• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Hehenko, ten pocit mám a není to jen pocit..už od začátku
23. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hehe,taky toze mne tece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny:slight_smile:
Tak tady byla taky bouře jako trám, až nám to shodilo truhlíky se slunečnicema:frowning2:ale našrěstí se nezlomily!!!
Taky moc děkuju za všechny pochvaly bříška:slight_smile:)
A na co to vidíte u mě?holčička nebo chlapeček?:slight_smile:)asi je ještě brzy na věštění:slight_smile:ale obličej se mi konečně spravil, po té mé kosmetice se mi vrátila moje čistá pleť, jupí!!!!

Já se taky mrknu na ty stránky Monči:slight_smile:)ať si nasbírám inspiraci:slight_smile:))))
Hehenko radši si zase skoč k Dr., vždycky je to leoší, navíc budeš mít další fotečku:slight_smile: a pak 5.8. zase...já jdu taky 5.8. na kontrolu:slight_smile:)))
23. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..a jakou ted pouzivas kosmetiku??
u nas taky lilo :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tady to vypadá na další bouřku...

CAT u tebe tipuju kloučka... :slight_smile: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL volat už tam teď nemá smysl, zítra tam jdu, tak se uvidí .) :wink:
23. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a co tipujes u svojenky,mne prijde ze maj obe krasny pevny briska..a u holcicek pry byvaj vic rozprostreny a pribira se vsude..a mne prijde ze obe maj jen briska...
23. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Hehe tipuješ mi chlapečka:slight_smile:))no kéž by:slight_smile:) jak se blíží ten den D co nám možná řeknou pohlaví, chtěla bych čím dál víc pindíka:slight_smile: ale je mi to líto říkat, ale když to bude pipinka, budem taky mooc šťastný:slight_smile:)))

Ty jo, ty bouřky jsou hustýýýý!!!!bojim bojim:frowning2:chudáci lidi a zvířátka:(a kytičky:frowning2:
23. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen nakukukuju, dneska jsem byla celý den na chatě a zítra jedu fuč něco nakoupit pro tu naši Amalinku, budu ve čtvrtek :wink:
23. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face: jdu vás jen pozdravit, už tu mám nachystanou práci s termínem, tak dneska dopoledne se tu asi moc nezdržím :confounded:
24. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hulava byla u nás včera parádní, doufám, že jste přežily ve zdraví všechny...... nám jen málem na auto spadl cizí stůl z terasy, tak tak ho minul a rozbil se, střepy všude..... a nateklo nám do baráku pode dveřma (jako ne do bytu, ale do domu), takže máme zase co reklamovat :angry: jinak snad nic hroznýho :wink:
24. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe díky za odkaz s tou Krčí, určo to pročtu :wink: já nevím, ta holčina co jsem si s ní včera psala tam rodila, je to asi 3 týdny nebo tak nějak :wink: .... co teda říkala, že tam mají přípravný pokoj a když není volný porodní box, tak musíš ležet na tom přípravném pokoji, ale manžel tam s ní byl :wink: ona tam teda ležela víc dní, jak se jí to nechtělo rozjet, ale ten poslední den tam s ní manžel byl celou dobu... něco strávily na tom přípravným pokoji a pak se uvolnil porodní box, tak šli rovnou tam....... záleží na obsazenosti no... ale to tě nechci děsit hehe, to je tak snad v každé porodnici :confounded: když je volný sál a nemají rodičky, tak se ti může stát, že si porod jako moje kámoška třeba v Podolí užiješ 2 dny v naprostým soukromí na sále, ale když je pak v porodce plno, tak taky ležíš s víc ženskejma na přípravným pokoji :wink: jo a jinak s tím sezením venku, tak třeba to Podolí to vím, tam jsem byla za kámoškou a ta musela z pokoje taky ven :confounded: teda jako tatínkové nebo návštěvy na pokoj mohli, ale sestry je prosily ať raději stojí :astonished: na chodbě, protože na pokoji byla se třema ženskejma, 2 byly po císaři a docela hotový a prý pokoj hrozně malinký, takže narvat tam třeba 3 lidi, co se na tebe přijdou podívat je nemyslitelný :confounded: tak já nevím....... ale každopádně díky moc za ten odkaz, určitě si počtu, zatím jsem ale rozhodnutá pro tu Krč, slyšela jsem na ni zatím jen chválu :wink:
24. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky a kolegyňka už mi tu klepe na rameno, tak jdeme makat... zatím papa :dizzy_face:
24. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej si tady zzase mluví pro sebe?.-)))

dobrý ránko:slight_smile:
něco novýho?
24. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nemá cenu psát že sme pořád 2v1 že ne?? :grinning: Co se včera událo zajimavého? Nepřišla sem o něco? :slight_smile:

Jinak včerejší promoce paráda (pyšnější manželka tam snad nebyla :grinning: ) a večerní oslava eště lepší :grinning:
24. črc 2009 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Sac, já na tebe myslela jestli náhodo nepojedete..a ono nééé
24. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:no teď se čeká na tebe a pak se to rozjede:slight_smile:
:wink:
ahoj ange:slight_smile:
24. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já snad neporodím už nikdy :sweat_smile:
Kurňa a tak bych chtěla.. :frowning2:
24. črc 2009 v 09:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac nezoufej..
Ahojky Verli :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:neboj vypukne to každou chvilku a co efi??dlouho tu nebyla ne??
24. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně už to příjde nekonečnýýýý..a všichni mně včera říkali jak mám břicho eště moc nahoře (přitom dle mudr je mimi úplně dole) a že budu rodit někdy až 10.8. a to fakt povzbudí akorát sem byla naštvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože????? až 10. 8.? to fakt budem rodit spolu :sweat_smile:
24. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo vidíš angethko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda ne že bych s Tebou rodil nechtěla ale jakto to už je na mě mooc pozdě :grinning:

efulka nevím co..?!
24. črc 2009 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooooj holky :slight_smile: tož jsem tu... dolezla jsem až teď neb jsme ještě pobíhali po pze... u dr. jsem nebyla, dneska už nešpiním a hlavně tam ještě nebyl... vysosli mi 4 zkumavky :slight_smile: a bylo.. fofr... :wink:
24. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj všechny!!
taky doufám, že jste všechny po včerejšku OK, bylo to děsivé, ikdyž teda tady u nás asi menší peklo než v Praze a dál...
Dneska si jdu udělat zelenou kartu na golf, takže 2h zkouška, tak držte palečky!!!
Všem přeju krásný den, pak napíšu jak jsem dopadla:slight_smile:)

Sac teeda až 10.8:???není to pozdě?Tak zkus umýt okna, dej si dc víka a sexík a jedeš:slight_smile:))držím palečky ať to přijde co nejdříve a ať máš už klídek s miminečkem!!!
Ale Efi říkala, že když něco tak napíše, pokud jí to nechytne někde venku..
Ahoj Hehe, Cat a miminka :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hehenko a cat i miminka :slight_smile:

Cat to jako pozdě je :angry: Mám termín 4.8. Mě chtěli asi naštvat :rolling_eyes: Jo a cat já můžu dělat všechno ale s mimouškem to prostě ani nehne :sweat_smile: A nepude ven a ne a ne a ne :grinning: :confused:
24. črc 2009 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediná moje spása je prostejka která mi to plánuje na víkend :grinning: Ale esi o víkendu nic tak mě už fakt klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
24. črc 2009 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek