• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
a ještě si myslím hehe - ale to je jen můj laickej názor - že doktor ti poprvé TP vypočítá podle poslední ms, takže ho budeš mít spíš dřív ze začátku..... :wink: pak ti teprve upraví TP podle utz a posune ti ho, protože prcek bude menší :wink:
24. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget jj, na délce cyklu, ale podle mě záleží na těch dnech před ovu..... počítají tam 14 dnů protože počítají s ideální ovulkou 14. DC...... to co je po ovulce nemůžou počítat :wink: protože pak už nic není, když nepřijde ms :grinning:
24. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,nemam tu snuru od fotaku a vcera jsem to chtela nechat vypalit ve meste a nak jsem byla bez nalady...do konce tydne to nak zaridim,slibuju :grinning: holky vy jste se tu bavili o mimodeloznim,no snad budem vsechny v pohode......

jeee vy uz mate vypocitane porody?? :grinning: ja musela otehu mmi ovulku tak nemam tuseni

a jak vam je prostej,hehe??novotehulky
24. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto si i myslím, že hehe řeknou první TP daleko dřív, než 1.3. protože neví, kdy byla ovulka...... a pochybuju, že bude stanovovat TP podle grafu na FF :grinning:
24. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no carcul to bude stejnej případ... nejdřív ti podle mě stanoví TP podle poslední ms a pak budou upravovat... takže budeš hrubě před náma s TP :grinning: já z vás vlastně budu poslední :grinning: aspoň ze začátku :wink: ale jak říkám, to je jen můj laickej názor :wink:

jinak se mám skvěle carcul, stačí dočíst příspěvku z rána :grinning:
24. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange,jojo jde to..a co vy'??odpocivate??
24. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak se to upraví dle UTZ, mě se to šouplo o dva dny :wink:
Jdu jíst, nebo mi bude špatně z hladu :sweat_smile: a to jsem tak v 8 snídala
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jelikož jdu až toho 14. 7. tak už by mi to mohl spočítat líp - i když měla bych být jen 7+0... navíc vím zhruba kdy jsem ovulovala, tak snad dr. nebude magor a prostě mi jen posune první den poslední MS... nebo mu rovnou nahlásím MS jinak... prdím na to - by to byly jen zmatky...
anget nech si chutnat, jdu taky něco zblajznout :grinning:
autor
já vím, kdy jsme zhruba měla ovuli a je to +- jeden den... tak mu nahlásím to - a je to jednoduchý...
24. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brou chuť...
24. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe já fakt nevím, říkám, že je to jen můj laickej názor a že každému to na první návštěvě počítají podle poslední ms :wink: mě se na to sestřička rovnou ptala, jak jsem se objednávala a házela to do počítače..... :wink: ale jasně, že tvůj doktor ví, že máš delší cykly, tak to třeba rovnou posune... zmatky v tom myslím nebudou, protože ten TP je stejně strašně orientační.... podívej se na sac.... :grinning:
24. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak je mi jasný, že TP je orientační :wink: :wink: :wink:

a jde mi hlavně o stáří miminka, míň už o TP...
24. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej vy jste toho zas nadrbali,takze jdes do latkovejch,jo??a ze snu si nic nedelej,vis ze se rika ze pak se to vyplni naopak-takze mmi bude v poho :grinning:
24. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL ahoooj...

no je mi bře, spokojeně, občas unaveně... .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co ty???
autor
jak ti dopadla ta krev - včerejšek jsem nedočítala...
autor
CARCUl a co je v tý tabulce za blbý datum??? 11/06 znamená 11 měsíc roku 2006
24. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe je mi to jasný :wink:

carcul určitě do látkovek :wink:
24. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jako hcg pres 600,sestra mi rekla ze nevi jestli to na tehu staci,ze tam dr neni aby se zeptala..rikam ji ze ma pozit.test a ona hmm tak asi jo ,ja nevim...me pekne vydesila,sem se pekne bala toho mimodelozniho...a v patek jdu na utz jestli uz bude neco videt
24. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí tak myslím, že u tebe OVU byla opravdu 6.8....
24. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak 600 jednotek určitě o těhu vypovídá...

CARCUl ty máš teda aktivní dr. :confused: fakt čučím...
24. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee hehe promin,tak dobre,vcera jsem byla naka ozhozena a nak se blbe koukla
autor
ježiš co jsem to napsala... 6.6.
autor
nic se neděje CARCUL .) :wink: chááápu .)
hehenko 6.7. :grinning: já si to myslí taky :wink: dneska už je fakt ta testovací čárka skoro silnější než ta kontrolní :grinning: což jsem se taky trošku uklidnila, že to hcg fakt stoupá :wink:

taky myslím že 600 jednotek stačí carcul :wink: ale to jsem ti psala už včera :grinning:
24. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no sestra je naprd ale doktorka uzasna..tak myslite ze kdyz je to 600ze to vypada na normal tehu??
a co manzilek??
24. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..dekuju :grinning: tak testov manie jo??kolikpak uz jich mas?? :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe a já taky perlím 6.7. :grinning: :grinning: :grinning: jj 6.6. hlavně, že si rozumíme :grinning:

carcul testila jsem v pátek, sobotu, neděli, pondělí a dnes :wink: a ještě mi 3 testy zbývají :grinning:
24. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,aspon budes mit zdokumentovany to sileni :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj carcul.... :wink: stejně ty první testíky asi pak vyhodím, teď je mám pěkně na nočním stolku a vždycky když se ráno probudím, tak je tam vidím :dizzy_face: nechám si asi pak jen ten nejsilnější :wink:
24. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek