Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
20. črc 2009

cat šířka lůžka 30cm, je hodně málo to je jen jako pravítko, proto mi ty x-lander přijdou malý spíš na letní mimi

hehena
autor
20. črc 2009

SAC moc gratuluju ke kontrole.. třeba se prcík moc nehýbe, bo už se procpává na svět, tak se na to usilovně soustředí 🙂

X-lander se mi moc líbí, ta stará kolekce teda asi víc - se mi tam zdá lepší konstrukce...
ale co mi vadí je - že nejde po i proti směru jízdy..... :( i když teda netuším nakolik to můžu využít...

VER prosím tě už ten snář nečti!!!!! 😔

hehena
autor
20. črc 2009

VER ale nám by se teda zrovna hodil... tu korbičku využiješ přes konec zimy až do jara a pak už je to fakt letní mimčo... do půl roku se do toho miminko vleze bez problémů...

verled
20. črc 2009

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-espiro-atlant...
hehe:můj kočík taky nejde přehazovat, ale to mi nevadí🙂prostě ho chci🙂
a číst už to nebudu🙂

hehena
autor
20. črc 2009

u toho janéčka nechápu, proč jsou vepředu 4 kola... na mě je ten kočár překolečkovanej...

verled
20. črc 2009

hehe:a hlavně předraženej😀

hehena
autor
20. črc 2009

ten espiro má takhle prapodivně šedou konstrukci nebo je to jen fotkou??? mi to příde jako plastový..

verled
20. črc 2009

hehe:ne má jí takovou matně stříbrnou, ale neboj umělý to neni🙂

hehena
autor
20. črc 2009

VER nevím jestli je předraženej.. říká se o něm že je to jeden z nejkvalitnějších kočárků, takže třeba se to fakt vyplatí...

verled
20. črc 2009

hehe:jo to já vim, ale 20000???to prostě je drahý, jen vydělávaj na dětech na co se podíváš na cokoliv je to předražený......a to mě štve..... 😒

prosteja
20. črc 2009

jů tady se vybírají kočárky 😀

cat79
20. črc 2009

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-implast-bolde...

taky zajímavé, kdyby to šlo i v jiné barevné lombinaci

cat79
20. črc 2009

No třeba ten casual play taky stojí cca 20tis, ale nám je to jedno kolik dáme za kvalitu, já zatím slyšela samá pozitiva..nevíte někdo?

prosteja
20. črc 2009

holky já teda vlezla v tu sobotu do jakýhosi prťavoučkýho obchůdku, měli tam jen 2 kočárky a můj to hned začal obhlížet a bavily jsem se o tom s paní prodavačkou...... tak jen pro info, kdo třeba není rozhodnutej, říkala teda, že takový ty tříkolky vyloženě do obchodu a na rovný terén, jinak si na to prý lidi dost stěžujou, že to je špatně ovladatelný...... a pak mi ještě říkala, že nemusím mít strach, když koupím kočárek třeba za 7000,- že mi neudělá tu stejnou službu jako kočárek za 20.000,-..... říkala mi, že má vlastní zkušenost a že na první dítě měla nějakej obyč a na druhý miminko si pořídili s manželem kočárek asi za 15.000,- a že teda nebyl špatnej, ale že jim udělal úplně tu stejnou službu 😉 takže si myslím, že 20.000 je taky trošku moc 😖

prosteja
20. črc 2009

a k té ceně, holky já myslím, že pro koho to není problém a je mu úplně jedno, jestli dá za kočárek 20.000 nebo musí šetřit, tak si asi vybírá to, co se mu líbí 😉 někdo hold musí počítat penízky a pak mu přijde 20.000 příliš 😉

sacvi
20. črc 2009

holky tak snad máte pravdu a už to brzo bude 😵
Teď mi kamarádka psala esi se může v 15h.dneska stavit 😀 Tak ju jdu čekat myslím rovnou mezi dveře 😀 Zatím pa

prosteja
20. črc 2009

sac to je dobrá kámoška 😀 tak papa a kdyby něco, tak piš 😵

cat79
20. črc 2009

Hlavně opatrně Sac🙂))
No já si asi ty mé favority vytisknu, pak se na ně půjdu osobně mrknout a pak se rozhodnu, ale je to teda strašně těžký v tom množství kočárků co na trhu jsou🙂
Ale Prostějko třeba ten casual play je sice 3kolka, ale má to přední kolo dvojité a prý to je na ovládání lepší než ta 2 přední menší, ty se tam prej protáčí, říkala jedna známá, ale ono asi taky záleží kde člověk bydlí a tak....
Jo a k těm Implast Bolder je i ta sportovní verze ve stejné barvě?Oni to nikde neukazují na obrázcích 😒

Koukám na Chirurgovén a je tam těhu chlap🙂))ale není těhu, ale vyšel mu //test a i HCG...zajímací🙂

Ježiš venku zase leje, holky holky mě bez dovči už asi odvezou☹((((a miláček někde lítá, a já mám tulící🙂))

prosteja
20. črc 2009

cat no já jen říkám, co mi říkala ta paní.... já jsem rozhodnutá od začátku, že tu trojkolku nechci, mě se jednak moc nelíbí, ale jednak jsem řídila od kámošky a strašně blbě se mi s tím jelo, třeba tady v Praze po kostkách...... 😉 ale někomu se zase líbí a nedá na tyto kočárky dopustit, to je o vkusu no.... já jen, že manža se na to ptal, on je takovej šťoura, tak prej co je lepší, jestli ta trojkolka nebo klasika..... a ona říkala, že záleží hodně teda na tom terénu, ale že někomu ty trojkolky nevyhovují vůbec, hlavně, když pak třeba jedou po nějakým horším terénu 😉 tak jsem sem hodila zkušenost nezávislé paní, kdyby se někdo třeba rozhodoval mezi trojkolkou a klasikou, tak mu to třeba pomůže 😉

prosteja
20. črc 2009

ale jinak jsem cat taky slyšela (ale to mám fakt z druhé druhé, jako že jedna paní povídala 😀 ), že ty kočárky s těma dvouma menšíma předníma kolečka se řídí nejhůř 😖 ale to fakt nevím, to mám jen zprostředkované 😉

carculka
20. črc 2009

ahooj holky..tak jakpak se mate??

