• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
anget: ale ty jsou hezký, ne?
24. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Hehenko :slight_smile: :slight_smile:
Jojo Amalko, to je dobrá značka :wink:
24. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE je toho mnoho, všechno to zní jak nějaký tajný hesla a vůbec se v tom nemůžu vyznat... a za boha se mi to nechce studovat, který jsou jako lepší a který na co.... no prostě zmatek pro mě...
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
To přijde Hehenko...jak se cítíš?
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nejradši bych, aby mi někdo nadiktoval co mám koupit, co je nejlepší a zároveň vyjde nejlevněji a bylo by to... :slight_smile:))
24. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko viz předchozí stránka :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: ANGEthko bře se cítím... nechutně spokojeně :slight_smile:))) :grinning: :dizzy_face: a kontroly se asi nedočkám... jsem zvědavá jako blázen fakt že jo... :grinning:
ahooooj hehe :dizzy_face: spolubojovnice :grinning:

ahoooj zubaj :dizzy_face: jak je? :wink:
autor
pročtu.... už jsem něco málo dočítala... ale mám z toho mozkovnu na kaši :grinning:
autor
ahoooooj PROSTEJííííí :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem to vše nastudovala díky tomu, že jsem doma a ležím..jinak bych taky neměla šanci se orientovat :sunglasses:
24. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a nechutně se na všechno těšíííím... na těhotenský břicho, hadry, oblečky na mimčo, první blbůstky... nakupování v ikee, natěšený prarodiče, na hodnou tetu... prostě je toho mnoho na co teď myslím...
24. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
anget taky stačí klasika bílé pleny a na to ty svrchní kalhotky.. pochopila jsem to správně :grinning:

hehe taky se cítím strašně spokojeně :wink: prostě tak nějak jinak :grinning: a na kontrolu už se strááááášně těším, i když vím, že mi nic moc neřeknou, ale aspoň prubnu nového doktora, zaregistruju se a snad mi vezmou tu krev a vyloučí se mimoděložní :wink:
24. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no kvůli tomu mimoděložku mě štve, že nejdu dřív............ :/
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe :grinning: já normálně ztratila chuť na takový to nakupování oblečení pro sebe a třeba knížek, na který jsem ujetá..... :grinning: teď jsem byla s kolegyní v knihkupectví, protože tam pro nás měli nějaký slevy a tak jsem si jako cosi vybrala a šla pryč :sweat_smile: no to se mi u knížek ještě nestalo :grinning: a naopak se těším na nakupování plínek a dudlíků a postýlky a oblečků a tak.... no prostě jiný stav :wink: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe neboooj, bude to ok :wink: vůbec na to nemysli :wink:
24. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jsem si myslela, že mi budou stačit bílé pleny a svrchní kahotky, pak jsem zjistila, že nejlepší jsou vlňáčky ( nejvíc prodyšné) a tak mám i vlňáčky...a pak jsem viděla ty plínky "vše v jednom" za dobrou cenu a navíc si je holky taky chválí..
ahojky prostej,... jj, celkem dobry... :slight_smile:.. co ty, jak se citis?... :wink:
u mimoděložního se myslím tvoří daleko pomaleji hcg, takže si myslím, že pokud nám tak rychle tmavnou čárky na testíku, tak to bude ok :wink:
Holky počkejte až vám dr. řekne: Tak vám gratuluju maminko, tady je vaše miminko, vidíte tu tečku? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Zubaj, ty příští týden nastupuješ do nové práce?
24. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Angeth... jj,.....1.7. :slight_smile:....
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jj anget, já to myslela do začátku :wink: jako že víme s holkama čím začít.. klasický plíny a svrchní kalhotky :wink: a ještě se zeptám... co do porodky? přibalíš si zrovna tyhle plínky? :wink:

zubaj cítím se tak nějak báječně :dizzy_face: špatně mi není, jen jsem víc unavená......prcek malej, ještě ani nevíme, jestli je vše ok a už mi takhle bere energii :grinning: :sweat_smile:
24. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
A těšíš se? Nebo máš trochu nervy?
24. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostějko do porodnice je brát nebudu, ještě by mi je tam někdo ukradl :grinning: Ne, než se naučím pracovat s miminkem, tak papírové, ale doma už látkové..
24. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
anget no nevím, jestli mi vůbec utz bude dělat :sweat_smile: asi jo, ale vidět tam nic nebude :wink: si myslím já....... ale na tu větu se strašně těším :grinning:

zubaj tak budu držet palec :wink: aby se ti v nové práci líbilo a byla jsi tam moooooc spokojená :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej... no, však je to nový život a dává o sobě vědět a potřebuje energii,.. :grinning:...

angeth... těším se, ale zároveň mám žaludek jak na vodě.. :sweat_smile: Ale bude to dobré, toho šéfa znám už 11 let, když jsem přišla do Prahy, tak to byl můj první zaměstnavatel v Praze, teď je to spíš kamarád... a ty lidi, co jsou tam také znám, protože se to prostě všechno točí okolo branže a ty lidé se nemění...
24. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej... díky, myslím, že to bude dobré... :wink:
24. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zubaj to dává a tou energií fajt hoooodně :grinning:

anget jj, já si to myslela, že do porodky si je brát nebudeš :wink:
24. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
zubaj určitě... :wink: každá změna je k něčemu dobrá :grinning:
24. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek