• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jeee holky tak Peta rodi!!tak to je super!!!to na ni moc myslim a drzim pesti... :dizzy_face: :dizzy_face:

holky me od ty kontroly boli podbrisek,bricho,obcas mi to jde do zad a hlavne jsem porad nejaka nafoukla a chce se mi porad na zachod...proste jako kdyz me ma prijit MS...treba v noci taky pojedem,ale to si pekne a ruzove planuju :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Efi to jsem zvědavá i na tebe :slight_smile: :slight_smile:
A co znamená když mě občas nečekaně píchne v podbřišku že až nadskočím..to jsou poslíčci? Nebo je to kopání do močáku? :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no angeth taky jsem na sebe zvedava,ale je to takovy jiny a divny nez jindy...a hlavne to trva skoro cely den...tak uvidim...no angeth myslim,ze to se tam Vendulka jen nejak vrti a vzdycky te blbe kopne nebo tak neco...me Davidek porad zase kope do trisel a nebo se me ted porad pohybuje u cipku a tyhle dva pohyby jsou fakt od nej hrozny :grinning: kdyz je u tech trisel tak ho vystouchavam
20. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě u třísel šimrá ručičkou :grinning:
Prý než začne porod tak máš spíš průjem jak se tělo čistí..a můžeš třeba i zvracet..
20. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me prave porad bubla v brise a jsem hrozne nafoukla a na zachode uz jsem byla asi trikrat a to jsem skoro nic nejedla,ale na zvraceni mi teda neni,spis me boli to bricho a podbrisek a prijde mi ze ho mam od odpoledne porad takovy tvrdsi
20. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však už má Davidek taky docela načase :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale myslim,ze on si to jeste nemysli,ze to zase jen prejde a pristi utery pujdu vesele zase na kontrolu :slight_smile:

a angeth co ty jeste tady??se ti nechce spat??
20. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi tak dobrou noc a budu na tebe myslet :wink:
20. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždyť už jdu :grinning:
20. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale takhle jsem to nemyslela :grinning: to tady budu sama :frowning2: tak ja asi taky pujdu...tak dobrou noc angeth tobe i Vendulce... :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

no holky, to jsou novinky..... na petulku moooooooc myslím, jestli ještě nemá malýho u sebe, tak už určitě rodí a bude to mít brzo za sebou...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

efi vypadá taky nadějně, no teď jsem na ně zvědavá se sac...... jak se budou předbíhat :grinning:

hypo velikáááááááánská gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je asi tak co jsem pochytila..... :wink:

ještě k těm kočárkům...... já bych taky úplně nevěřila tomu, že nejlevnější kočár (ani nevím za kolik se dá koupit) se může rovnat tomu nejdražšímu :wink: myslím si, že hodně dobrý je, když má někdo ve vašem okolí s některým zkušenosti a můžete si ho třeba i vyzkoušet :wink: to je asi velká výhra..... jinak to chce holt určit si nějaké ty priority a pak jít vybírat...... :wink: ale myslím si, že když si vyberete dobrý kočárek, třeba z 9 tis. tak vám může udělat tu stejnou službu jako kočárek za 20.000,-.... může ale nemusí...... mám podobný zkušenosti jako amal třeba se spotřebičema a levný spotřebič bych prostě nekoupila..... zároveň ale nemůžu kupovat ten nejdražší, protože na to fakt nemáme :wink: takže volíme vždycky zlatou střední cestu.... ani nejlevnější, ani nejdražší, určíme si přibližně cenu a snažíme se vybrat co nejlepší, co v té cenové relaci nabízí...... to stejné bude asi s kočárkem...... já třeba patřím mezi ty, co si musí tu horní cenu +- stanovit...... :grinning:
21. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já dneska ráno málem poblindila chlápka v metru.... holky tak rychle jsem z metra nevylítla ještě nikdy :sweat_smile: vyběhnu na nástupiště a rozhlížím se, kam to hodím :grinning: protože koše dole na nástupišti samozřejmě žádný :angry: :rolling_eyes: už jsem vytahovala pytlík, že tam normálně potupně vrhnu, lidi na mě hleděli a nakonec si to to moje břicho rozmyslelo :grinning: a byl klid....... :grinning:
21. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já mám dneska holky manžu v nemocnici na kompletním vyšetření :pensive: už vůbec neví, co mu je..... měl zánět průdušek, ale to už je skoro půl roku a pořád chrmle..... no nejlepší varianta prý je, že by to bylo nedoléčený, nasadí silnější prášky a je to, to se prý stává...... nejhorší varianta je pak posranej jícen :astonished: tak jsem zvědavá co mu řeknou :pensive:
21. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky a už máme jasno...... není to ani nejlepší ani nejhorší varianta :grinning: někde mezi.... alergie..... :sweat_smile: hmmmmm, takže už jsme doma alergici 2 :grinning: paráda...... no a protože chodí tam kam já, tak si našli s doktorem i mou kartu, doktor do toho mrkal a říkal teda, že miminko už to teď má z obou stran, takže jsme mu to mohli v genech předat oba :rolling_eyes: super.....
21. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko prvušky:slight_smile:...nové fotky protože už jsme 17tt koukejte:slight_smile:
21. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:jeee petulka rodí??no hurááááá hurááá:slight_smile:))
hypo:další holka:-/grrr já chci taky.-)
prostej:článek mazec, ty tu povídáš sama se sebou??.-)
21. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj ver a mimi :dizzy_face: bříško krááááásný :dizzy_face: už se nezapřete :grinning:

ver jj, psala tu včera sac, že když petulka do rána neporodí, tak jí to v 6h budou vyvolávat..... tak buď už to má za sebou nebo si to právě prožívá :wink: sac prý napíše :wink:

a povídám si tu viditelně sama se sebou :pensive:
21. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:no ale včera jsem měla depky jak mi spadlo a dneska ráno jsem se probudila a bylo tam:slight_smile:uplně jsem koukala jak už se vystavuje v leže:slight_smile:mam ho těsně kolem pupíku proto ho mam špičatý:slight_smile:tak to se těším na mimi:slight_smile:
21. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem zvědavá, jestli ti už řeknou pohlaví..... vím, že bys radši holčičku, já ale zatím tipuju kluka :wink:
21. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:tak víme že tam pohlaví už je uplně udělaný:slight_smile:a že by se to teoreticky púoznat mělo, tak uvidíme:slight_smile:...no možná kdybys viděla můj xicht tak nemluvíš.....takhle:slight_smile:
21. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vím, že by to jít poznat mělo, ale někdy může být mimi otočený nebo mít mezi nožičkama třeba pupeční šňůru a pak to prostě doktor nevidí :wink: ale budu držet pěsti, aby bylo pohlaví krásně vidět.... a promiň no, už to teda říkat nebudu s tím klukem..... ale myslím si, že svět by se snad nezbořil ne? hlavně, že to bude zdravý :wink: teda to si aspoň myslím já :wink:
21. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej.ale to je jasný je uplně jedno jestli to bude Vanda nebo Tadeáš:slight_smile:hlavně aby bylo mimi zdravý :astonished: ....já tam budu sedět a vrtět se tak dlouho dokud vidět nepujde:grinning:D
21. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a miminka!!

jdu se jenom podivat jak Peta a zase mizim...ale jeste koukam ze se sac neozvala,tak budu prubezne koukat..

prostej to jsem rada ze to manza nema nic vaznyho a tobe verled se uz brisko pekne zvetsuje :dizzy_face:

jinak holky my nerodime,ale je to porad stejny jako vcera,podbrisek a bricho docela boli,skoro porad mam to bricho tvrdy a zacinaji me bolet uz i zada chvilkama,tak jsme na to teda zvedava,co to ma jako byt a jestli se to rozjede...tak ja se jdu nasnidat...zatim ahojky
21. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím verled, že v závěru ti to bude úplně jedno, jestli holčička nebo chlapeček.... ale když si víc přeješ holčičku, tak držím palec, aby se ti krásně ukázala a byla to opravdu holčička :wink:
21. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj efi a Davídku :dizzy_face: sac ještě nepsala........ a vám držím pěsti, aby se to taky pěkně rozjelo :wink:
21. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...my jsme včera s manžou kecali asi do půlnoci, Vendulka se do toho předváděla, no sranda :grinning:
Ráno jsem sem naběhla co nového a koukám, že jen alergie u Prostějky v rodině :unamused: :frowning2:
21. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Verli, bříško už se krásně ukazuje :dizzy_face:
21. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj všechny:slight_smile:)
To jsou novinky, takže Peťulka už to má asi za sebou, nebo to každou chvilku bude...to je nádhera, bude to tu teď samé miminko:slight_smile:))

Verled nojo, my už jsme taky 17tt:slight_smile:)taky dodám fotečku, já dnes ráno měla mrňouska napravo, zdá se mi, že se mi jako nadulo bříško hodně dole, ale když si třeba pčíknu,tak to zabolí, musím opatrně:.))))

Včera jsem měla taky depky, z té dovči, chci tolik k moři a do teplíčka, ale asi to půjde až v září, to je děs, snad to uteče, to už budeme oěkná kulička:slight_smile:)))

Prostějko tak to jsi šikula žes to udržela:slight_smile:)metro musí být strašný, hlavně když ty lidi smrdí, na to jsem háklivá zase já:slight_smile:)

Holky dneska 10.45 první cvičení pro těhulky, pak vám poreferuju:slight_smile:))
21. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek