• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
já tu taky jsem, ale pracovala jsem a dlábila meruňky :grinning:
28. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale stejnak je tu poslední dobou nějak mrtvo :confounded: těhule asi odpočívají, maminky běhají kolem svých drobků, snažilky sem snad už nechodí, kromě zuzky......
28. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí ty meruňky baštíš čerstvý nebo nakládaný??? jsem četla, že je to fajn právě na zácpu...
28. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čerstvý hehe :grinning:
28. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že to pomáhá na zácpu?
28. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj snažilek je tu pomálu... těhulky skororodičky nabírají síly - tak je to pochopitelný... i snažilky chápu.. zase jsme tu otěhulily 4 najednou a ono je to asi dost deprimující... těhule jsou v dost silný převaze, tak se tu asi už necítí tak dobře jako předtím... ale i LENI se tu občas objeví... KEBU mi psala včera do IP...

mno třeba časem ještě nějaký snažilky přibudou, chtělo by nějakou vlnu - aby jich přišlo víc najednou, jedna by se tu cítila sama samotinká :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, meruňky... pak taky sušený švestky... já jsem třeba nebyla na velký určitě 3 dny, možná 4... :confounded:
28. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenže by někdo musel dojít nakoupit že jo :slight_smile:))))))))) :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak to už je dost 3-4 dny :confounded:
28. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se snažím jíst hodně ovoce a zeleniny, taky se mi třeba stane, že nejdu 2 dny a pak je to teda maso :astonished: ale běžně až tak velký problémy se zácpou nemám :wink:
28. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a to je problém dojít nakoupit :grinning:
28. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je... už i cítím jak mě to dóle tlačí... pokaždý když si sednu.. divný co? jenže do tý lactulosy se mi nechce, to je strašně drastický a naposled mi bylo zle z toho celý odpoledne... takže odpoledne běžím pro bílej jogurt a švestky... a snad to zabere... :grinning:
hehenko jj, jogurty se snažím jíst taky, myslím, že ti to pomůže.... a čerstvý meruňky, tak to musím říct, že je většinou zaručený výsledek :grinning:
a divný to není..... já mám zase takovej problém se zaraženejma "prdíkama" :grinning: :grinning: :grinning: víš, jak to pak píchá ve střevech a to si častokrát říkám, ježiš jsou to střeva nebo se něco děje s miminkem, že mě tam tak píchá :confounded: ale na to mi teda pomáhá Espumisan :wink:
28. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyby to s tou zácpou bylo hodně zlý, tak sennej nálev (koupit v lékárně, ne sebrat seno před barákem z posečený trávy :grinning:)
28. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj je... chápej, nechodím do klasický práce... skoro nikam nevyjdu :slight_smile:)) takže je problém jít nakoupit :slight_smile:)))))))))

to dítě mě aspoň probere k životu :slight_smile:))))) :wink: :grinning:
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko :grinning: :grinning: :grinning: a teď si vem, že já doletím z práce a ještě letím nakoupit :grinning: takže to máš to stejný :wink: po cestě z práce nic moc nenakoupím, protože se s tím nechci táhnout :wink: a myslím, že drobek tě k životu probere až až :grinning:
28. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo sennej nálev... to bude asi pěkná divočina co? ale díky moc za tip... pořídím...

jj PROSTEJ šak i tohle znám, do práce jsem chodila nějakej ten rok a kupodivu si to ještě pamatuju... je jasný, že se jede nakoupit až pak... my často ten první rok končili v osm nebo v 9 večer... takže jet pak nakoupit, to už byl nadlidskej výkon, tudíž jsme dělali zátahy o víkendu, nebo když jsme náhodou skončili dřív a to jsme dělali mega zásoby, abysme zas dlouho nikam nemuseli...
28. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš hehe, tak vždycky když se ti nechce jet, tak si vzpomeň, že když jsi chodila do práce tak to bylo horší :wink: to nějak zmáknete... nebo vyšli manžílka :grinning:
28. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno my nakupování nesnášíme oba :slight_smile:)) kdyby u nás byla služba jako na západě, tak si normálně vyšlu jednou za měsíc někoho za poplatek na nákup - to su ale lemra co? já ty centra prostě nesnáším... přežiju to chvíli jedině, když si musím pro nějakej cucek na sebe.... :slight_smile:))) :grinning:
28. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak já nakupování taky nemiluju :confounded:
28. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba za chvíli otevře někdo obchod s internetovým shopem a rozvážkou :grinning:
28. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám zas na něco chuť.. to snad není možný.... ženy se užeru...
28. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to by byla paráááááda..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko ty lenochu :grinning:
Jo, Hehenka mi připomněla, že vlastně nevíte největší moji novinku a proč beru antidepresiva - novinka je, že jsem nezaměstnaná a antidepresiva beru, protože jsme byli na dovolený :grinning: Jdu to rozepsat :slight_smile:
už tě normálně vidím, jak si u počítače vybíráš rohlíky :grinning:
ježiš eli, to je to tak vážný :astonished: já spíš myslela, že kvůli tomu, že jste přišli o miminko :pensive:
28. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé PROSTEJ to už je ale vrchol fakt .))))))) u počítače vybírat rohliky :slight_smile:)))))))))) :grinning: :grinning: :grinning:

hele a jak tu minule minule psala AMALLI o hormonových kuřatech, tak od tý doby jím vepřový nebo hovězí :slight_smile:)))))
28. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko vrchol to je, ale jak vidno, tak ty bys to uvítala..... asi si budu muset nějaký ten obchod s rozvážkou otevřít :grinning:

tak já teda jím všechno maso.... i kuřecí, i vepřový i hovězí....... vepřový jím asi nejmíň, hodně jsem přišla před nějakým rokem na chuť hovězímu :wink:
28. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek