Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
27. črc 2009

ZUBAJ já se zejtřka snad nedočkám..........

zubajda
27. črc 2009

hehe, věř, že já také ne 🙂

prosteja
27. črc 2009

jé hehe, děkujuuuu 😵 jj, snad je to dobrý znamení, krásně mu tlouklo srdíčko, má už víc jak 2 cm tak jsem klidná 😉

s tím stěhováním jsem to myslela spíš tak, aby ses nenatahovala s těžkýma věcma 😉 balit můžeš, ale netahej ty těžký krabice 😉

zuzka.o
27. črc 2009

Ahoooj Prvušky 😵 😵 😵

Jak se všechny máte?

Prostejko, nenamáhej se, buď v klidu ať tě manžílek obskakuje. Hlavně že bije srdíčko 🙂

No že by Zubajdí.... to by bylo super! Zítra musím juknout na výsledky testováníčka 🙂

Hehe, co Rozulka, už je jí líp? A s tím stěhováním to nepřeháněj, ať se nic nestane mimískovi.

Ty jo, včera jsme byli v kině na Harry Potterovi ..... a super! MOC se mi to zase libilo, i když z knížky se tam toho zas až tolik nedostalo, ale efekty se jim povedly No a konec jsem (stejně jako knížku) obulela. Manža a kamarádka se mi smáli ......... 😅

hehena
autor
27. črc 2009

jo to se neboj PROSTEJKO 🙂 tahat nic nebudu... nebudu zbytečně riskovat! na všechno přijedou stěhováci, máme toho hodně, to bysme sami ani neodstěhovali a krabice naloží taky! .)

a kolik že ten prcínek měří??? 🙂 😵

ZUZI ahoooooooooooooooj 🙂 ROZU už je naštěstí dobrá!!! hurá... bouličku už má miniaturní, tak je to fajn, antibiotika zabrali, tak jsem fakt ráda! 🙂

tak Harry Potter se ti líbil? mě se čoveče líbili jen ty první dva díly, ty nejpohádkovější... ten třetí vůbec a ten čtvrtek už byl zase o něco lepší...
já bych chtěla na nějaký 3D kino do Imaxu... jak se přestěhujeme, zabydlíme a uklidníme, tak vyrazíme do kin 🙂))) 😀

a jak se máš ZUZI? u tebe nějaký novinky?

hehena
autor
27. črc 2009

no a jak jsem tu psala o tý babi v nemocnici na operaci mozku....
tak nádor je zhoubnej, ve středu nastupuje na zatím měsíční léčení, ozařování a tak. manža za ní ještě zítra jede. je to teď nějaký hektický...

venyska
27. črc 2009

Holky prosím Vás jak se to počítá?Když jsem měla ovu 12.7.tak DPO je dnes tedy kolik?jelikož se říká že se uhnízdí cca za týden.Tak až zhruba po týdnu se počítá kolikátý jsem DPO?

prosteja
27. črc 2009

ahoooooj zuzi 😵 neboooj, manža už sliboval, jak doma nebudu nic dělat 😀

ježiš hehe, vy toho máte fakt nějak moc 😖 doufám, že bude babičce líp

a prcínek měří 2,19 cm 😵

venyska
27. črc 2009

poradíte mi?

hehena
autor
27. črc 2009

DPO jsou dny po OVULACI! takže se to počítá od toho dne, kdy měla OVU proběhnout... takže myslím, že si dneska 15 DPO... a čárka na testu by měla být jasnější....

podle čeho usuzuješ, že byla OVU toho 12.7. ? měříš? nebo ovu testy?

verled
27. črc 2009

ahoj holky, já nestíhám, nějaký novinky??někdo rodil??.-))))jinak moje mimino už má 14cm, to je mazec.-)

prosteja
27. črc 2009

zuzi mě se harry potter taky moc líbil.... jen si myslím, že kdo to nečetl, tak z toho byl trošku paf 😀 a nemuselo se mu to vůbec líbit 😉 jinak nejsi sama, mě bylo na konci taky úzko u srdíčka 😉

venysko no spočítáš dny po ovulaci 😉

zuzka.o
27. črc 2009

Hehe, já miluju Harryho jako celek. Skvěle napsaný a hlavně přeložený knížky, žádnej póvl pro děti .... a filmy žeru naprosto všechny! Jsem jako malá, ale ten kouzelnej svět, kterej vypadá jako ten náš,.... tak možnost, že by se to mohlo dít i v našem světě,...... No a ten poslední díl je faaakt hustej!

To jsem ráda, že antibiotika pomohla...... ufff

Čoveče, žádný podstatný novinky nemám. Občas mě píchne nalevo, ale nějak už tomu nevěnuju pozornost. Mám teď hodně práce,tak nestíhám dočítat a ani napsat, takže jsem mimo. Večer přijdu totálně mrtvá z práce...
Jo, v neděli slavíme s manžílkem 1.výročí svatbičky.

Tak to mě mrzí, že ten nádor je zhoubnej, ach jo.....

zuzka.o
27. črc 2009

No manža je teda totální nečtenář, ... kamarádi taky .... a byli naprosto nadšení, jak se jim to líbilo. Konec byl teda hustej! A to jsem zvědavá, jak natočí tu poslední knížku. Prý to bude na 2díly!!!

prosteja
27. črc 2009

zuzi jj, mají být 2 filmy...... už se na to moc s manžou těšíme... my jsme teda čtenáři oba, můj četl dokonce všechny díly v angličtině, takže tak nějak nemůžu srovnávat, kolik toho pochopí lidi, co to nečetli 😉

hehena
autor
27. črc 2009

no jo, já nečetla taky nic... jsem též nečtenář... když už neklikám, tak čmárám, nebo se válíme venku s rozulí... prostě dva ignoranti...

zuzka.o
27. črc 2009

Hmmm, v angličtiě, to bych teda nedala!

prosteja
27. črc 2009

no zuzi já taky ne 😀

cat79
27. črc 2009

Ahoj:_))
Koukám, že tu byla Zubaj, mooc držím palečky!!!strašlivě mooc🙂)!!!!
Prostějko hlavně že je mimísek OK, snad ten hematom zmizí☹((((
hehe ty fakt radši klid a začni se chovat jako těhulka🙂)hezky haejej, nic netahej a hlavně to špinění nepodceňuj!!
hele a kam na phu 9 se stěhujete?Já mám byt na rajský zahradě🙂))

Ahooj Zuzi, tak s Harrym jsi mě navnadila a zítra na něj jdeme ztaky🙂))

Ver a co jinak kontrola?Už víte pohlaví????

verled
27. črc 2009

cat:ahoj:-)kontrola dobrý, tripple uplně v pořádku🙂nevím nic,mimino se neukázalo, ale 10.8. jdu na velkej utz a hned 12.8. jdu na echo takže tam to určitě vyšťouráme🙂...jinak já jsme ve druhym měsíci stěhovala pračku, uplně sama🙂dr. by ze mě měl radost🙂

zuzka.o
27. črc 2009

Ahoooj Cat....užij si ho 😉

cat79
27. črc 2009

No tééda🙂))))
My jdeme 5.8. do poradny a pak 18.8., na 4D utz a eco, takže jsme taky natěšení, že snad pohlaví už budeme vědět🙂)))
bříško roste, ale pohyby zatím teda nic moc🙂)jen v tu minulou středu, ale jak jsem v pohybu, tak nic necítím☹((někdy mám o mimi strach, po tom golfu mě bolelo bříškom, jako v podbříšku, celkem dost☹ale už je to ok, jen se mi večer ještě vrací nevolnosti..blééééé
Jinak chutě pořád nemáme, spíš naopak🙂))

verled
27. črc 2009

cat:jéé to budu vědět dřív ještě než ty.-).....no prcek se hejbe vždycky po sprše a nebo po jídle.-)ale jinka mě to nepřijde moc hezký, je to divný🙂brr🙂no až bud ekopat bude top lepší než tohle převalování🙂jinak mě teď taky bolí břicho při sebemenší námaze a po golfu se nedivim, tim mácháním si posílíš břicho jak blázen.-)

cat79
27. črc 2009

Tak to mě uklidnilo, že tětaky pobolívá, asi se nám ta děloha roztahuje...
Já ty pohyby cítím jen v klidu a nebo ve vaně🙂 ale jak péšeš, je to zvláštní🙂))

Holky jdu se opalovat a troškunzkulturnit zahrádečku, dneska je tp tu jak u moře..konečně🙂)taknzatím papapapa

prosteja
27. črc 2009

téda tady je zase mrtvo 😖 no já se jdu rozloučit, letím domů odpočívat a nic nedělat.... mějte se krásně babulky a zítra papa 😵

venyska
27. črc 2009

mrcha dorazila 😢 😢 😢 😢 😢

hehena
autor
27. črc 2009

PROSTEJí páá...
ahoj VER 🙂

VENY to je mi líto... ☹

venyska
27. črc 2009

Už to vzdávám,nechávám tomu už jen volný průběh

hehena
autor
27. črc 2009

VENY ono je to nejlepší... snažíte se chviličku a když se na to člověk moc upne, tak je to pak jen horší... neboj, zadaří se! třeba do třetice to pro vás bude šťastný! 🙂

když jsi zkušená mamka - tak jaký to je mít dítě???

verled
27. črc 2009

Veny:hlavu vzhůru a věř že volný průběh bývá dost často to nejlepšííí.... 😉 vypustit z hlavy a hlavně na to nemyslet, asi je to těžký , ale já věřim že je to hodně i o tý hlavičce....
ahoj hehe,.tak jak je??