívám jak blbeček :grinning:

dneska byla poradna, všechno ok, 13 kg nahoře ale :confounded: panebože, já budu mít před porodem 100 kg!!!! metrák, to je snad neuvěřitelný :angry:
17. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož jsem vám to poslala ženy.... ať se tu máme o čem bavit... :slight_smile: se ani nedivím, že to na mě včera ta cizí paní poznala... jsem jak sud... :confounded:
17. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde se flákotíte??? :slight_smile:)))) jste z teho omdlely co??? :slight_smile:)))

AMALLI třeba to teď už nepůjde tak rychle...
moje mamina třeba přibrala 25 kilo a do půl roku měla ještě míň než před těhulenstvím...
17. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: no, já se obávám, že u mě to tak nebude, ale co nadělám, že :confounded:
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo tak já se nafotím a nikde nikdo... .((( buééé
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale! vždyť jsem ti psala do IP!
17. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko mě se to moc líbí...nemáš si nač stěžovat :slight_smile:
Je možný že jsem ležela dvě hodiny v bazénu? :confused:
17. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE díky.. jsi hodná.... ale na konec 8 tt mi to příde teda megozni... když to srovnám s tvojí plochou přistávací plochou:slight_smile:)) v 10 tt... tak jsem rekordmanka :slight_smile:)) :wink:
17. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky bych si lehla na dvě hodiny do bazénu... ale normálně si asi budu muset zajet pro nějaký gatě... něco s tou gumou v pase... bo zítra jedem víkendovat a já se nevlezu do ničehoooo... úúúúúúúúú
17. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu holky...... hehenko bříško jsem omrkla a vypadá náhodou parádně... takový pořádně těhotenský :grinning: ne jako ten můj špek :confounded: :pensive: :sweat_smile:
Hehenko ale nezapomeň, že já jsem vyloženě blila, takže jsem zhubla.. :wink:
jo a hehenko taky si budu muset koupit nějaký kalhoty s gumou v pase... mám jediný 3/4 a včera jsem zjistila, že je nedopnu :astonished: tož asi tak
17. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zdravím amal a amálku :dizzy_face: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on je to PROSTEJKO taky špek.. fakt... akorát je to dole možná pevnější no... a koukám, že máš taky strie na boku...
se budem mazat o sto šest...

ANGE to je fakt... já si ani neublinkla a zatím se teda nijak neomezuju ani když mi není bře... většinou i tak na něco dostanu chuť a to do sebe nasoukám...
17. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsem si chtěla vzít kraťasy na knoflík a nezapla jsem je, tak jsem použila gumičku..a překryla tričkem
17. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo AMALL a Amálku :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tož asi překecám manžu a pojedem pro ty gatě... achjo do teho vedra... fuj hnuj... :confounded:
17. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme dneska kouknout na tu kárečku :dizzy_face:

manželovi se zdá extrémně drahej ten kočár, ale snad ho koupíme
17. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE a to se ti nerozjížděl ten zip??? jsem to zkusila minule a furt se to rozjíždí... :unamused:
tož si koupím něco levnějšího u ťinťonů.... a jeto..
17. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a naštvala mě kolegyně holky.... :confounded: :rolling_eyes: :angry:

jedna kolegyňka si chtěla udělat dneska volno, tak si vzala půl den dovolené a před polednem odcházela... a moje kolegyně (důchodkyně), co se mnou sedí v kanclu si tu vzdychala, že ona by šla taky a že je horko a kdesicosi..... tak jí ta kolegyně co odcházela říká, tak si taky vemte půl dne dovolenou a běžte...... a prý ne, ona to vydrží a maximálně poprosí šéfa, aby ji pustil o hodinku dřív...... no tak ta dovolenkující kolegyně odešla a tady ta důchodkyně říká, že to je naprd brát si půl dne dovolené, že je to takový rozcrcaný a zbytečný a že stejnak už do práce přšila a tak... a přišla za půl hodiny, že jde domů, že si to se šéfem domluvila, že musí za pejskem :astonished: :astonished: :astonished: mě nas.... :rolling_eyes: :angry: ...... jako šéf by pustil každýho, ale kdo si dovolí mu tohle jít říct....... to je od ní fakt tak sprostý :confounded:
17. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI tak držím palce... :slight_smile: řekni manžovi že kupuje kvalitu :slight_smile: :wink:
17. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: no, to už jsem mu řekla :grinning:
17. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe taky zajdu k tinťonům, ale ne dneska, dneska je na padnutí :astonished:

jo a strie mám na bocích na obou, strašně rychle jsem se prý v dětství vytáhla a strie byly na světě :confounded:

amal tak dobře pořiďte :wink:
17. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Prostějko...kdyby přiznala, že chce jít taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko jsem zvědavá, jaký bude naživo :wink:
17. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek