• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Ahoj holky, prostejko tak držím palečky určo bude vše ok :slight_smile:

Jinak sem na tom jak efi..taky nerodíme :unamused: A esi brzo nebudem tak Vám říkám že se zblázním..od pátku mě bolí na pravé straně podbřišku a bolest vystřeluje přes tříslo a kyčel do celé nohy..chodit skoro nemůžu a dyž už se někam belhám tak je to bolest jak potvora že se mi až chce brečet :sweat_smile: A na dnešek mě to už bolelo i v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mimoušek mi tam asi zase něco utlačuje..Ach jo..a pak si člověk má konec těhotenství užívat-hmm fakt super :frowning2:
27. črc 2009 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prosím poraďte mi.Mám na toaleťáku nahnědlé skvrnky když jdu na malou.4 dny na testu duch(mamatest).Posled.menses 20.6
27. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych byla těhu,je to normal?
27. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosímmmmmm
27. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj SAC... ani nevím co ti napsat.... snad už se to brzo rozjede a budeš mít tohle nekonečný období za sebou!

VENY no těžko říct co to je.. může to být pseudo MS, nebo prostě špiníš... my to tu teď řešíme taky... já špiním v podstatě furt a někdy i krvácím... gyndař mi na to řekl, že nemůže věštit, že někdo jednou zašpiní a je po všem a někdo špiní třeba celý 4 měsíce těhotenství nebo dokonce celý těhotenství a všechno je ok...

na to ti prostě nikdo neodpoví... i kdybys šla k dr. tak tam uvidí maximálně dutinku, ale jestli i to tě uklidní, tak jdi! lepší než se stresovat!
27. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je šílený,já mám takovýho idiota doktora,jiný tady není,nevím zda si mám koupit test další nevím co dělat
27. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VENY no nepomůže ti nic jinýho než se uklidnit... prostě jsi na začátku a je to buď a nebo...

i my ještě máme před sebou rizikový minimálně další 3 týdny, v kterých se může udát naprosto cokoliv!
trošku klid má člověk když přejde do druhýho trimestru...
27. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zase jsem si vzpomněla na ANGE... ta zas musí myslím od 20tt ležet - protože jí hrozí předčasnej porod... nevím, ale někdo v těhulenství nemá chvíli klid a furt se mu něco děje a jinej si to v pohodě užívá...
27. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ tak jak???
27. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě si vemu tampon a uvidím,tamponem nic nezkazím ne?
27. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj kočičky!!!!
Tak po nádherném víkendíku a oslavě výročí 2 roky:slight_smile: se zase hlásím u straje:slight_smile:)hihihihihi
Jejda, dočetla jsem akorát že Hehe, prostěj a venyska špiní, ale to bývá normální, hlavně nic nezanedbat a šup k doktorum!!!!
Já si jdu zacvičit a pak musím úřadovat, snad bude nádherně a budu se u toho i opalovat:slight_smile:)
Jinak Krumlov neměl chybu, rusalka taky, byl to zážiteček:slight_smile:Ještě jsme se včera stavěli v Sázavě na chatičce takže toho máme až až:slight_smile:)Bříško roste, ale pobolívalo od pátku:frowning2:ale asi se roztahuje.
Tak holky držím palečky, krásný den všem 2v1:slight_smile:))
Efi miminku se na svět ňák nechce koukám:slight_smile: a Sac asi taky:slight_smile:)))holky holky:slight_smile:)kdypa to budeeee????
27. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám zkusit test???Vlastmě poslední jsem dělala v sobotu a byl duch
27. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tampon si fakt neber VENY!!! já nosím pořád slipovoou nebo normální vložku!
27. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč ne???
27. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VENY no zkus!

CAT hoooooooj :slight_smile: jste slavili dva roky??? :slight_smile: gratuluju...
my těch 5 let ani nijak neoslavili... buéééé furt jsou nějak důležitější věci na práci... :/
měj se CAT .)
27. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
CO bych tamponem zkazila?
27. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak nic bych dovnitř nervala, prostě čípek je prokrvenej a citlivej a zbytečně bys to tam dráždila! :wink:
27. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,díky
27. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcatka..... dlouho jsem tu nebyla,... moc vas zdraviiim...!!!

Nejdrive moooc velikanska gratulace..... Blahulajdíčkovi,.... a Petulce...!..... maminky s krasnyma miminkama... Musi to byt krasny pocit..!!!
Jak se jinak mate ostatni?????.....
27. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooo, halooo, je tu nekdooo?.. :slight_smile: :wink:
27. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUBAJ ahoooooooooooooj... jsem tu!!! :slight_smile:

jak se máš?

mě se tu zrovna kouří z hlavy, bo zkouším vmněstnat tunu nábytku do miniprostoru :slight_smile:)))
27. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojkýýý těhulinkooo :slight_smile:))) .... mám se celkem dobře... první měsíc v nové práci za mnou :wink:

Do jakého miniprostoru?.... Jsi na dovolené?

Hehe, malý dotázek.... nevíš, zda by mohl být ovu test použit jako těhotenský ?
27. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo už první měsíc za tebou??? no to je fofr... to letí neskutečně... a líbí? spokojená? :slight_smile:

do miniprostoru - se stěhujeme... a nějak se nám to na první prohlídce zdálo větší :slight_smile:)) no pecka no... jsem zvědavá na to soužití... budeme bydlet na jednom pozemku s majitelama... oni mají dům na jedný straně pozemku a my "máme" minidomek na straně druhé... k tomu pidizahrádečka... :slight_smile:))
no a do toho miniobýváčku musíme nacpat i kancl... mazec... tady máme mega prostor oproti tomu...

OVUtest jako těhulenskej... čoveče já bych řekla, že ne... oba testy reagujou na jinej hormon, takže by to jít nemělo...
27. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a propooo... proč taková otázka??? :fearful:
27. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjooo už to vidím v grafu... no holka na co čekáš... utíkej pro test do lékárně...
27. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď bereš utrouš??
27. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde siiii???
27. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo líbí, spokojená.....

ahá, vy se stěhujete, jooo?... ty brďo.... a stěhujete se někam uplně jinam po Praze? Nebo blizko tam, kde jste bydleli?...

No, ja prave koukala na fertility... a tam je OPK/HPT gallery... a je tam OPK used as HPT s tim, ze se da pouzit jako tehotensky... pry LH hormon je podobny jako HCG.. no nevim....
27. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zubaj ouplně jinam.. na okraj... Praha 9 - mno velká změna po těch 4 letech na Pze 4... uf

jj o tom už tu myslím někdo psal... nekoukala jsem na to... já bych rozhodně běžela pro ten těhu test... ty jo kéž by ZUBAJ... to by byl zááázrak...
27. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad brzo dovalí ta PROSTEJí.... už jsem napnutá jako kšandy...
27. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek