• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ano katrin:??.-))) :wink:
27. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde zase jsi?????????????????????????? :angry:
27. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určitě ti to prcek vynahradí.... :dizzy_face:

a stává se to no... moje ségra se teď rozvádí - šak sem tu ten příběh psala... a't ho řeknu komukoliv, tak nikdo nevěří... naštěstí se jim nepodařilo škvrně... ale zase na druhou stranu, ségra už by si dítě fakt přála a štve, že nemá fungující vztah, bo už by dávno měli dítě... a byli spolu 5 let a taky má pocit, že žila úplně s někým jiným... je to děsivý!

VENY ahoooj :slight_smile:

jo a add ten fofr... můj strejda se taky po X letech rozvádí... je mu přes 50, našel si o 17 let mladší ženu se dvěma dětmi a už na ní přepsal auto, prodá kvůli ní byt, kterej koupil svý dceři, protože s ní chce stavět... všude po příbuzných ukazuje její fotku a mluví o ní v superlativech a to se neznají ani 3 měsíce a celej jeho dosavadní život je fuč...
27. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KATRIN tak se nezlob na zběha :slight_smile:))) ona mi tu dělá společnost... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hehe pridej k nam...verus je dobra spolecnice :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem tu ouplnej domorodec... jsem v týhle diskusi už skoro rok... si nedovedu normálně představit, že jdu jinam.... to sem ale nepřizpůsobivec :slight_smile:)) :sweat_smile: :rolling_eyes:

ale moooc děkuji za pozvání, třeba ho přeci jen využiju :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj neni zac :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, tak koukám že tady je mrtvo..teda skoro:slight_smile:)
Venys to je mi líto, ale jak říkaj holky , 2 měsíce snažení ještě nic není..určo se zadaří napotřetí, buď ráda, že po vysazení HA máš pravidelné cykly a ono se tělíčko srovná a budeš brzo těhulka:slight_smile:))

Já se opaluju v polostínu na zahrádce, miminko se v bříšku ořevaluje, občas to cítím zcela zřetelně:slight_smile:))
Dáme si melounka a ještě tu něco popracuju a zase se ukážu..

Hehe neboj, až budeš ve 2. trimestru, tak se budeš cítit jinak, zatím ti to spíš nedochází, ale až ti poroste bříško a ucítíš poprvé pohyby, budeš nej happy na světě, to ti slibuju...a až pak to prtě budeš držet v náručí, psk to teprve nabere ty správný grááády:slight_smile:))
27. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak se vede? A co Sacvi a Ef už rodíte?
27. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, tak co vy?
27. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám, že Zubaj bude testit, to jsem zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak monitor dnes v pořádku, už bylo znát i tvrdnutí bříška..tak kdyby to bylo pravidelné tak jet do nemocnice :sweat_smile: Vendulka už se prý pěkně tlačí dolů - Cervix skore 7..
Efi a Sac tak si pospěšte :sunglasses: :sunglasses:
27. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Angeth a Vendulko , tak když už jsi v 36 tt tak to už můžeš s klidnou dušičkou rodit :wink:
27. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím,že poctivě pereš :slight_smile: Já když jsem prala oblečeníčko tak jsem si myslela, jak není malinké a nakonec je všechno táááááááááááák velké. Dneska jsem lítala po městě na rychlo a hledala nějaké menší oblečeníčko ale moc jsem neuspěla, všechno velké , jinak přes den oblíkám Vítka do ´bodyčka MILUJU TAŤKU
27. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko já ti moc moc gratuluju k Vítkovi, podle fotky je to velký fešák :slight_smile: :slight_smile:
Jak je teď vůbec velký?
27. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahoj Petu a anegth!!

tak Petu napis jakej byl porod a co Vitek??jaky je to pocit :slight_smile: vsechno me zajima :sweat_smile:

jako angeth to neni fer 36tt a CS 7!!!ja mam ted 4 :frowning2: jsem zvedava co mi zitra rekne mudr...jinak u me to na porod asi zatim nevypada..boli me sice porad podbrisek a pripadam si jako kdyz mam dostat MS,ale to uz trva dyl a jeste dlouho muze :confounded:
27. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé ahoj holky, efi už sem myslela že konečně rodíš :grinning: Víš že su po tobě tak šup s tím něco dělej a ty angethko už si to předbíhání nech :angry: :grinning: Efi šak zítra jdeš na kontrolu tak dej určo vědět..budu na vás mooc myslet..

peti tak co Vííteček?? :dizzy_face:
27. črc 2009 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI ahooooooooooooj.... musíš nám vyprávět... popisovat porod, prožitky, požitky... prostě všechno. sem s tím!!!

CAT díky... :slight_smile:))) to mě potěšilo!!!! :slight_smile: :dizzy_face: tak když slibuješ, tak to tak určitě bude... snad si budu připadat i krapet hezčí, než teď... :slight_smile: :wink: jinak hezky si to počasí užíváte... mě je tu dusno a vedro a hnusno a fuj... :slight_smile:))

EFI už to musí přijííít... :wink: :wink: :wink:
27. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac keeez bys mela pravdu,ani nevis jak rada bych do ty porodnice jela :grinning: a jestli to zase bude zitra stejny jako poslednich 14 dni tak uz se fakt zblaznim :confounded: taky cekam az peta napise zazitky z porodu a jaky je to byt maminkou,ale asi se ted stara o prcka :dizzy_face: :unamused:
27. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych už taky jela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už to vidím že to příjde o víkendu dyž mají být ty vedra :astonished:
27. črc 2009 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe mam pocit ze uz to sand nikdy neprijde...jak me boli a pali podbrisek tak uz skoro ani nemuzu chodit,chodim jak tucnak,ale proste porad nic...jen se to porad pripravuje,ale nic nic a Davidek se porad nekde bouli,ale smerem dolu se mu boulit nejak nechce :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac me uz je to i jedno kdyz budu rodit ve vedru,hlavne ze uz budu rodit,byla jsem z porodu nervozni,ale ted uz mi to je celkem i jedno,hlavne at uz to prijde
27. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi ty píšeš úplně moje myšlenky :sweat_smile:

Akorát mně se teda mimi vrtí úúplně dole že nechápu kde až tak dole může být :confused: :grinning:

Efi a tvrdne břicho občas??
27. črc 2009 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ahoj Petulko a Vítku:slight_smile:))
jé, vy jste tak malinký:slight_smile:))a kolik jsi Petul kuovala ty nejmenší oblečky?A kolik to bodýčko miluju tatku??:slight_smile:)
A vyprávěj o porodu a tááák, jsem celá natěšená:slight_smile:)
A jak dlouho jste byli v porodce?Co sestřičky a první pocity...vyprávěj a přeháněj:slight_smile:)))
27. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my se s mužem šli po obědě chvilku natáhnout..mimi kopalo úplně moc a pak nachvilku přestalo a já usla..a najednou se probudím pře muž se směje a já samo nechápu :grinning: A mimi prý kopalo nožičkou tak dal na to místo mobil jakože nožičku zatěžká (chudák mimi :astonished: :grinning: ) a ono dvakrát koplo a napotřetí taková rana prej až mobil úplně odletěl :grinning: A já spala a o ničem nevím :grinning:
27. črc 2009 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted mi tvrdne porad...jj to mi povidek,ja kdyz si sednu a bricho mam na nohach uplne ho tam citim jak tam lezi :grinning: a kdyz se vrti tak se nejradsi vrti utrisel,kde me to samozrejme nejvic boli...a uplne ho citim jako kdyz se me uz klube z pipky :grinning: ,takovy to jsou pohyby,ale je to jen bohuzel hodne nizko
27. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak aspoň že tvrdne..to je dobrý znamení..mně netvrdne nic..no jo ale já mám eště hromadu dnů do termínu..zítra 7 :grinning:
27. črc 2009 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to je dobry :grinning: ja kdyz se ted hybe tak uz je tam tak namcklej ze citim kazdou jeho kost,paticky,kolinko,proste vsechny ty kosti,to je neco,ja uz ho tak chci muchlat
27. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslim,ze budu mit za chvili minusovy dny :grinning:
27. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi já taky mimi tak cítím..úplně se tam mačká ale ven nepůjde a nepůjde :grinning: A já poslední měsíc beru vitamíny tak doufám že to mimi nepomůže k nějaké eště větší váze než se předpokládá.. :sweat_smile:
27. črc 2009 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi to snad nééé :wink: Třeba ti zítra řeknou..paníí dyť vy už skoro rodííte :wink: :grinning:
27. črc 2009 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek