• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
angethko už zase chceš předbíhat :grinning: Ahoj :grinning:
29. črc 2009 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti krásné fotečky..malej je vážně k zulíbání :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechci předbíhat ale fakt to bolelo, a navíc se mi chtělo na záchod a nemohla jsem se zvednout tak o to víc to tlačilo, tak jsem hopsala na sedačce a smála jsem se tomu, jak to asi muselo vypadat..No a máma na mě, ty se u toho směješ jo? :grinning: :grinning:
Sac zkuste bříško namasírovat, ona se třeba děloha podráždí a spustí se porod
29. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ten je sladkej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jak tam spinká s ručičkama nahoru.. :dizzy_face:
29. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale jak angethko?! :sweat_smile:
29. črc 2009 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako normální masáž...dlaněma
29. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale počkat já vlastně stejně eště rodit nechcu..až se muž uzdraví..a taky bych chtěla jít v so dopoledne na Harryho tak to eště nic masírovat nebudu :grinning:
29. črc 2009 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PETI to mi nemůžeš dělat... jsem se pobulela... :slight_smile:))) to je děsnej doják... to se fakt nedá! a měla jsi moc šikovný a hodný asistentky, ještě jsem při žádným popisu nečetla, že by mazaly bříško olejíčkem a zapaplovali aroma lampičku a tak vůbec.... no parááááda.... teda já snad pojedu rodit do Zlína nebo co... :slight_smile:))) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a Vítek je překrásnej!!!! :wink:
29. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,co je nového?Můžu se zeptat?Jsou nějaké vitaminy pro chlapy na lepší spermíky???Nebo jak bych to měla nazvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Venysko, určitě existují, ale neorientuju se v tom..určitě vitamín E, zinek..ale víc nevím
29. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
veny:ahoj:slight_smile:no určitě jsou , ale spíš ti poradí tady snažilečky, že jo holky?.-)
29. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETIN manžel pil nějakej kotvičníkovej čaj... navíc prý to zvyšovalo chuť na sex... :slight_smile: a jinak určitě vitamín E a zinek... v lékárně ti určitě poradí.. :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kotvičníkovej čaj?Hehe to bylo pro mě?Že jsi napsala petin :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel od Peti :wink:
29. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj VENY promiň - to bylo pro tebe... PEŤa nám ho tu zazačátku doporočovala, protože otěhulili hned ten měsíc co ho její manža pil... mohla to bejt samozřejmě náhoda. každopádně vitamíny, zdravější strava a volnější spodní prádlo spermoníkům určitě prospěje... .)

Ty můžeš baštit kyselinu listovou, občas si dej rozpustnej vitamín C a popíjejte červený víno :slight_smile: budete pěkně uvolněný a bude to na to tata :slight_smile:))) :wink:
29. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!stale nerodime :rolling_eyes:

peti tak krasne jsi to popsala,doufam,ze budu mit porod taky tak v pohode a s takovym pristupem

sac nebo se pry masirujou bradavky,ze to delohu rozdrazdi,ale me to stejne nepomohlo,jak by taky mohlo ze jo :angry:

hehe jsem rada ze jste v poradku!!!spadl mi zutr ze srdce
29. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ta 41 v tt je hrozna!!!ja uz nechcuuuu :confounded:
29. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Peti nastrihavali te??
29. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Vitek je krasnej!!!a tech vlasku co ma :dizzy_face: a ty me tam prijdes naprosto v pohodicce,jako kdybys vubec nerodila :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ ef nastříhavalo mě, mám vnitřní i vnější a hned den porodu jsem seděla na posteli , no fakt mě tam obdivovali :grinning: Ale teď jak se to hojí tak mě to pobolívá ale dá se to , mažu měsíčkovou masti a hojí se to krásně :wink:
Jinak děkujem za pochvaly prvosenky :wink:
Vložím ještě nějaké fotečky určitě :wink:
29. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bolelo to??kdyz te sili,ten nastrih asi ne,ale pak??a masirovala si hraz nebo ne??
29. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky,taky prej kontryhel je dobrej
29. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef nástřih nebolel, stříhala mě ta asistentka "zaučující" tak jsme trošku víc" ale za to jak by la super u porodu jí odpoouštím :grinning: a hráz jsme nemasírovala. Jinak šití celkem bolelo asi víc jak porod aspoň u mě, ale M mš držel za ruku a jak mi dali Vítka ať se na něho dívám, tak už jsme žádné šití nevnímala
29. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu ja ti tak zavidim ze uz to mas za sebou a Vitka mas u sebe :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslíte že kotvičník v kapkách je nějaký rozdíl než čaj?
29. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef jj taky jsme ráda když se podívám do kalendáře tak bych ještě měla Vítka mít v bříšku a tak už ho můžu pusinkovat a hladit. Ale ef taky se dočkáš a brzínko uvidíš :wink:
29. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bylinkám věřím,a když to nezabere,nic tím nezkazím :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Péťulko,jéé to je krásnej příběh :dizzy_face: :dizzy_face: A Víteček nááádhernej :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Venysku,manža pil taky kotvičníkovej čaj,nevím jestli zabral,ale stihl ho pít jen měsíc :grinning:
29. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi zabral,a co ty kapky kotvičníkový???
29. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek