Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
27. črc 2009

Ahoj holky, prostejko tak držím palečky určo bude vše ok 🙂

Jinak sem na tom jak efi..taky nerodíme 😒 A esi brzo nebudem tak Vám říkám že se zblázním..od pátku mě bolí na pravé straně podbřišku a bolest vystřeluje přes tříslo a kyčel do celé nohy..chodit skoro nemůžu a dyž už se někam belhám tak je to bolest jak potvora že se mi až chce brečet 😅 A na dnešek mě to už bolelo i v noci 😝 Mimoušek mi tam asi zase něco utlačuje..Ach jo..a pak si člověk má konec těhotenství užívat-hmm fakt super ☹

venyska
27. črc 2009

Ahoj prosím poraďte mi.Mám na toaleťáku nahnědlé skvrnky když jdu na malou.4 dny na testu duch(mamatest).Posled.menses 20.6

venyska
27. črc 2009

Kdybych byla těhu,je to normal?

venyska
27. črc 2009

prosímmmmmm

hehena
autor
27. črc 2009

Ahoj SAC... ani nevím co ti napsat.... snad už se to brzo rozjede a budeš mít tohle nekonečný období za sebou!

VENY no těžko říct co to je.. může to být pseudo MS, nebo prostě špiníš... my to tu teď řešíme taky... já špiním v podstatě furt a někdy i krvácím... gyndař mi na to řekl, že nemůže věštit, že někdo jednou zašpiní a je po všem a někdo špiní třeba celý 4 měsíce těhotenství nebo dokonce celý těhotenství a všechno je ok...

na to ti prostě nikdo neodpoví... i kdybys šla k dr. tak tam uvidí maximálně dutinku, ale jestli i to tě uklidní, tak jdi! lepší než se stresovat!

venyska
27. črc 2009

To je šílený,já mám takovýho idiota doktora,jiný tady není,nevím zda si mám koupit test další nevím co dělat

hehena
autor
27. črc 2009

VENY no nepomůže ti nic jinýho než se uklidnit... prostě jsi na začátku a je to buď a nebo...

i my ještě máme před sebou rizikový minimálně další 3 týdny, v kterých se může udát naprosto cokoliv!
trošku klid má člověk když přejde do druhýho trimestru...

hehena
autor
27. črc 2009

a zase jsem si vzpomněla na ANGE... ta zas musí myslím od 20tt ležet - protože jí hrozí předčasnej porod... nevím, ale někdo v těhulenství nemá chvíli klid a furt se mu něco děje a jinej si to v pohodě užívá...

hehena
autor
27. črc 2009

PROSTEJ tak jak???

venyska
27. črc 2009

Prostě si vemu tampon a uvidím,tamponem nic nezkazím ne?

cat79
27. črc 2009

Ahoooj kočičky!!!!
Tak po nádherném víkendíku a oslavě výročí 2 roky🙂 se zase hlásím u straje🙂)hihihihihi
Jejda, dočetla jsem akorát že Hehe, prostěj a venyska špiní, ale to bývá normální, hlavně nic nezanedbat a šup k doktorum!!!!
Já si jdu zacvičit a pak musím úřadovat, snad bude nádherně a budu se u toho i opalovat🙂)
Jinak Krumlov neměl chybu, rusalka taky, byl to zážiteček🙂Ještě jsme se včera stavěli v Sázavě na chatičce takže toho máme až až🙂)Bříško roste, ale pobolívalo od pátku☹ale asi se roztahuje.
Tak holky držím palečky, krásný den všem 2v1🙂))
Efi miminku se na svět ňák nechce koukám🙂 a Sac asi taky🙂)))holky holky🙂)kdypa to budeeee????

venyska
27. črc 2009

Holky mám zkusit test???Vlastmě poslední jsem dělala v sobotu a byl duch

hehena
autor
27. črc 2009

tampon si fakt neber VENY!!! já nosím pořád slipovoou nebo normální vložku!

venyska
27. črc 2009

Proč ne???

hehena
autor
27. črc 2009

VENY no zkus!

CAT hoooooooj 🙂 jste slavili dva roky??? 🙂 gratuluju...
my těch 5 let ani nijak neoslavili... buéééé furt jsou nějak důležitější věci na práci... :/
měj se CAT .)

venyska
27. črc 2009

CO bych tamponem zkazila?

hehena
autor
27. črc 2009

no tak nic bych dovnitř nervala, prostě čípek je prokrvenej a citlivej a zbytečně bys to tam dráždila! 😉

venyska
27. črc 2009

ok,díky

zubajda
27. črc 2009

Ahojky devcatka..... dlouho jsem tu nebyla,... moc vas zdraviiim...!!!

Nejdrive moooc velikanska gratulace..... Blahulajdíčkovi,.... a Petulce...!..... maminky s krasnyma miminkama... Musi to byt krasny pocit..!!!
Jak se jinak mate ostatni?????.....

zubajda
27. črc 2009

halooo, halooo, je tu nekdooo?.. 🙂 😉

hehena
autor
27. črc 2009

ZUBAJ ahoooooooooooooj... jsem tu!!! 🙂

jak se máš?

mě se tu zrovna kouří z hlavy, bo zkouším vmněstnat tunu nábytku do miniprostoru 🙂)))

zubajda
27. črc 2009

Hojkýýý těhulinkooo 🙂))) .... mám se celkem dobře... první měsíc v nové práci za mnou 😉

Do jakého miniprostoru?.... Jsi na dovolené?

Hehe, malý dotázek.... nevíš, zda by mohl být ovu test použit jako těhotenský ?

hehena
autor
27. črc 2009

ty jo už první měsíc za tebou??? no to je fofr... to letí neskutečně... a líbí? spokojená? 🙂

do miniprostoru - se stěhujeme... a nějak se nám to na první prohlídce zdálo větší 🙂)) no pecka no... jsem zvědavá na to soužití... budeme bydlet na jednom pozemku s majitelama... oni mají dům na jedný straně pozemku a my "máme" minidomek na straně druhé... k tomu pidizahrádečka... 🙂))
no a do toho miniobýváčku musíme nacpat i kancl... mazec... tady máme mega prostor oproti tomu...

OVUtest jako těhulenskej... čoveče já bych řekla, že ne... oba testy reagujou na jinej hormon, takže by to jít nemělo...

hehena
autor
27. črc 2009

no a propooo... proč taková otázka??? 😨

hehena
autor
27. črc 2009

žjooo už to vidím v grafu... no holka na co čekáš... utíkej pro test do lékárně...

hehena
autor
27. črc 2009

teď bereš utrouš??

hehena
autor
27. črc 2009

kde siiii???

zubajda
27. črc 2009

jojo líbí, spokojená.....

ahá, vy se stěhujete, jooo?... ty brďo.... a stěhujete se někam uplně jinam po Praze? Nebo blizko tam, kde jste bydleli?...

No, ja prave koukala na fertility... a tam je OPK/HPT gallery... a je tam OPK used as HPT s tim, ze se da pouzit jako tehotensky... pry LH hormon je podobny jako HCG.. no nevim....

hehena
autor
27. črc 2009

Zubaj ouplně jinam.. na okraj... Praha 9 - mno velká změna po těch 4 letech na Pze 4... uf

jj o tom už tu myslím někdo psal... nekoukala jsem na to... já bych rozhodně běžela pro ten těhu test... ty jo kéž by ZUBAJ... to by byl zááázrak...

hehena
autor
27. črc 2009

snad brzo dovalí ta PROSTEJí.... už jsem napnutá jako kšandy...