• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
CAR ahooj, no me to uplne tak prislo, ze byl takovej vysoupnutej ven:slight_smile:

Jak je?
21. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,tresti mi hlava tak za chvili zalehnu..jinak to jde...a copak vy?? :grinning:
21. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krom toho soku vcerejsiho...dobry
21. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji já go měla taky!!!jako na tom trojúhelníčku nad ochlupením, úplně nafouklé a tvrdé...ale hned to splasklo, ale taky jsem koukala co to jako je...a ten můj teda poprve chtěl sám od sebe, před tím měl asi fobii že miminku ublíží a nechtěl se se mnou milovat, teda spíš i kdyby chtěl..nešlo to:frowning2:ale už je to OK, ale mě stejně zase trápí ten výtok, takže jsem si to ani moc neužila...děsný:frowning2:

Carcul asi zase tlak, proto tě bolí hlava, já jsem celé odpoledne na zahrádce a opaluju se ve stínečku a jsem na PC...pohodička, ale začíná se mi dělat nevolno...
21. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT vytok me trapi taky porad....a k tomu obcas i traveni....chjochjo
21. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to vám asi jen ztvrdlo bříško..děloha je sval a zrovna nejspíš trochu pracoval ne? :sunglasses:
21. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat...:slight_smile:..a jinak od zacatku tehu vubec sam nechtel??

svoji,vytok mam taky uz od zacatku a dr rikala ze je to normal...bez intimky ani ranu
21. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ANG, ale me to cele jakoby vylezlo ven...bylo to brutalni...a fakt silene tvrdy...jsem uplne litovala toho broucka:slight_smile:

CAR no...je to neprijemny...ale zas nespinim, nekrvacim....tak aspon tak...
21. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a co vsechno uz mas peo mimiska?
21. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
car dohromady mame 5 bodycek, zateplenou soupravicku (katatka, mikinku, oboustrany kabatek), cepicku a dvoje ponozticky, ktery jsme dostali...ty bodycka jsou ale vetsi a ta soupravicka je 62, takze pro uplny miminecko malicky nemame nic....vy uz neco mate?
21. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,tak ta 62 je pry kolikrat i mlinkejm-kamaradka kdyz mela malou tak ty mini veci ji temer zadny neoblikla-byla veelika..a i jsem cetla na mk ze kombinezky a tak berou v 62....
jinak ja uz neodolala-viz albicko :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
car no asi mas pravdu...ale uz se tesim, az zacne ten pravej nakupovaci boom:slight_smile: manzel chce zacit az na podzim....jj, do albicka jsem koukala, roztomiloucky...taky jsi neodolala co?
21. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji-neslo to(odolat).jinak nakupovaci u nas zacne taky az dyl...manza taky chce pockat nekdy na podzim a pak pomalu zacinat a souhlasim s nim-jen obcas (sem tam)jeden kousek :grinning:
21. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,můžu mít otázku na carculku?
21. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na tvé testíky,mám teď stejné duchové na testu jako jsi měla Ty.Můžu vědět po jaké době se ti ukázal první duch a za jak dlouho začal sílit?
21. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
venysko ptej se :grinning:
21. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
venysku ja mela prvniho ducha az 14dni po ocekavany ms a zacal silit prubezne(testovano kazdy den)
21. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem totiž 10 DC a duch je vidět až po zaschnutí testu,ukázal se ti duch už v limitu?
21. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul:Pamatuješ si prosím název toho bílého testu co máš v albu?
21. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
venysku ze zacatku myslim ze nee,no ale spis to tyk tipuju, kdyz jsem se chvili koukala tak nic a pak sla pryc,jelikoz jsem po tech x testech negativ uz tam nestepovala a pak najukla a tam duch.. :grinning:
21. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
venys..jojo byl to Best a mel byt udajne citlivejsi a pritom me vylekal se slabsi(jsem jinak mela vsechny mama) a mamatest silil
21. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já testuju mamatestem,ale musím se na to fakt dlouze zadívat a vidím ducha,i manžel ho viděl,ale bolí mě břicho jak když to mám dostat,a bradavky mě bolí už 3 den od ovu
21. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
venys..urco bude silit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to brisko je (myslim)normalni
21. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím,spíš tomu už nevěřím,mělo by to sílit den ode dne že?není brzo na testování?Poslední menses jsem měla 20.6.A ovu jsem měla až 21 DC
21. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
venysku,jsou holky kterym se to ukaze v den vynechani a holky ktery si museji pockat...jak rikam ja pocitala s vyvolavackou jelikoz uz mi to prislo dlouho ze tam neni nic...no a nakonec se ukazal..byt tebou tak o zkusim obden at se tak nenervujes :wink:
21. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji
21. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
venys gratulace...
21. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni vubec zas venys,mne tu pedti zas radili holky :grinning: :grinning: a pak dej vedet jak bude carka silit :wink:
21. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:děkuji,ale pochybuju že tomu tak bude.Duch který se ukáže až po dlouhém zaschnutí testu,druhý den nezesílil,pocity jak když to mám každou chvíli dostat,akorát ty bradavky,ta bolest a citlivost,a šimrání a pnutí v prsou,to neznám :unamused:
21. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
venys,urco bude silit,drzime ti palecky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek