Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
28. črc 2009

a nemyslím si, že bys tam měla Anežku, pindíka jsi viděla a to je prý poměrně spolehlivý....... 😉 horší je to naopak, holka není nikdy jistá 😀

no a já pomažu za chvíli domů...... dneska toho mám plný kecky holky, ale když si představím, že bych ležela doma a nic nedělala a vymýšlela kraviny 😖 brrrrr, to raději chodit do práce 😀

sacvi
28. črc 2009

Ahoj holky,
jen sem si četla jak dopadla efulka..efi tak do úterý je eště dlouhá doba tak třeba se Davídek rozmyslí. Moc držímě pěstičky a věříme že to do té doby příjde samo 😉 😵

Muž jel ráno do Brna tak sem jela s ním abych aspoň chvilu vypadla a tak to bylo fajn..

Holky vy všechny chodíte na ten monitor jakto že já ne?? 😲

sacvi
28. črc 2009

Jo a mám v pupkárně novej pupoš..doufám že poslední 😝 😀

prosteja
28. črc 2009

ahoooj sac.... pupíček paráda, zdá se mi že klesl 😉 😵

a jinak s tím monitorem, já slyšela, že tady v Praze ho taky všude nedělají, lepší je prý utz na kterém se zkontroluje průtok krve pupečníkem a až když se jim něco nezdá, tak šupajdíš na monitor.... ale je to prý jak kde..... každopádně ho myslím dělají těm co přenášejí 😉

sacvi
28. črc 2009

tak to jsi mě uklidnila prostejko si hodná..všude se to totiž řeší a já si už připadala jak trubka že nic.. 😅
a třeba mi ho na kontrole v porodce už udělaj 🙂

sacvi
28. črc 2009

Jinak esi už utíkáš domů prostejko tak páá a měj se krásně 🙂

prosteja
28. črc 2009

no já jak si procházela sac různý diskuze k porodkám, tak jsem to četla.... 😉 někde ho dělají automaticky třeba od 36. týdne... ale údajně je lepší utz, kde se zjišťuje ten průtok krve pupečníkem....já nevím, mi to přijde takový drastický, budit ty miminka, když jsou zrovna v klidu 😖 ale když je to potřeba, tak se hold nedá nic dělat.... a ty co přenášejí píší hodně o monitoru, takže si myslím, že se to týká hlavně jich 😉

prosteja
28. črc 2009

sac za chvíli 😀

sacvi
28. črc 2009

prostej že za chvíli už píšeš hodinu 😀

to jsem ráda že jsi mi to napsala..děkujuu 🙂

prosteja
28. črc 2009

sac no psala jsem to ve 3, ale odcházívám kolem půl..... takže už pomažu 😀 😀 😀

nemáš vůbec zač, třeba ti holky napíšou něco jinýho, já slyšela tohle 😉 tak se mějte všechny mooooooc krásně a zítra papa 😵 😵 😵

sacvi
28. črc 2009

no konečně 😀 Ahoooj 🙂

hehena
autor
28. črc 2009

mno CAT já jsem přišla na to, že se tam asi bojím jít nebo co....... :(
snad se odhodlám zítra...

SAC tak tohle vůbec netuším....

baeszinka
28. črc 2009

Hehenko,já ti nechci nic říkat nebo radit,ale pro klid dušičky bych se tam zítra přeci jenom stavila...už nejsi jen ty a aby se náhodou něco nazanedbalo a tys z toho pak nebyla špatná...určitě bude všechno v pořádku,ale jistota je jistota 😉 A hlavně si budeš moct v klídku užívat těhu,když budeš vědět,že se miminku daří 😉 🙂

Jinak Sac,u nás se chodí na monitor od 36TT,každý týden..ale je to asi jak jde,takže žádnej stres 😉

cat79
28. črc 2009

Určo hehenko, Bae má pravdu, teď v těhotenství si nemůžeme hrát na hrdinky,jde hlavně o to malé a to nemá možnost za sebe rozhodovat, tak to musíš udělat ty a co nejzodpovědněji a nejlépe jak to jde, tak šupajdi k DR. , nebo tě tam sama dokopu🙂)))hihihihhihi

Teď tu byli naši na kávičce, takže zase melounek a zmrzka a vínečko (já jen vodu), ale počásko je fajn🙂)
Jdu si odpočinout, jsem z těch každodenních konverzací ňáká KO🙂)))
Jdu pozorovat mimíska jestli se mi tam hýbe🙂)))tak zatím papapapapA
jO JINAK krásný nový pupíci🙂)))

svoja
28. črc 2009

Ahoj kocenky, zdravim vas ze Sumavy. Mame na pokoji net, takze nakukuju...dnesek teda doctenej nemam, ale urcite to jeste zvladnu...ted jdu ale na veceri....potom se rozepisu vic.

elitera
28. črc 2009

Hehenko, popravdě řečeno, jestli se ti tam nechce, chodit nikam nemusíš. Já bych si tehdy ušetřila nervy. Kromě toho doktoři s tím nic neudělají, prostě to nejde. Považuju to opravdu za zbytečný a být znovu těhotná, asi se na špinění vyprdnu a jdu až na běžnou kontrolu.

angetha
28. črc 2009

Ahoj holky, tak hlásím, že máme vše vyžehleno, jestli zítra dorazí matrace, tak i povlečeme a bude hotovo 🙂
Porodopis jsme zvládli za 15 minut, snad jsem nezapomněla na nějaký informace..
Nožičky mě bolí a mám je hrozně oteklý 😖 už abych porodila..ale čekám na tu Efi a Sac, i když teda CS 3 u Efi není moc k jásání 😅

angetha
28. črc 2009

No a Sac tobě bříško teda viditelně kleslo....uuuuužžž to bude..
A nevíte jaké hodnoty mají kontrakce při porodu? jestli 150, 180, 200???? Já na monitoru měla 70

eeefffaaa
28. črc 2009

tak kdepak mame tu petulku,cekam na jeji info,jsem cela nedockava 😅

hehe s tim mudrem musis vedet sama jak se citis a jestli je lepsi jit nebo nejit...ja osobne bych asi sla,abych mela klid,ale kazda jsme jina a bereme to jinak a pokud se ti tam nechce,tak se k tomu nenut 😉

angeth sice mam CS 3,ale to nemusi nic znamenat,podivej se na sebe a sac,mate vysoky CS a stejne porad nic 🙂 spis to beru podle toho jak se citim,ten cipek se me muze ze dne na den zmenit a ja se teda citim hrozne...porad spinim,bricho boli,porad tvrdne,podbrisek pali a boli ze nemuzu vubec chodit a po psychicky strance jsem uz totalne v hajzlu,boze jak ja se na ten porod tesim 🙂 ja citim ze do konce tydne to na me prijde 😀

jo a angeth jaky to jsou hodnoty??ja dneska mela nejmin 90 a nejvic 170...ale to jsme myslela ze to je jeho srdecni frekvence kdyz se hybe nebo spinka,to muzou byt i kontrakce??

jo a sac s tim monitorem to nevim..ja chodim od 36tt pora..i dneska me mudra v ty nemocnici rikala,ze by se pak melo chodit kazdy tyden,takze me dneska zase natoci,ale jestli ti mudr dela neco podobnyho pres UTZ tak to je asi jedno...v tomhle se fakt nevyznam 😒

eeefffaaa
28. črc 2009

jo a co ta zubajda???nevite jak dopadla s testikem??

sacvi
28. črc 2009

Ahoj holky,
angethko tak to mám radost že myslíš že kleslo..teď už teda jen aby to přišlo 😀 Ale cítím se nějak moc v poho takže to nevidím nijak nadějně 😅

