Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. črc 2009

zuzi taky bych si dala, mňam.... 😀 a jinak tu alergii, no já nevím, nikdy jsem na to jednak netrpěla, ale co není může bejt že 😅 😀 no a navíc pod vlasama....... a mám to fakt na obou místech a na sluníčko teď vůbec nelezu, to je celkem nebezpečný 😖 tak nevím, ale v pondělí jdu na alergo, tak jí to tam řeknu 😉

hehena
autor
30. črc 2009

jéééé čokoládka... mlask... hodnej kliošek 🙂 😵 😵 😵

prosteja
30. črc 2009

hehenko takže budete řešit málo místa? to je teda pech.... ale máte štěstí, že to máte kde uskladnit, to my jsme museli hledat tak, aby se nám tam všechno vešlo 😉

hehena
autor
30. črc 2009

PROSTEJ taky mám pupínky... dělá se mi taková krupička na krku... už to mám podruhý, za pár dnů to vždycky zmizlo... potírám to tím tekutým stříbrem...

prosteja
30. črc 2009

tekutým stříbrem? 😅 jsem analfabet... 😀

no tak já to za levým uchem mám už tak třetí den a dneska už i za pravým...... uvidím, co na to doktorka 😉

hehena
autor
30. črc 2009

no kdybysme to nemohli dát k tý tchýni tak se tam nemůžem nastěhovat - jedině, že by to majitelé dali jinam no... (ona to ocení, bo lednička jí odchází a pračka je taky na vyhoz a chtěla si na podzim koupit nový spotřebiče, takže to uvítá a když se holt budem stěhovat jinam, tak si to zas vezmem a ona si koupí nový)... takže výhoda to určitě je... ještě jí dáme stůl a židle z ikea - takovej ten levnej set, bo si tam chceme koupit rozkládací, aby pojal hooodně lidí, když dorazí za náma prckem 🙂 a židle koupíme barevný 🙂))

no a ta skříň by se tam možná vlezla, ale koupili jsme špatnou - jen do bytů s vysokým stropem - fakt trotli no...

hehena
autor
30. črc 2009

PROSTEJ tekutý stříbro - prodává se v lékárně (jako na pohled je to jen čirá voda)... mě to mamina koupila na akné, prý je to nějaký super či co... píšou, že je to hodně i na kůži, myslím i na lupénku, takže na tyhle krupičky je to asi ideální....

angetha
30. črc 2009

Prostějko a nejsou to potničky, co se dělají i miminkům?
Uf..jsem byla věšet to prádlo, ale teď už nevadí, že mám ruce nahoru že ne? Si nedokážu představit, že by ty sněhobílý plínky věšel manžel s rukama momentálně od nafty a s tím bolavým palcem 😅 A Vendulka stejně měla pupečník kolem krku už ve 25. týdnu..

prosteja
30. črc 2009

aha hehe, díky za tip 😉 a pomáhá to? třeba i na to akné?

hehenko tak hlavně že to máte kam dát, přežij to stěhování a pak už budete bydlet a bude vám fuk, jestli jste koupili skříň pro vysokej strop nebo ne 😀

prosteja
30. črc 2009

anget no já si na to nevidím, ale pochybuju 😖 když si to trošku ohmatám tak bych neřekla

no teď už to snad nevadí, rodit už můžeš 😀 a můžu se zeptat, co ti řekli k té pupeční šňůře kolem krku? vím, že Petulka psala, že malej ji měl taky no ale manžova sestřenka teď rodila nedávno tady v Praze a nic nic, odtekla jí voda, takže jeli a udělali jí vyšetření a utz a okamžitě na sál, protože malej měl pupeční šňůru kolem krku a šla na císaře 😲

hehena
autor
30. črc 2009

no já si myslím, že jo PROSTEJí... používám vlastně jen to... jako akné se mi dle hormonální hladiny dělá prostě pořád, ale je to lepší... ale to může být i tím těhulenstvím nevím... ale je mi to příjemný... každopádně můžeš zkusit i jen krém... třeba nějakej měsíčkovej nebo tak...

a jinak už mě holky svrbí ruce... už bych jako šla pořádně balit... aúúúúúúúúú ale musím klikat...

angetha
30. črc 2009

Prostějko dr. mi říkal, že to má hodně dětí a že se zatím neuškrtí, pže je pupečník tvrdý jak zahradní hadice..a že je dost dlouhý..a do porodu se může klidně zamotat víc nebo i odmotat. Takže já to fakt budu řešit až při porodu..

prosteja
30. črc 2009

aha ange, já se tě právě na to chtěla zeptat, že mi přišlo divný, že ji hned hnali na císaře a jiný problém prý neměla 😖

angetha
30. črc 2009

No může se stát, že když je mimi obtočený a ta šňůra je krátká, tak to dítě prostě nevytlačíš, protože se vrací zpátky..

