Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
20. črc 2009

svoji tak to by mě zajímalo, kde v CA mají slevy 😲 já tam v sobotu na žádný nenarazila 😔 ale jinak jsem si koupila v jednom obchodě taky takový plátěný 3/4 a jsou to rovnou 42, mamča mě do nich přemluvila, že je budu moct nosit dlouho..... jinak já svý věci nezapnu.... 😖 jo jedny kalhoty co mi teď mamka zkracuje, tak jo a pak jedny ještě, ale ty jsou spíš tak na říjen a později, jsou z teplýho materiálu a v říjnu už je asi nedopnu... 😀 ale tak kdyby teď byla nějaká zima, tak mám v čem chodit... a zatím teda dopnu sukně, naštěstí a mám 3 šaty, ty taky zatím jdou.... trička jsou u mě některý problém, protože obtažený nechci do práce moc nosit, nechci aby to tu zatím někdo věděl, že jsem těhu, tak na to nechci zbytečně upozorňovat 😉

svoja
20. črc 2009

VER taky jsem to mela v planu....mam vlastne jen z mmb ty dvoje dziny (jedny nepouzitelny, druhy na pozdeji)...na ty nase briska se daji v poho nosit normal veci...ne teda vsechny...vcera jsem v aute a v kine sedela s rozepnutyma dzinama🙂

PROSTEJ a co tehu pas na brisko?

prosteja
20. črc 2009

sac tak já doufám, že když si tak v září koupím pořádný těhu kalhoty s pásem, tak že mi taky do konce vydrží 😉 a na kontrolu držím palec 😵

svoja
20. črc 2009

PROSTEJ meli tam vetsinu veci ve slevach 😲 😲 ...ale v HK

prosteja
20. črc 2009

svoji tak já si myslím, že na to velký bříško spíš seženu ty kalhoty už rovnou s pásem.... než kalhoty pod pupík, který pak třeba za další měsíc už nezapnu 😖 myslím tím, že někdo má bříško dole, takže pak se trápit tím, že mi ten těhu pás třeba sklouzává, to je naprd... a sac psala, že teď ke konci jí sklouzává i ten pás našitý na kalhotech a když si představím, že v té největší zimě já budu mít to největší bříško...... chci ho mít prostě pořádně zakrytý 😉 ale dřív jsem o tom těhu pásu samostatném taky uvažovala 😉

svoja
20. črc 2009

SAC a mela jsi tehu pas na brisko? me se strasne libej, ale mam strach, ze nedrzej...

svoja
20. črc 2009

prostej no me se prave libej...ty pasy

prosteja
20. črc 2009

svoji aha, tak v Praze na Chodově ani ťuk 😖 docela mě to zklamalo, protože tu myslím cat psala, jak tam ve slevách nakoupila a ono prd.... fakt ani jedny kalhoty, ani jednu halenku těhu neměly ve slevě 😔 a nejlevnější věc tam měli za 990,- 😲

verled
20. črc 2009

prostej:to já taky ne v zimě, to už mam velký těhu kalhoty...

prosteja
20. črc 2009

svoji jj, ty pásy se mi taky líbí, o to nejde... jak říkám, dřív jsem o něm i uvažovala, že si jednou něco takového pořídím... ale když teď vidím, jak v pase nic nedopnu, tak teď je mi nahouby a na to větší bříško bych o něm uvažovala, kdybych rodila třeba teď.... v tomto období....tak bych si řekla jo,bude teplo, pořídím jen těhu pás a kalhoty pod břšíko 😉 ale do té zimy to nechci riskovat 😔

verled
20. črc 2009

svoja, prostej, sac.jojo snad to bude v oukeji🙂
svoja no mě se fakt zdá že jak jsem ho měla do špičata tak se mi to teď rozlilo na celý břicho, takže zas vypadam jak tlusťoška.......

svoja
20. črc 2009

VER chichi...no ono se to asi fakt meni....ja mam na "spicce" ten spek, kterej jsem tam mela pred tehu a ted se jenom zvednul...byla bych rada, aby se rozplynul a rozpustil🙂

hehena
autor
20. črc 2009

ahooooooooj 🙂 všechny zdravím...

SAC držím palce na kontrolu...

PROSTEJ má blicí neděli 🙂)) to se picnu....

add těhu oblečení - ještě jsem nikde nebyla, ale kdes nakupovala PROSTEJ????
já bych šla pro těhu hadry v CA a HM snad jedině na václavák.... bo si myslím, že v těhle krámech v shoppingmallech mají většinou jen nějaký zbytkový zboží, bo nezavážejí tak často....
add to Mothercare - tos byla kde???

svoja
20. črc 2009

HEHE hoj, jak je?

prosteja
20. črc 2009

ahoooj hehe a mimi 😵

hehe k těm nákupům, já byla v sobotu jen na Chodově 😉 do města se mi jet nechtělo, v městě si říkám, že se podívám v týdnu, až půjdu z práce 😉 takže i Mothercare na Chodově... moc tam toho neměli, jen pár věciček, ale většina stála za to 😉

jinak mám opravdu blicí neděli asi nebo co..... 😀

a hehe ty kalhoty jsem koupila pánbůhví kde 😀 budu se muset doma mrknout, jak se to jmenuje..... halenku mi koupila mamča za 400,- v New Yorkeru a ty šaty jsem koupila v Camaieu... nebo jak se to sakryš píše... 😀 a tam měli teda velikánský slevy a ještě jsem dostala kuponek na 220,- slevu na přšítě 😀 takže jsem spokojená

hehena
autor
20. črc 2009

SVOJI ahoj... mno celkem bře... jen nerada chodím na záchod... :( mno byl to fakt mazec... takhle jsem nekrvácela ani předtím.... co ty?

prosteja
20. črc 2009

hehenko a křeče nemáš? 😖

hehena
autor
20. črc 2009

jo v Camaieu .) jsem se dívala asi před 14 dny... mají tam mi příde fakt těhu věci 🙂)) dlouhý trička, tílka, takový těhulkovský střihy, takže tam se taky chystám...

SVOJI tobě už ty rifle přišly???

prosteja
20. črc 2009

jo a v tom Camaieu měli i krásný halenky, takový volný, fakt krásný..... jenže jsem zase tolik nechtěla utrácet 😉

hehena
autor
20. črc 2009

no křeče jsem neměla... ale docela dost mě bolel podbřišek a brněly mě nohy... teď už nic...

verled
20. črc 2009

ahoj hehe a mimi.-)
svoja:no tak já ani uř nevim jaký břicho chci🙂)
hehe:tys měla zas nějaký problémy hehenko?? 😒

prosteja
20. črc 2009

jj hehe, vyloženě těhotenský střihy, ale mě přijde, že oni to nemají vůbec oddělený jako těhu... mě přijde, že oni to prodávají jako obyč oblečení 😅 ale slevy fakt parádní, kolem 300,- se pohybovalo všechno co jsem si zkoušela, zkoušela jsem si tam ještě kalhoty, ale ty mi nebyly..... takže v srpnu po výplatě se tam zajdu zase mrknout, když mám ten slevový kupon, tak abych ho využila 😀

hehena
autor
20. črc 2009

jj VER... v sobotu jsem docela dost krvácela... ouplně to ze mě teklo...

hehena
autor
20. črc 2009

jj PROSTEJ... to nejsou těhu věci... prostě to teď tak volný šijou... jen dobře pro nás 🙂))))) 😉

prosteja
20. črc 2009

hehe tak ale když nebyly křeče, tak to bude ok, uvidíš 😉 nezapomeň, že bereš nějaký ty léky, mohla ti tam prasknout nějaká cévka nebo tak 😉 ale chápu, že tě to vyděsí, až se bojíš chodit na záchod.... já tohle nepoznala, ani jsem nezašpinila a je mi líto, že zrovna ty tím procházíš 😔

prosteja
20. črc 2009

jj hehe to je pravda, asi to teď tak šijou..... ale v tom Camaieu mi to přišlo že to jsou fakt vyloženě těhu věci...... krásně volný, prostřižený...... stokrát hezčí než těhu móda v CA nebo HM 😀

verled
20. črc 2009

hehe:jeeežíínku au doktora jsi byla??já nevim , ale tohle by mě asi fakt vyděsilo jsi dobrá že to takhle zvládáš.....moje teta měla normálně MS až do 6týho měsíce.....nebo jdeš teprv k dr??

svoja
20. črc 2009

mmnt

hehena
autor
20. črc 2009

u dr. jsme byla při tom prvním slabším krvácení.. a to oproti tomuhle fakt nic nebylo... taky si říkám, že to nic není, že to holt takhle mám no... mám od dr. ten utrogestan a k tomu ascorutin, ten je vyloženě na krvácení... takže nemá cenu k dr. jezdit... jela bych, kdyby to i po tý hodině pokračovalo a měla jsem větší bolesti.... prostě jsem si lehla a čekala.......... kdybych náhodou dál špinila, tak si zajdu k dr. zas tenhle týden... ale teda si myslím, že oni stejně většinou nepřídou na to, proč to je...

PROSTEJ jj léky beru no... ale jestli teda něco "jen" ruplo, tak to byla mega céva... bo to bylo krve jak z vola...

hehena
autor
20. črc 2009

holky já teda takhle nekrvácím ani při MS, takže tohle bych asi za MS nezamněnila.. navíc poslední krvácení a špinění bylo před 14 dny, takže bych si taky jako řekla, že to může souviset s pseudo MS, ale takhle brzo ne....