Efiii tak snad to na Tebe už jde..třeba ti to dnešní vyšetření vážně pomohlo a brzo se to rozjede 😉

jo a zubajdíček nic 😔

eeefffaaa
28. črc 2009

jeee tak to me moc mrzi s tou zubaj ☹ no sac nevim nevim uvidime,radsi to moc pozitivne nevidim,ale premyslim,ze to pojistime sexikem,uvidim jakou budu mit naladu 😀

a sac treba to na tebe tak necekane prijde ze ani nebudes vedet..ja se teda citim strasne a ani to neprijde

sacvi
28. črc 2009

jo nečekaně.. já už nevěřím ničemu 😅

efi pamatuješ si mili84? Dyž sme byly na začátku těhu tak sem chodila...dnes se jí narodil Toníček 😵 A taky jí předtím bylo dost strašně..

cat79
28. črc 2009

Jé ahoj Svoji🙂))
tak to je super že máte i net🙂
Chtěla jsem se tě zeptat jestli už cítíš pohyby?Já moc ne, jen občas a takové jako spíš tlaky než bublinky jak popisují holky, tak jsem se jen chtěla ujistit že je vše OK🙂))už bych chtěla mimi vidět, už to bude měsíc a já mám o mimi pořád strach...to je asi normální.

Efi, no teeda, to tvoje miminko je ale brzdička🙂))ale už to nemůže dlouho trvat, ty jo to je asi drámo, čekat to každým dnem, viď?
Sac a ty taky, koukám, že jste na tom stejně, to jsem zvědavá, kdo z vás bude prgo🙂)))

No a se Zubaj mě to strašně mrzí, ale třeba se ještě duch ukáže.....kéž by!!!!!

eeefffaaa
28. črc 2009

sac fakt???uz porodila???no me fakt kazda predbehnete a ja tu budu porad strasit s tydnama ☹ 🙂 a nevis jak strasne ji bylo??nejaky bolesti,kolik mela CS apod.??

jj cat je to brzda nejvetsi a uz me dost stve 🙄 a abych pravdu rekla,tak na porod uz cekam jak na smilovani,takze uz se ho fakt nemuzu dockat..stejne se mu nevyhnu,takze at uz to konecne prijde!!! 🙂

jj kez by se zubaj jeste druha carecka objevila,nevim o zadny ktera by si to zaslouzila vic jak ona,uz si toho tolik zazila a tolik se nacekala,ze si to uz fakt strasne moc zaslouzi

sacvi
28. črc 2009

Ahoj cat 🙂

Efi ona měla termín stejně jak já to si pamatuju..moc toho nevím jen sem četla že ji už 3dny nebylo dobře a tvrdlo jí břicho..poto dycky po 6min. a po nějaké době to přešlo a podbřišek myslím bolel a dneska ráno nějak kolem 5h.bolesti po 4min. a tak jeli nějak do porodky ale nevím co bylo "špatně" pře ji řekli že normálně to nepůjde a udělali ji císaře..Někdo má jeho fotku v albu..počkej hodím ti odkaz 🙂

angetha
28. črc 2009

Zubajda psala, že test je sněhobílý ☹ ☹
Tak Mili už taky porodila jo? Ale to nebyla určitě ve 40. týdnu..
Efi a na tom monitoru se ukazuje frekvence srdíčka miminka, a taky i ty kontrakce..jen by mě teda zajímalo kolik to při porodu je..jestli tak těch 200 tak to nebude tak hrozný..

sacvi
28. črc 2009

Ne angethko..měla termín jako já takže za týden 😉

Tady je její Toníček 😵
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

eeefffaaa
28. črc 2009

aha..no ja prave koukam ze ma jeste 8 dni do terminu...to me dneska rekli ze je vsechno v pohode,ale stejne se teda citim desne,pripadam si jako kdyz se mam kazdou chvili rozpadnout 🙄

angeth a ty kontrakce je asi teda ta spodni cara vid??ta vrchni je to srdicko kdyz se hybe nebo kdyz spinka,jestli je to ta spodni tak tam jsem mela jednou 80 a jinak to bylo uplne dole

angetha
28. črc 2009

Jo Efi taky myslím, že to je ta spodní, pže vrchní byla kolem 140 a to odpovídá srdíčku..No a mě na tý spodní pořád skákaly ty 70 😅
Jdu zkouknout Toníčka