prostej..ty jsi byla nakupovat jo 😉 no v ca jsem taky koukala a hruza bes...hm tam meli pekny dziny s tim pasem...jinak jsem se ale rozhodla ze ete pockam a koupim je az dyl-zatim se vejdu do svych a tamty koupim az uvidim jestli mi to pujde jen do briska nebo vsude...

hehe...zase si krvacela?je mi to lito..drzim palecky,urcite je a bude vse o.k. 😉

cat...tak musis pritele rychle privolat 😉
a kam chcete na dovcu??

cat79
20. črc 2009

Tak to já jsem viděla na vlastní oči, na čarodějnice měla jedna holčina ten s těma malýma předníma kolečkama a nemohla vůbec vyjet malej kopeček, tak jí tam pomáhali, ale kolečka se točila sem a tam, tak jsem si říkala, že kdo to jako vymyslel, design super, ale praktičnost nula...tu trojkolku ještě ozkouším, mě se teda jednak líbí, ale netrvám na tom, jestli se zamiluju do jiného designu, skousnu i 4 kolečka🙂
Ale u mě to musí být láska na 1. pohled...a to jsem teda zvědavá kdy a kde mě to potká s kočárkem🙂))hihi

jo a tady začala bouřka jak trám...chjo chjo chjo☹((asi se na stáří přestěhuju na floridu jako Matuška🙂

prosteja
20. črc 2009

a co mi teda ta paní poradila, tak mi říkala, že než kočárek koupíme, tak si určitě rozmyslet, jestli je to vyloženě jen na to, že pojedeme s prckem po chodníku nebo na rovné dlažbě v obchodě anebo občas vyrazíme třeba i na polňačku nebo na nějaký horší terén 😉 pak si prý máme dát taky pozor na dobré odpružení, že prý s čím třeba mají zkušenost, že si lidi koupí kočárek "nehoupací" jak ona říkala, že to je stejnak naprd a pak zjistili, že v tom horším terénu je to naprd, že kočárek hrozně drncá a miminko v tom vyloženě lítá 😲 tak to mě třeba docela překvapilo...... hned mi to ukazovala jeden tam měly pevný a jeden "houpací" takovou tu klasiku nestárnoucí a říkala, že když je to dobře odpružený a ještě se mírně houpe, tak že je to nejlepší.......... 😉

prosteja
20. črc 2009

ahoooj carcul 😵

cat tak máš zase dobrý, že se nemusíš moc ohlížet právě na cenu... 😉 když se ti bude kočárek líbit a bude praktický a zamiluješ se do něj, tak je ti asi jedno, jestli za něj dáš osm nebo 15 tisíc...... to máš dobrý, nejsi tímhle omezená....... 😉

cat79
20. črc 2009

jejda, to je aspektů, co?no ještě že na to máme ještě skoro 6 měsíců🙂))))

Ahoj carcul, my chceme na santorini so Řecka, našla jsem super cenu a zájezd z Německa, ale ještě čekám co řekne miláčkovi jeho big boss, jsou žně a on musí pořád řešit samé problémy s kombajnama a tak, ale já už se včera normálně rozbulela, že to tu nedám, nudím se jak blázen, práce v tomhle počasí nic moc, chodím teda cvičit a tak, ale ani na zahradu to není, nákupy mě neba, hlavně teď když člověk musí nosit pořád pláštěnku☹
jsem z toho už na palici☹o víkendu jedeme do Krumlova, tak se jen modlím ať neleje, máme lístky do toho otáčivého divadla na Rusalku a to by v dešti zrušili☹(((

prosteja
20. črc 2009

ale tak to byla vůbec moje první zkušenost, s někým se bavit o kočárku... já do toho obchodu vlezla, jestli tam nemají nějaký těhu oblečení a můj se tam půl hodiny vybavoval ohledně kočárků 😀 ale zase to byly zajímavý informace, paní byla fakt příjemná, nic nám nenutila, docela všechno vysvětlila...... mě se třeba líbilo, že nám rovnou nevnucovala ten nejdražší kočárek co tam měli.... 😖 to já nesnáším úplně.... už se mi to párkrát stalo u jinýho zboží, že jsem si třeba něco vybrala a šla se na to mrknout do obchodu a tam hned prodavač, že jsem si vybrala úplně blbě a překvapivě mi doporučil zboží jednou tak drahý 😀 takže nemám ráda, když se na něco dívám a prodavač hned letí, že tady to dražší je nejlepší 😉

prosteja
20. črc 2009

jj cat, aspektů je to až moc 😀 ale tak máme na to spoustu času, takže určo dobře vybereme 😉

cat79
20. črc 2009

...asi začnu zase plést a háčkovat🙂)))
No je to snad nejhorší léto co si pamatuju...kdyby byla spoň zima, šlo by lyžovat a tak, v tomhle se nedá dělat NIC, jen milovat🙂))ale i to je fajn🙂)))ale celé léto????????

prosteja
20. črc 2009

cat léto je šílený no... ale má být zase teplo prý 😉 tak snad se to vyčasí.... já jsem strašně ráda, že nemám žádný problémy a můžu chodit do práce, i když se mi ráno nechce vstát a nadávám, tak děkuju každý den, že můžu být v práci, já bych doma regulérně zblbla 😀