prosteja
30. črc 2009

no vidíš ange, to se mám ještě hodně co učit 😀

eeefffaaa
30. črc 2009

ahoj holky!!

hlasim ze nerodim,jak by me takovy stesti taky mohlo potkat ze jo 😀 stale jsme na tom stejne,bricho jak pred MS,boli,o podbrisku ani nemluvim,diky nemu nemuzu stale skoro chodit....Davidek se mi pred chvili tak zpricil v brise ze to bolelo jak cert a vubec jsem nemohla sedet..jo a spineni ustalo

a jak vy??

carculka
30. črc 2009

ahooj holky,nedocitam,jste toho zas nadrbali🙂
jakpak se mate?a co je noveho? 😀

hehena
autor
30. črc 2009

ježiš pejska dostala před chvílí od souseda takovou látkovou kost s míčem uprostřed a tak si s tím nádherně hraje... leží na zádech, zadní nohy rozvelený a v předních drží kostičku a oňuchňává jí.... šmarjá já jí baštím... 🙂)) 😵 😵 😵

angetha
30. črc 2009

Ahoj Efi, Davídku, Carcul a mimi 🙂 🙂

hehena
autor
30. črc 2009

EFI už to bude brzo... to fakt cejtím v kostech... a budete se SAC rodit nějako společně myslím... 🙂

CARCUL ahoooooj... no jak se máš ty???

eeefffaaa
30. črc 2009

hehe jestli to citis tak to tak urco bude,doufam,verim tomu 🙂

jo a mam taky docela silny vytok,jako ciry..jsem nekde cetla ze to muze byt ze se zkracuje nebo otvira cipek??je to mozny??nevite??

eeefffaaa
30. črc 2009

a je dobry ze v albu na tom merici jak mi sly dny dolu,tak mi jdou zase nahoru 😀 ja myslela ze tam bude treba minusovy cislo a ono to jde zase nahoru....to je dobry teda 🙂

carculka
30. črc 2009

ahoj angečátka😀 😀 😀

hehe...ahuuuj..no o vikendu mi bolelo pekne brisko,pak jsem mela celkem honky ty dve dni a vcera mi zas bolelo jak prase-stochalo pri kazdym pohybu,ale kazdym,stacilo se jen prevalit na posteli nebo udelat dalsi krok...nevite co to muze byt??docela jsem mela strach....ale jinak je fajn,akorat je mi furt jak po opici a hnusne od zaludku-bleeee....a stale jsem lekla ryba...v ut jsem odvolala i cvico,radsi kuli brisku jak bolelo...a co ty a spineni hehe??

carculka
30. črc 2009

😀 jdu nakoupit a za chvili jsem tu zas

hehena
autor
30. črc 2009

to s tím odpočítávám nějak nechápu EFI...

no asi se otvírá to je klidně možný... co hlenová zátka? už odešla?

CARCUL já furt špiním, dneska zase... jsem se probudila a bylo - chápete? u mě je to jedno i po proležených hodinách špiním... jinak jsem včera byla u dr. CARCUl, tak prcek má 25 mm 🙂

hehena
autor
30. črc 2009

já se jdu nabaštíííít... hurááááááá

hehena
autor
30. črc 2009

jo CARCUL.. mě taky bolí břuch... ta oblast pod pupíkem... asi jak se to tam všechno rozpíná a roztahuje, natahujou se svaly, zvětšuje se děloha, tak tě to bolí... někoho to holt bolí víc, někoho míň...

eeefffaaa
30. črc 2009

no hehe jak mam v albu to odpocitavani,tak misto toho aby tam byla treba nula nebo minusovy cislo,tak mi to jde zase nahoru,protoze den do terminu uz fakt nemam 😀 hehe dobrou chut!!!ja mela nudle s pernikem a cukrem...a jdu si asi dachnout 🙂

a pridala jsem taky brisko 🙂 doufam,ze uz je to posledni 😀

eeefffaaa
30. črc 2009

tady nikdo tak jdu na ulehnout k odpolednimu spanku 😀 zatim ahojky doucata!!!

carculka
30. črc 2009

a hehe co budes mit dobreho??? 😀 😀 😀
jezis zas spineni??a co dr na to??no to je hruza vid akorat te to stresuje (clovek ma vetsi strach ikdyz je mimi v poho)..jeee tak to gratuluju,to uz pekne narostl 😀 a kdy jdes zas k dr??my jdem v po na ten sreening tak jsem zvedava 😀 😀 😀 snad bude mimis v poradku...jinak s tim brichem jsem fakt mela strach,ale docela mi pomohlo dyz jsem fakt odpocivala...
holky taky mate furt vytok??